"Движение на българските майки"

  • 78 585
  • 1 310
  •   1
Отговори
# 405
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Момичета,часовете са между 10.00 до 11.00 .
Директорката се обади и помоли да го направим по-рано защото в събота се чака сняг,а селото било високо в планината и имьли 5 ч път.
Затова ще ви чакаме от 10.00 до 11.00 ч. пак на същото място.
След акцията ще ги заведа в едн магазин откъдето ще им дадът хран.продукти,козметика и перилни препарати.Моля ви,вие не купувайте тези неща.
Няма смисъл,зящото колич. няма да е малко.

Съжаляваме за неудобството на часа,но мисля че трябва да го съобразим.

Благодарим ви
 Heart Eyes

# 406
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
lavender  всичко е коригирано. В петък на обед мога да ти донеса няколко вестника, но и в София ленд ще има доста.

# 407
  • sofia
  • Мнения: 7 477
lavender  всичко е коригирано. В петък на обед мога да ти донеса няколко вестника, но и в София ленд ще има доста.

ok,mersi mnogo,che se shashnah kato mi se obadi jenata Crazy

# 408
  • София
  • Мнения: 39 903
Ходихме днес до Доганово, но нещо хич не ми се пише. Обяснихме на 4 момичета как да си опишат книгите, Ева демонстрира. Оставихме за следващия път правенето на картоните, пък и те трябва да си подредят книгите на едно място. Работата по библиотеката хич не е малко, но поне да успеят да поопишат някои книги. Хлапетата са ок. Дияна тича с кака си Гина. Карамфил отново снима. Малкия Райчо тоз път беше нахилен и ни напрегръща.

В кабинета на Дунчев откарахме доста ... не искаше да ни пуска накрая Simple Smile
Занесохме още няколко тома, сладки неща за хапване и банани, 4 ранички, тетрадки, тефтери ... Склерозата ме гони вече, нищо че подписвах протокола.

Наслаждавайте се на майсторството на Карамфил и на фотосесията н … казват хлапетата)

# 409
  • Мнения: 3 248
Ходихме днес до Доганово, но нещо хич не ми се пише. Обяснихме на 4 момичета как да си опишат книгите, Ева демонстрира. Оставихме за следващия път правенето на картоните, пък и те трябва да си подредят книгите на едно място. Работата по библиотеката хич не е малко, но поне да успеят да поопишат някои книги. Хлапетата са ок. Дияна тича с кака си Гина. Карамфил отново снима. Малкия Райчо тоз път беше нахилен и ни напрегръща.

В кабинета на Дунчев откарахме доста ... не искаше да ни пуска накрая Simple Smile
Занесохме още няколко тома, сладки неща за хапване и банани, 4 ранички, тетрадки, тефтери ... Склерозата ме гони вече, нищо че подписвах протокола.

Наслаждавайте се на майсторството на Карамфил и на фотосесията н … казват хлапетата)


И аз да се включа...винаги ми се пише! Сега само ще допълня Танчето...тя в много телеграфен стил се е изразила! newsm09

Написах есето на Йоана за "Любовта", дойдоха ми 1-2 добри идеи, което си е супер, при положение, че литературата ми е най-слабата страна! Confused Обаче не можах да ги осъществя, предвид, че детето е 8 клас и че е в дом за сирачета! Cry
Танчето го прочете и каза, че става...сгъвайки го на поне 30! Crazy

Господин Дунчев беше стъписан от това, което му казахме за Юлиана...явно не знаеше някои подробности! Weary Ама и ние от къде да го знаем това и го просветихме в тия гадости! Между другото въпросното девойче е изявило желание да говори с мен...и когато бях на върха на еуфорията разбрах, че защото искала да ми заяви, че спи училището и аз трябва да й намеря работа! Но да не бъде сервитьорка, ами нещо по-друго! Stop И както каза Евчето, ако може и смените да й взимам! Joy Joy Joy
Тази вечер категорично й заявих, че ще се видим, ако утре отиде на една лекция по ИФК Twisted Evil, защото преди 2 дни говорих с преподавателката й и я помолих да й обърне по-специално внимание, казах й и че иска да се отказва и т.н.!
 smile3514Срещата с нея ще осъществя идните 2 дни, и аз не знам кога точно...но ще бъда напълно безкомпромисна (това ще ми е най-трудно) и ще й кажа, че ако спре да учи, остава съвсем самичка...и ще я излъжа, че в момента, в който прекъсне ще трябва да се изнесе от общежитието! smile3513 То, това може и да не е лъжа...защото г-н Дунчев каза, че няма да допусне да се възползва от каквито и да било привилегии! Crossing Arms
Помоли ме да му се обадя като разбера нещо за Юлиана! Peace


Каза, че ни има аболютно доверие и няма да има аболютно никакъв проблем и бюрокрация да водим децата насам-натам smile3501...........от сега залягам над ученето smile3529, щото искам Дани за Коледната ваканция или поне за няколко дни от нея! newsm44 newsm44 newsm44

Обмисляме с Ети (Мериетка) какво да им измислим на децата...да ги заведем на театър или кино, някоя събота или неделя! Но транспорта е доста скъпичък...въпреки че според нас е прекалено за 100 км. да искат 140 лева! Освен това трябва да бъдат "на смени", защото е сложна работа всичките да ги заведем! Давайте предложения и вие... Hug

На Стоил му се ходи на дискотека...сигурно не само на него! Става дума за по-големите деца! Ще трябва да им осигурим и преспиване-вкъщи има къде...само трябва да видим кой ще ги води на дискотека, защото аз на подобни места не ходя! smile3511
Ако изобщо се осъществи подобен "план-проект"! Whistling

# 410
  • sofia
  • Мнения: 7 477
na sila hubost ne stava,loshoto e,che kakvo shte pravia IUleto ako spre da uchi?Triabva nehsto da napravim-da i govorim Sad
dnes i Dunchev shte i govori.........

chakam da se obadi Eva,bila e s Vasko v Tran,ta shte ima novini.Izpratihme po tiah drehi,obuvki,iake,broeve na spisanie Moda i chisto novo dolno belio.........

redovno si hodiat krastnitzite i v trite doma,prosto niakoi ne pishat tuk vav forumite.

za Tran stiagame remont :crazy:Ot obshtinata sa obehstali na direktorkata rabotnitzi ,a nashata zadacha e da namerim materialite.
UTre shte znaem kakvi materiali i po kolko shte triabvat za remonta.Nadiavame se da uspeem da ubedim niakoi hora da dariat stroitelni materiali za remonta v tozi dom.

tova za sega Hug

# 411
  • Мнения: 2 249
Хайде и аз на живо от Перник Hug
днес ходихме с Руми да занесем легла до Перник-дарение за от нея-6 легълца на 2 етажа-детски столчета и дъска за писане-бяха си почти нови-мисля ,че ще свършат идеална работа  Laughing-
Руми,ако четеш това-една голяма  Hug от мен-прекрасен човек си  bouquet-съжелявам ,че не успяхме да си поговорим,защото аз пътувах в буса ,но се надявам скоро пак да се видим!
след "голямото лутане" из дълбините на Перник Embarassed-минахме дуквално през парка по алеята и намерихме дома-веселинова ни пострещна,разтоварихме,пихме по кафе и после посетихме сладурите от групата на най-малките-някои от тях ,които бяха будни много ни се радваха-така ми се искаше да ги нагушкам Hug-толкова са сладки! Laughing
с нас беше и малкият син на Руми-Богдан-сладура е в 3ти клас,но искаше да помага най-много при носенето Wink
ами.....това е в общи линии-дечицата имат нужда от конструктури и по принцип от игри дето развиват въображението-тоест за по-големите
п.с. ей,и да си купите днес "журнал за жената"  bouquet

# 412
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Dalbinite na Pernik,a?????
male,kvo lutane e bilo Crazy

Znaem za konstruktorite,imaha edin ogromen,no iavno ne e dostatachen.Shte go mislim po-natam..... newsm78

# 413
  • Мнения: 289
Здравейте Български МАЙКИ!
Днес си купих Журнала и прочетох там за Движението, а досега изчетох цялата тема. Аз уж се подвизавам във форума отдавна, но за пръв път отварям тази тема Embarassed Абсолютно адмирирам всичко, което правите. Бих искала да се включа по някакъв начин. Прочетох за 17.12. Тъй като аз се занимавам с мъжки ризи, това което бих могла да предоставя за базара са доста ризи - някои са с много дребни дефекти, някои са униформани тип "митничарски" и неможем да ги продаваме в магазините. Мога иначе да събера из къщи по-запазени дрешки от девойката и ще се опитам да ги занеса утре в София ленд. Иначе работата ми не е с работно време и бих могла да се занимавам и с някои организационни неща. Може би като се запознаем ще се сетя и друго, с което да помогна.
Моля кажете за коледния базар - трябва ли предварително да занеса нещата някъде?

# 414
  • Мнения: 2 249
Здравейте Български МАЙКИ!
Днес си купих Журнала и прочетох там за Движението, а досега изчетох цялата тема. Аз уж се подвизавам във форума отдавна, но за пръв път отварям тази тема Embarassed Абсолютно адмирирам всичко, което правите. Бих искала да се включа по някакъв начин. Прочетох за 17.12. Тъй като аз се занимавам с мъжки ризи, това което бих могла да предоставя за базара са доста ризи - някои са с много дребни дефекти, някои са униформани тип "митничарски" и неможем да ги продаваме в магазините. Мога иначе да събера из къщи по-запазени дрешки от девойката и ще се опитам да ги занеса утре в София ленд. Иначе работата ми не е с работно време и бих могла да се занимавам и с някои организационни неща. Може би като се запознаем ще се сетя и друго, с което да помогна.
Моля кажете за коледния базар - трябва ли предварително да занеса нещата някъде?

добре дошла при нас от името на всички момичета Hug  bouquet
ще се радваме да дойдеш на акцията утре-донеси всичко,което прецениш-ако някои неща не са подходящи за Дрен,ще ги сортираме за другите домове,които посещаваме всяка седмица
до утре Wink Hug

# 415
  • Мнения: 3 248
Здравейте Български МАЙКИ!
Днес си купих Журнала и прочетох там за Движението, а досега изчетох цялата тема. Аз уж се подвизавам във форума отдавна, но за пръв път отварям тази тема Embarassed Абсолютно адмирирам всичко, което правите. Бих искала да се включа по някакъв начин. Прочетох за 17.12. Тъй като аз се занимавам с мъжки ризи, това което бих могла да предоставя за базара са доста ризи - някои са с много дребни дефекти, някои са униформани тип "митничарски" и неможем да ги продаваме в магазините. Мога иначе да събера из къщи по-запазени дрешки от девойката и ще се опитам да ги занеса утре в София ленд. Иначе работата ми не е с работно време и бих могла да се занимавам и с някои организационни неща. Може би като се запознаем ще се сетя и друго, с което да помогна.
Моля кажете за коледния базар - трябва ли предварително да занеса нещата някъде?

добре дошла при нас от името на всички момичета Hug  bouquet
ще се радваме да дойдеш на акцията утре-донеси всичко,което прецениш-ако някои неща не са подходящи за Дрен,ще ги сортираме за другите домове,които посещаваме всяка седмица
до утре Wink Hug

Хей, Мариетке...утре не събирахме ли неща за Медвен? newsm78 newsm78 newsm78 Какъв Дрен? Thinking

Zveti, добре дошла и от мен! Hug  bouquet

# 416
  • Мнения: 2 249
е да де-моля да ме прощавате ама....почти петък вечер е-в главата ми се въртят едни коктейли,едни танци Embarassed............

# 417
  • Мнения: 3 248
е да де-моля да ме прощавате ама....почти петък вечер е-в главата ми се въртят едни коктейли,едни танци Embarassed............

Искаш ли утре след акцията да ходим до Юлиана?
Аз не съм много сигурна де, защото се разболявам...ама сега Роси ми сподели една рецепта, която ще побързам да приложа, че и аз се готвя за р.д. Blush

Все пак как ти се струва като идея? Rolling Eyes

# 418
  • sofia
  • Мнения: 7 477
е да де-моля да ме прощавате ама....почти петък вечер е-в главата ми се въртят едни коктейли,едни танци Embarassed............

alo,tanztiotrkata :blush:vnimavayte s krasta,mnogo da ne prekalite,che utre koi shte pomaga a Tired

molia te,utre da si tochna zashtoto se ochertava napregnat 1 chas Praynig

  bouquet
raztajila sam se za vsichki vas momicheta Crazy

# 419
  • sofia
  • Мнения: 7 477
  bouquet
dobre doshla i ot men.
shte se vidim utre.

samo za protokola:utre shte gledam da doida po-rano za da pia KAFFEEEEEEEEE Grinning
i shte sam vatre na kraglia bar....... Hug

Общи условия

Активация на акаунт