олио Бюбхен - как го изпирате от дрехите?

  • 2 475
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 41
Много ви благодаря  за отговорите  мами.  Hug 
Аз вече започнах да използвам мляко на Бюбхен  /малко късничко май/ , но   старите дрешки се чудех как да почистя.
 wash hang 1ironing

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Може би на по-висока температура,като добавиш и Вениш при праха.Обаче пусни още едно изплакване за всеки случай.

# 17
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Пробвай да смениш праха за пране. Не е от олиото - гарантирам ти, защото и аз мажа само с олио на Бюбхен и никога не са му миришели лошо дрехите.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 423
Аз ползвам същото олио, пера със Сано Максима и нямам такъв проблем  Peace

# 19
  • Мнения: 9 050
И аз имах такъв проблем. От олиото е, но не от това, че е на Бюбхен, а от това, че е олио. Но по принцип при нас дрешките не се задържат много. Имам дрешки за по 3-4 дни и често ги пера. Обаче като прибрах омалелите - след месец миришеха.
Изпери ги първо с друг прах за пране ( не бебешки ), а после пак с бебешки прах. Аз така направих. Миризмата изчезна.
И смених олиото с мляко.

# 20
  • софия
  • Мнения: 555
Бяха докопали бутилката с олиото на Бюбхен ( с него си мажа краката, че нещо на бебетата не им понесе) и пили, яли исе веселили. Като ги видях, целите се бяха омазали. Все едно къпани с олио.Дрехите накиснах с ариел за възрастни и гореща вода. После като истине водата - наново същата процедура. После ги изплакнах хубаво и пуснах с другите дрешки с Сано. Няма миризма.

# 21
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 710
През бременността се мажех с едно олио за бременни на Бюбхен. Скоро реших да си извадя една от туниките да я нося. Ужас - тя мирише на гранясало, а е изпрана и прибрана. Пак я изпрах и пак си понамирисва.Ще пробвам, по съвет на мамите със Сано максима или с някой прах със силен аромат.

# 22
  • Мнения: 169
И аз не съм имала подобен проблем.  newsm78 Ползваме олиото и невен и пера с Тео бебе, мирише на чистичко. 
и аз така Peace

# 23
  • Мнения: 19 302
абе момичета,как ги мажете тия бебета,че толкова им се вмирисват дрехите?наскоро една мама в друга тема каза,че от зехтина много миришели дрехите. тогава много се учудих,но сега виждам ,че и други има.на които олиото им мирише.аз не съм усещала никаква неприятна миризма по дрехите.пера с Ариел през около 2дена.

# 24
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Моя син не можеше да го понася това олио Бюбхен, след като го смених с бебешки лосион всичко се оправи. Твърде силно мирише, че и на мен ми идва в повечко, пробвах го на себе си..., жалко, че не пробвах по рано да разбера, защо се дразни детето и реве като го мажа. Но дори и като го ползвах нямах проблем с прането, дали защото сина ми не се поти много..?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт