"Движение на българските майки"

  • 78 530
  • 1 310
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 39 818
Мер домакинската хартия стана, сам дет малко ми се отлепи стойката от тежеста Wink Трее турна болчета.
Вчера добре, че не извадих апарата да прая снимки. Носила съм си празен апарат без батерии. Не ми се случва за 1ви път Simple Smile

# 541
  • Мнения: 565
Момичета, дрехите за базара трябва ли да са изгладени за утре?Днес събрах от приятелките каквото бяха приготвили, но доста от нещата не са гладени , а аз нямам време да ги гладя сега. Rolling Eyes

# 542
  • sofia
  • Мнения: 7 477
да уточня само,че получихме дарение от Лекоатлетически клуб Левски ,което именно беше от ватенките,панталоните,престилките и чехлите.Разпределяме ги по нужди.

Днес занесохме и в Трън от всичко.
Децата са добре,посрещнаха ни както винаги засмяни.Едно от момчетата(deto vse iska da se mie i tarsi sapuni) не спря да вика:"Како,дай да ноСя ПрАТАКАлИТЕ" Laughing.....
Снимахме домът и по-късно ще пусна снимки.

Хайде Hugдо утре  bouquet

# 543
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Момичета, дрехите за базара трябва ли да са изгладени за утре?Днес събрах от приятелките каквото бяха приготвили, но доста от нещата не са гладени , а аз нямам време да ги гладя сега. Rolling Eyes

ох,е ние ли да ги гладиме CrazyМожеха да си ги изгладят все пак.
извинявай,не е твоя вината.Донеси ги и ще го мислим.

# 544
  • Мнения: 565
Абе, аз сега като ги гледам нещата и всичко ми се струва неподходящо-ама нали нищо не разбирам, ще ги донеса пък вие ще кажете , ако нещо трябва да отпадне.И едни цени пиша дето си ги смуча от пръстите ooooh!

# 545
  • Мнения: 565
Едни такива работи съм събрала, като чисто нов китайски апарат за кръвно  налягане без слушалки hahaha

# 546
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Абе, аз сега като ги гледам нещата и всичко ми се струва неподходящо-ама нали нищо не разбирам, ще ги донеса пък вие ще кажете , ако нещо трябва да отпадне.И едни цени пиша дето си ги смуча от пръстите ooooh!

 Laughingдобре,добре Crazy
утре ще ги видим Thinking

# 547
  • на терасата
  • Мнения: 672
Искам да попитам дали Движението на българските майки се занимава с организиране на инициативи (подписки, петиции и т.н.) до правителствените институции.

Ако да, много моля участниците в това движение да прочетат

http://www.bg-mamma.com/index.php?board=12,
тема Насилието

и да дадат мнението си по някои предложения във форума.
Благодаря

# 548
  • Мнения: 565
А аз не разбрах- утре като донесем нещата ги оставяме на вас ,да ги групирате  или какво?
И на 17ти, всеки си има маса и си продава нещата или, как?

# 549
  • sofia
  • Мнения: 7 477
А аз не разбрах- утре като донесем нещата ги оставяме на вас ,да ги групирате  или какво?
И на 17ти, всеки си има маса и си продава нещата или, как?
писах,писах и ме изхвърли Crazy

ot utre natatak niamate angajiment vie.Na bazata za sabranite neshta i spisatzite nie shte napravim vsichko do 17.12.

Koito ima vazmojnost neka doide da pomogne za prodavaneto na 17,tova e.

# 550
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Искам да попитам дали Движението на българските майки се занимава с организиране на инициативи (подписки, петиции и т.н.) до правителствените институции.

Ако да, много моля участниците в това движение да прочетат

http://www.bg-mamma.com/index.php?board=12,
тема Насилието

и да дадат мнението си по някои предложения във форума.
Благодаря

sega shte pogledna

# 551
  • Мнения: 565
Днес в 11.30 се тупнах в София Ленд. Влязох вътре и на всички маси имаше групички майки с деца.Тъй като не познавам никоя от вас се огледах дали някои не носят повечко багаж, но уви....Трябваше или да почна да питам от маса на маса :"вие ли сте майките от форума" или да си тръгна.
Моля ви ми дайте адрес на който да донеса нещата.

# 552
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Аууууууууууу, съжалявам много Embarassed Бяхме седнали веднага до бара - на 3 маси събрани на едно място и до нас имаше купчина с пликове с неща. Ще ти пиша на ЛС да се разберем.  bouquet

# 553
  • sofia
  • Мнения: 7 477
tova e samo edna chast ot snimkite,drugite shte kacha po-kasno Wink

http://www.bgalbum.com/displayimage.php?album=lastup&cat=11957&pos=0

# 554

Общи условия

Активация на акаунт