Отговори
# 75
  • Мнения: 107
  Мариета, честито за мъжлето!!!!Все на 6-ци да ви върви!!!!!
  Елхичка, много да се пазиш мила!!!!Ама как не ти обясни лекаря за какво става въпрос? Тези лекари все повече ме нервират!!!!!!!!!
 Днес бях на ЖК и така ме прекараха по бързата процедура!!!!Толкова бях доволна от Токуда а с всяко посещение се разочаровам все повече и повече. Сега си направили паркинга платен по 2 лв за всеки час!!!А като те карат да чакаш за прегледа си часове понякога какво правим? Това си е то японците построили модерна болница, обучили персонала и сложили бг-ръководство...Бързо се побългаряват нещата!!!!!!!!!!1Сега ми се обажда сладкишчето/тя е при същата лекарка в Токуда/ и от болницата са и се обадили че лекарката ни нямало да преглежда повече по здравната каса и я местят при друга. Аз преди 15 мин бях при тази лекарка и тя нищичко не ми каза, дори си запазих час за преглед при нея за след 1 месец и на регистратурата нищо не ми казаха....Нямам думи!!!!!!!! Че огладнях от нерви!
 Гита, още малко мила, не остана и час на работа....
 Димианаки, браво за прическата и аз смятам другата седмица да последвам примера ти!!!!
 А това за преглед за състоянието на шийката кога се прави? Мен не са ме гледали!!!!!
 Ох спирам да се ядосвам че ще нервирам бебка, която не можах да видя и днес... Sad
 Представяли ли сте си какво щеше да е ако ни бяха прозрачни коремчетата и си виждахме бебоците постоянно?
 Отивам да сготвя нещо, за първи път от седмица и нещо....
 

# 76
  • Мнения: 4 546
елхичка, почивай си и стискай още малко  Hug
Поли-Моли , мисля, че в седми месец се прави преглед, ако всичко е било наред.
на вас колко пъти са ви пускали изследвания за кръв и урина? на емн само веднъж засега. то вярно че в 4ти месец се записах на държавно  newsm78

# 77
  • Мнения: 423
Херелинка, и аз се записах на консултация в частна клиника в края на третия, но са ми взимали вече три пъти/вкл.днес/. Май е хубаво по-често да ти взимат, ама те сигурно гледат да си го спестят и затова са ти взимали само веднъж

# 78
  • Мнения: 223
Здравейте,оставих ви в една тема и ви откривам в друга.   bouquetГолямо четене четох, но се поуспокоих като ви чета. Разбирам, че твърдите, стегнати коремчета спохождат много от нас и явно са нормални при тези големчки бебчета с големи гръбчета (като ръжени хлебчета, както казва мъжът ми). Реших да повярвам на Иви, че твърдинките са и от надупването. Остава открит въпросът, защо той е в дясно, а се дупи вляво. Laughing
Разбрах защо си мислите, че съм спец по шашканията. Сега открих, че много от вас са с такива контракции, а аз си мислех (благодарение на милата ми докторка), че съм от малцината. На всички вас пожелавам да се появява по една усмихната жена с опит, която да ви казва да не се шашкате и да се аргументира.
Аз също си мислех, че имам болки от контракциите в кръста, обаче май се оказа, че съм предозиракла с лежането - от лежане ме боли май.
Ирра, радвам се, че се обади от дома. Аз се сетих, че явно в сряда са те вкарали в болница и не смеех дая питам. Радвам се, че сте закрепили положението. Нещо по-особено правиха ли ти? Аз се чудя дали там освен лежане и същите лекарства, но под формата на инджекции нещо друго правят????
И аз вчера бях с много стегнат корем. Явно нещо денят не ми се беше отразил добре! Сега се поразходих малко под дъжда и съм по-свежа
Елхичка, и на мен ми казаха, че ми е скъсена шийката. Така започна моя постоянен страх преди 2 седмици. А кой знае откога съм си била така. Един обаче лекар каза, че не е шашкащо скъсена, а една моя колежка и с двете деца така е била. Тя смята, че генетично е така. Просто откриват този факт по-късно. Важно е да питаш и да полежаваш, но ще се стискаме (ние май сме с един термин)
Жужка, радваме се за тази среща и се присъединяваме към радостта ти. Благодаря, че сподели
ОООООООООООо, Поли Моли, не се ядосвай. Аз все водя едни вътрешни дебати с моята лекарка. До никъде не я докарвам. Когато я видя, тя такава дивотия ми казва, че забравям да и се накарам. Нали си спомняш онзи скеч от "Улицата" - бедния работник все се опитва да каже на шефа си - "Шефе, ти си голям гъз" (извинете, бебоци)І, а онзи все го прекъсва, още на "Шефе". Накрая бедният служител обърна нещата и каза - "Гъз голям си, шефе"

# 79
  • Мнения: 23
Тиги -този скеч не съм го гледала но така се смях ,че се разхълцах  Joy Joy Joy Joy Joy
После ще ви чета ,сега карам по диагонал Stop
Херка -ти при кой лекар ходеше ? и искам да те питам знаеш ли  Калчева кои дни коя смяна е ?
Не ми се говори за изследванията -на мен до сега са ми пуснати два пъти и аз самоинициативно си направих трето ,което док изобщо не погледна .Другият път ще и го завра в лицето заедно с 4 тото ,което пак аз ще си платя #Cussing out.
Аз слагах свещички ломексин за гъбичките ,но антибиотика не го пих ,достраша ме за беб и сега не знам на следващата консултация какви ще ги говоря. EmbarassedЧестно казано не виждам голям ефект от тия свещички .Вие какви наблюдения имате .
Елхичка -я му се обади на тоя лекар ,ама те какво си мислят тия бе  #2gunfire, и моята с ченгел да и вадиш думите ,като че ли имат брояч на устата .Сонита -ти поне в това отношение си добре предполагам ,прегледа го правят както трябва .
Много ми е нервно ,отивам да разпусна и после пак ще пиша .
Мариетка -браво на мъжлето   bouquet
Честита нова тема ,много е сладурска  Heart Eyes

# 80
  • вкъщи
  • Мнения: 2 464
muna калчева не е на смени,трябва в четвъртък да с еобадиш за час,ама аз като се обаждах миналия нямаше.аз вече не знам при кой да ида,записах си час за моя доктор по жк за утре,ама не по здравната каса да ме види,че днес пак имам болезнени контракции и болки в кръста.едно ми е криво....ама някой ме би по главата д аходя на работа и после да вървя пеша .
дано утре доктора ми акже какво ми има,4е вече и ако той не ми обърне внимание ще ги напсувам.
елхичка теб вагинално ли те преглеждаха?как разбраха,че шийката е скъсена.мен никой не ме преглежда вагинално,а може ли от видеозон да се установи от какво с а тези контракции.

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Елхичка дано всичко е наред-ако трябва няма да ставаш от леглото Hug
rebus и при нас вазли като из ведро....
Гита айде чакаме да викнеш Уво Mr. Green(все си мисля че ти ще поведеш хорото и  с раждането)

# 82
  • Мнения: 423
Хайде мами, днес по-рано си тръгвам Simple SmileСамо да не се намокря много. Знам ви аз вас , довечера пак ще изпишете всичко и утре сутринта трябва да наваксвам Laughing Laughing

# 83
  • Мнения: 1 554
здрасти и от мен тая сутрин бях на ЖК  ве4е съм +10кг и 500г  Blush мериха ми корема 4е бил пораснал така се изразиха и слушахме тоновите на беб4о .А трябваше да ми вземат кръв и урина НО акушерката реши 4е показателите ми били много добри и нямало смисал да ми взема кръв ,а предният път ми беше казала 4е ще ми взема  #2gunfire и ся ко прайм ще се 4удя аз дали съм ОК тая държава никога няма да се оправи цял ден ми е едно криво и затова не се писах по рано и като се прибрах на обяд легнах да си посля ,но още ми е криво ОФФко ви занимавам с мойте си глупости

лека ве4ер  Peace

и на мен само веднъж ми вземаха кръв и урина #Cussing out

# 84
  • Мнения: 223
После ще ви разкажа едно смешно нещо, което каза, мъжа ми вчера във връзка с бебето и секса, ама сега имам бърз въпрос. Дали можете да помогнете. Моята приятелка направи мастит на едната гърда. Ходи на физиотерапия и се оправи. Сега пак е вдигнала температура и май и се подува другата гърда. Някоя мама може ли да даде съвет. Цеди се и си прави копреси, а той реве ли реве и тя е сама в другия край на София. А аз съм пълно безполезна:((((
Сега като гледам как се ядосвате на ЖК-то все едно се връщам 2 седмици назад. Аз от яд така си направих черни мисли. Да вземем да се доверим и да пием по една ракийка за успокение. Е, ракийката само мислено, моля

# 85
  • Мнения: 1 554
Сега като гледам как се ядосвате на ЖК-то все едно се връщам 2 седмици назад. Аз от яд така си направих черни мисли. Да вземем да се доверим и да пием по една ракийка за успокение. Е, ракийката само мислено, моля
cheers

# 86
  • Мнения: 183
Здравейте , коремчета Simple Smile
Аз пък си направих една огромна разходка , след като спря да вали , но ако ви кажа , че сега пак вали няма да ми повярвате , но си е така Simple Smile Иначе от многото ходене предполагам че е от това и аз получих контракции и сега ще гледам да си почивам.Тъкмо и аз щях да ви питам за изследванията , но аз смятам да си направя , че много отдавна не съм правила.
Елхичке сега ти трябва много да почиваш и дано всичко да е наред , трябва да стискаш още малко Praynig

# 87
  • Мнения: 564
Здравейте мами!
Аз не мога да ви следя разговорите тези дни, защото от гадните гръмотевици на мен ми изгоря първо саунд картата и второ нета се прецака жестоко  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Някой беше споменал за изгоряла лан карта, явно се случва при подобни гърмежи...
Аз днес бях на док, бебко е 1100 гр  Heart Eyes, много игрив и сладък бебо Simple Smile Показа си атрибутчетата на още 2 сестри и те много му се радваха на пишока  Joy Имаше една мама, може би в 5-6 месец-беше много отчаяна, че бебето й е момиче  ooooh! ooooh! ooooh! Как е възможно това не знам  #Crazy newsm78 Ама как не се разплака! Горкото бебенце момиченце..
Елхичке, дано всичко е ок с теб, почивай си много!!!!
Лека вечер на всички, аз ще ви чета сега..

# 88
  • Мнения: 2 663
После ще ви разкажа едно смешно нещо, което каза, мъжа ми вчера във връзка с бебето и секса, ама сега имам бърз въпрос. Дали можете да помогнете. Моята приятелка направи мастит на едната гърда. Ходи на физиотерапия и се оправи. Сега пак е вдигнала температура и май и се подува другата гърда. Някоя мама може ли да даде съвет. Цеди се и си прави копреси, а той реве ли реве и тя е сама в другия край на София. А аз съм пълно безполезна:((((
Сега като гледам как се ядосвате на ЖК-то все едно се връщам 2 седмици назад. Аз от яд така си направих черни мисли. Да вземем да се доверим и да пием по една ракийка за успокение. Е, ракийката само мислено, моля
Минах през този ад малко след раждането на сина ми, помогнаха ми тези неща:
Да си купи една зелка.Намачква някое по-свежо листо и го слага в сутиена на въпросната гърда, след това компреси.Да отиде при GP-то да и бие окситоцин 1-2 инжекции.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=29197.0 погледни и тук

# 89
  • Мнения: 2 663
Иначе и аз днес бях на ЖК-бебка е 900 гр и всичко си и е ок.Изследванията са ми добре, другия път ще ми вземе и микробиология, та да съм готова за морето.
Вие как мислите да почивате тази година?

Общи условия

Активация на акаунт