Форумският фен клуб на Джордж Майкъл, ХАЙДЕ ЗАЕДНО НА КОНЦЕРТА!!!

  • 1 699
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 309
И ние сме там, пред сцената, колата ще я паркираме на паркинга на Илиенци - 2лв. мисля беше, поне миналата година на Ерос беше толкова.

# 16
  • Мнения: 6 039
в тази тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=176425.0
 се обсъждаше всичко за концерт,а вкл и плей листа, която обаче не мога да потвърдя, защото аз лично не намрих в нета

но е твърде вероятно да е същата, защото и турнето в зала си беше 25 Live


# 17
  • София
  • Мнения: 2 857
аз следобяда ще ходя да си купувам билет от 50 лв
нямам компания
някой ако иска да ми пише на ЛС да се подкрепяме заедно

50 лв са за тревата долу нали? а 60 за седалките?

# 18
  • София
  • Мнения: 383
аз имам билет, но не знам дали ще ходя с това болнаво хлапе Rolling Eyes
може ли някой да ми каже кои песни ще изпълнява Дж. Майкъл, има ли плейлиста някъде из нета?
Aarhus Set List
NRGi Park, 18th May 2007

First Half
Waiting (Reprise)
Flawless
Fast Love
Precious Box
Father Figure
Everything She Wants
Ticking
Praying For Time
Too Funky
Star People
Shoot The Dog
Interval - John & Elvis Video
Second Half
Faith
Spinning The Wheel
Easier Affair
Jesus To A Child
Amazing
I'm Your Man
Outside
Careless Whisper
Freedom 90


Това е от концерта в Дания, които се е състоял на 19 май. В сайта на ГМ има още и снимки от там. Всички са във възторг и казват, че е било голямо шоу.

# 19
  • Мнения: 677
А как ще се познаем?

# 20
  • София
  • Мнения: 383

Ами от едната страна лентичка с "Не сте сами", а отдругата забодено "Фен клуб на ГМ от BG-MAMMA"   и ника.  newsm78 А?? Какво мислите?

# 21
  • Мнения: 3 634

Някой ще се познаем по коремите.  Joy Ние ще бъдем в сектор А, близо до сцената, но на скамейките. Все пак ще си пазя корема. Мъжа ми ме навива да правя снимки, но ще станат добри само, ако сте пред сцената. Където обикновено стои пресата. Малко оф-топик, но да не си счупите камерите за нищо  Peace

# 22
  • Мнения: 22 908
И аз съм там,билетите ни са от 60лв,седящи сме,но в някакво заграждение.Ще бъдем голяма група от поне 30 човека.Ще ме познаете по това,е викам много. Wink

# 23
  • София
  • Мнения: 383
Ще ме познаете по това,е викам много. Wink
Значи ще познавам всички в публиката  smile3521

# 24
  • Мнения: 6 039
И аз съм там,билетите ни са от 60лв,седящи сме,но в някакво заграждение.Ще бъдем голяма група от поне 30 човека.Ще ме познаете по това,е викам много. Wink

ще се надвикваме ли  Joy
това да не ти е стадион hahaha

# 25
  • Мнения: 495
Ако вали, ще ходите ли? Съвсем се отчаях с този дъжд, ако не спре, просто не се виждам на терена:(

# 26
  • Мнения: 22 908
И аз съм там,билетите ни са от 60лв,седящи сме,но в някакво заграждение.Ще бъдем голяма група от поне 30 човека.Ще ме познаете по това,е викам много. Wink

ще се надвикваме ли  Joy
това да не ти е стадион hahaha
Joy

# 27
  • Мнения: 3 634
Ако вали, ще ходите ли? Съвсем се отчаях с този дъжд, ако не спре, просто не се виждам на терена:(

С дъждобран и по-топло облечени.

# 28
  • Мнения: 677
Там сме, ако ще и камъни да валят, ще ме познаете по това, че ще съм най близо до сцената  Grinning

# 29
  • Мнения: 2 768
Там сме, ако ще и камъни да валят, ще ме познаете по това, че ще съм най близо до сцената  Grinning


А, такива да си ги нямаме! С нокти и зъби фен-а Малена ще е най-близо до Джорджи  Joy
Мисля, че нея най-лесно ще я познаете  Crazy

Последна редакция: ср, 23 май 2007, 18:23 от eta

Общи условия

Активация на акаунт