"Движение на българските майки"

  • 78 659
  • 1 310
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 4 371
Аз не мога този уикенд, ще съм в прованса Confused

# 286
  • Sofia
  • Мнения: 1 521
Ивет, сигурно си писала няколко пъти, ама да повториш - колко броя са мъниците, на по колко месеца, на какво адаптирано, захранени ли са?

а памперси?

Значи, аз в събота съм ок, ма може малко да закъснения 15-тина мин., дано само да не виснем с Роси самички...

# 287
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Ивет, сигурно си писала няколко пъти, ама да повториш - колко броя са мъниците, на по колко месеца, на какво адаптирано, захранени ли са?

а памперси?

Значи, аз в събота съм ок, ма може малко да закъснения 15-тина мин., дано само да не виснем с Роси самички...

ey,i sami niama da ni e losho,che vreme stana mnogo otkak ne sme se vijdali Laughing

# 288
  • София
  • Мнения: 39 935
ние по семейному ша додим Simple Smile

# 289
  • sofia
  • Мнения: 7 477
ние по семейному ша додим Simple Smile

ok,i az shte variram vav vremeto zashtoto ne go znam drebnia kak shte stane i kak shte iade Wink

# 290
  • Мнения: 4 176
Нещо нямам време в момента да чета всички мнения, но каква е целта на това събиране? Кажете със сигурност кога, къде и час? Какво трябва да се носи? Моля ви. Малкия реве и ме побърква тук. Не мога да изчета всичко спокойно.
Благодаря предварително. Жмуц

# 291
  • Мнения: 1 770
Ивет, сигурно си писала няколко пъти, ама да повториш - колко броя са мъниците, на по колко месеца, на какво адаптирано, захранени ли са?

а памперси?

Значи, аз в събота съм ок, ма може малко да закъснения 15-тина мин., дано само да не виснем с Роси самички...

В момента са два бебока. Алекс е на 10 месеца, а Мишел -ммм 6 и нещо? Като килограми на Алекс му взимам май тези памперси от 7 до не знам си колко кг. Или пък тези бяха за  Мишел....? Оф, изкуфя ми нещо главата. Скоро им купувах, ама тогава прясно бях питала колко кила са дечурлигата. Ще ги питам пак утре като ходя следобяда.
И двамата са захранени. Пият адаптирано мляко, пюрета, каши, сокове.... Алекс е вече и на супички. Адаптирано мляко им взимаме от новото на Нестле - Нестоджен май се казваше, най-евтино излиза, по пет и нещо кутията в Билла. Алекс има алергия обаче към кравето мляко, та не може да яде млечни десерти, сирене и т.н.

В събота в 10.30 съм налице в София Ленд. С кола съм мога да взема всичко, което ми се донесе.

Роси, мога да пътувам във вторник с вас. Ура!  newsm74

# 292
  • Мнения: 4 371
Нещо нямам време в момента да чета всички мнения, но каква е целта на това събиране? Кажете със сигурност кога, къде и час? Какво трябва да се носи? Моля ви...


хайде да си направим една среща в софия ленд, събота или неделя и да съберем адаптирани млекца и пюренца за хлапетата на Ивет, хем ще се повидим, попием бира, попушим и т.н., а хлапетата ще подивеят, а ?

Мамица, срещата е тази събота от 10.30 в София Ленд.
Роси ,аз ще дойда. Отпадна ни ходенето в Банско Confused

# 293
  • sofia
  • Мнения: 7 477
vzeh ot Fukla dosta neshta,osnovno kashi,shte ti gi donesa utre.

ok,radvam se za vtornik. Heart Eyes

# 294
  • Мнения: 4 176
Аз ще донеса1- 2 кутии Нан Nestogen. Nali za towa ide реч? За сега имам 1, а другата ще я докарат утре( говоря за кварталната аптека).

# 295
Здравейте на всички доброволки.

 smile3525

За момента не мога да помогна с дрешки и играчки и храни, но след като се роди малък дечко ще съм в състояние да подарявам умалели дрешки,  по-малко играчки както и по една кутия бебшко мляко или нещо друго (пакет пелени за еднократна употреба в зависимост от възможностите ми за конкретния момент). Имам дъщеря на 5 години и ако бебчо се окаже момче, мога да включа и нейните дрешки и обувки.

 smile3535

Това, което мога да направя в момента, със сигурност,  е да предоставя порцелинови фигурки за оцветяване. Във фирмата, където работя има изостанали количества от минали години. Мисля, че шефът ми ще се съгласи да закупи и определен брой боички и четки за оцветяване, особено ако дарението му осигури и намаляване на данъка печалба.

Интересува ме, коя от всички тук може  да ми обясни как се организира цялото мероприятие или пък да ме насочи към конкретен човек. 

e-mail&MSN: marriya_1@hotmail.com

# 296
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Здравейте на всички доброволки.

 smile3525

За момента не мога да помогна с дрешки и играчки и храни, но след като се роди малък дечко ще съм в състояние да подарявам умалели дрешки,  по-малко играчки както и по една кутия бебшко мляко или нещо друго (пакет пелени за еднократна употреба в зависимост от възможностите ми за конкретния момент). Имам дъщеря на 5 години и ако бебчо се окаже момче, мога да включа и нейните дрешки и обувки.

 smile3535


dobre doshla ot imeto na vsichki nas  bouquet

vinagi kogato reshish,che imash vazmojnost mojesh da dadesh kakvoto iskash .Nie hste ti kajem posle kade e zaneseno.

za shefa ti ;-)Schetovoditelkata mu nai-dobre shte go orientira za danaka i darenieto svarzano s nego.

ima dva varianta:
1.Pravi darenie na nas,a nie na doma.Vrashtame mu kopie (akoi ska) ,a nie mu davame ot nas(fondatziata) dogovor za darenie s negovite danni i nashite danni.
2.Toi si pravi darenieto direktno kam doma.Shte go nasochim kade.Ottam si mu davat dogovor za darenie pak na firmata i  :)gotovo!!!

no da si pita i schetovoditelkata .

tova sa dvata varianta,pravili sme i dvata.Horata predpochitat razlichno .Zavisi kak im e udobno.
V parvia variant e po-lesno za daritelia i po-slojno za nas Wink.Vtoria e po -slojen za daritelia zashtoto triabva toi da otide do doma i da se zanimava......
kakto si izbere.

a za nas-vinagi kkakvoto reshish,nie mse tuk Hug

Това, което мога да направя в момента, със сигурност,  е да предоставя порцелинови фигурки за оцветяване. Във фирмата, където работя има изостанали количества от минали години. Мисля, че шефът ми ще се съгласи да закупи и определен брой боички и четки за оцветяване, особено ако дарението му осигури и намаляване на данъка печалба.

Интересува ме, коя от всички тук може  да ми обясни как се организира цялото мероприятие или пък да ме насочи към конкретен човек. 

e-mail&MSN: marriya_1@hotmail.com

# 297
  • Мнения: 2 249
ДДМУИ"Св.МАРИНА"-с.МЕДВЕН

адрес:с.Медвен-8987 общ.Котел, обл.Сливен
директор г-жа Радостина Петрова
тел:04582/2268,2269

В Дом за деца и младежи с умствена изостаналост "Св.Марина" с.Медвен са настанени за отглеждане и възпитание 52 деца с вродени тежки умствени и физически заболявания.Децата са на възраст от 3 до 18 години.Около 30% от децата са лежащо-болни с много тежки физически увреждания,които често водят до прогресиращи заболявания,нерядко завършващи с ранната им смърт.Останалите деца са с тежки психични отколонения и са на подържаща психотропна терапия.
децата не контролират тазовите си резервоари,подсушават се по 4-5 пъти на ден.
Издръжката на дома е бюджетна а нуждите при отглеждането на тези деца нарастват непрекъснато с напредване във възрастта им.
В дома имат спешна нужда от:
1.ХРАНИ-от всякакво естество
2.Постелен инвентар-чаршафи,спални пликове
3.лично белъо,нощници
4.Памперси
5.Перилни и миещи препарати
6.Дезинфектанти
7.Летни обувки,пантофи
8.Летни детски колички


п.с.Момичета-съвсем скоро ще обявим акция за събиране на необходимите неща за този дом-моля ви-следете темата тук
благодаря!  bouquet

# 298
  • sofia
  • Мнения: 7 477
samo shte dopalnia slednoto:

tova e pismo-molba na direktorkata na doma,koeto tia e izpratila do edna organizatzia.Te ni go prepratiha s molba da pomognem.Govorihme s direktorkata i kaza,che naistina imat nujda ot vsichki tezi neshta.Poznavaiki domovete sam ubedena che e taka.

do den -dva shte pusnem miasto i data na aktziata.Horata shte si doidat s transport i shte si natovariat neshtata ot aktziata.

Molia,ako ima maiki ot SLIVEN da ni se obadiat.Domat e v tozi raion i hste triabva da otkriem chovek ot tam,koito da prosledi sled tova darenieto.

 Hug

# 299
  • Мнения: 4 176
Ок. Аз още тази седмица ( идващата) , ще купя :

1.Прах за парне
2. белина
3. шампоани
3. сапуни
4. тоалетна хартия
5. картофи, леща и боб
6.кайма около 5 кг. която ще замразя предния ден, за да издържи докато се транспортира

Това е от мен. Ще следя темата за дните.

Общи условия

Активация на акаунт