Вижте колко бърборани чакат ОКТОМВРИ за да станат мами

  • 12 727
  • 311
  •   1
Отговори
# 15
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
mishonka95  ами завиждам тука ги няма и това си е и в бг ги няма и колкото и да искам Ще си остана без нея дайте идея за някоя кошарка но не дървени незнам и аз ве4е какво искам
mishonka95 кажи моля те за коли4ките имаше ли триколката на грако и как ти се видя дай малко информация
тук най накрая намерих high trec но познайте само в 4ервено

# 16
  • София
  • Мнения: 1 524
ANETT аз пък тази която съм си харесала на ЧИКО не я внясят в червено  ooooh!  ooooh! - викам им има време поръчайте ми, ама за сега отговор нямам Crazy  Тъпи търговци  #Cussing out

mishonka95 таткото да ги разтрива редовно крачетата, а ти повече да си почиваш.

Сега ще ходим да папаме на вън, защото не мога да си мокра ръчичката заради спуканите мехури, абе глезя се ама да не чуе милото, че той мие Цезар след всяка разходка, а как мрази, и по цял ден само си вися пред компютъра, ехххххх мързел, мързел , а после що ставам слон?

# 17
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Аз да си изкажа мнението относно кошарките.Нали ще ми е второ,то малкия като бебе много повръщаше.......... ако кошарката ми не беше дървене изобщо не се виждах. Добре си помислете,че тези кошарки от плат много трудно се поддържат и чистят.Те са само да се ползват от време на веме или като се пътува. Също може и като кът за игра.Аз да си кажа пък всеки да си прецени..... дано не повръщат децата ви като моето.... Peace

# 18
  • Мнения: 22 438
Здравейте и от мен, по повод къде и при кого ще раждам, тъй като не съм от София, а от Плевен, но все пак ще си кажа.  Simple Smile
В болницата, в родилното отделение при д-р Гешева.  Simple Smile

# 19
Ние още не сме пазарували за нашия бебок,ама незнаем за момченце или за момиченце да купуваме...Имам само едно шише на Чико с два накрайника...Донесоха ми го от Италия...уж за по качествено...Иначе сега чакам моята сестра другия месец да роди и гледам по нея горе-долу какво ще ми е необходимо..Честита нова темичка на всички.. Hug

# 20
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
meggyv тук просто ми заявиха 4е не могат да ми я поръ4ат и толкова на въпроса заЩо нямаше отговор

# 21
  • Мнения: 276
Момичета здравейте! такъв мързел ме е подгонил че просто нямам думи!Цяла сутрин та чак до ранният следобяд галопирам по разни училища за да приготвям документи за кандидатстването на дъщеря ми сега след 7ми клас.Пък те не взели да принтират условията и наредбите на листове и да ги дават на хората ами седиш четеш и преписваш като малоумен поне 1 час!Та сега сядам за малко на компа и после полегнала ми тодорка  smile3524
Гледам оплаквате се от главоболие......и мен ме сцепи тия два дни явно е от времето!
silverarrow приятен път и да пишеш когато можеш!!!
meggyv ти гледай случайно или пък нарочно да не обелиш мехурите!Много внимавай че тогава докато мине много боли!
А ако знаете моя дребич какви ритници раздава направо днеска съм се смяла с глас!Корема ми подскочи и ме ринта над пъпа от едната страна!Сигурно вече се качват нагоре малките душички!
Ама е голям кеф усещането!
Идва ми една идея на ум newsm78 искате ли да си направим албумче с наши снимки когато сме били бебета и живот и здраве след време да сравняваме на кой приличат дребчовците?
Ако се приема моля дайте си мнението!   bouquet   bouquet   bouquet

# 22
  • Мнения: 283
Идва ми една идея на ум newsm78 искате ли да си направим албумче с наши снимки когато сме били бебета и живот и здраве след време да сравняваме на кой приличат дребчовците?
Ако се приема моля дайте си мнението!   bouquet   bouquet   bouquet

Аз съм съгласна!!! Ще бъде много забавно!!! Hug  bouquet

# 23
  • Мнения: 22 438
Аз също, ще бъде интересно.
Имам купища бебешки и детски снимки само трябва да ги посъбера и сканирам.  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 18
Честита ни нова темичка! Ама с това темпо на писане заглавието може да ни остане до края едно и също...  smile3521  typeuu
Надя 73, идеята ти е повече от чудесна! Аз съм за   Hands Clap и наистина ще е много забавно като се родят мъниците. Аз обаче съм убедена, че нашата бебка ще е одрала кажата на татко си. Той като мъничък е бил един къдрав, с едни сладки ръчички и устнички. Дано само нослето да е мое, че милото дете ... newsm56  Laughing

# 25
  • Мнения: 28
Nade, dushteria ti na kogo prilicha?

# 26
  • Мнения: 276
Светле ей сега след малко ще пусна нейна снимка като бебе и на баща и също и ще видиш сама!

# 27
  • Мнения: 4 717
здравейте мами,

само да ви честитя новата тема и пак се гътвам на леглото, че цял ден съм била на работа седяща пред компа и краката ми са отекли #Cussing out
идеята за снимките е добра, аз обаче няма да мога да се включа защото тук нямам бебешки снимки, а в БГ ще си ходя чак като бебчо порастне Praynig

Хубава вечер на всички бърборани

# 28
  • Мнения: 1 919
аз да докладвам, че взех изпита...
меги  браво за новата темичка  bouquet Днес щурмувах пазара за плодове Blush...няма д ави казвам с колко торбички се прибрах..от 2 ден аме мъчи голям глад-немога да с е позная Whistling

# 29
  • Мнения: 22 438
Здравейте отново от мен,

мисля си, че има мами, които да са в Англия и се надявам да е така.
Имам братовчед, който ще си идва през лятото и може да ми донесе всичко, което си реша и ще съм много благодарна ако ми пратите линкове на сайтове за онлайн търговия. Предварително благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт