Прием в детска ясла

  • 1 432
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
Къде има толкова голяма детска ясла?Капацитета  на една яслена група е 18 деца.Масова са по 2,3 или 4 групи.
[/quot
Толкова голяма ясла има. Капацитета е по 16 деца в група, но те са по 25. 5 групи по 25 - ти смятай.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
                  Не е вярно,че не приемат молби и на деца под 2 години.Ние искаме да тръгнем на ясли през октомври когато навършваме 1 година и ни приеха молбата през януари ,ами смятайте на колко сме били при подаване на молбата  Mr. Green Дори ако беба не е проходила пак ще я вземат.
Мда, на мен ми приеха молбата миналата година (т.е. декември по-миналата), казаха ми, че е още РАНО да се подава молба (детето ми беше на около 4 месеца, но за учебната година щеше да е на година и 1 месец), после като излязоха списъците се оказа, че ни няма там... В списъка ВСИЧКИ деца бяха родени 2004 година, т.е. щяха да са на около 2-2.5 години в началото на уч. година. Имаше само 1 дете, родено март-април 2005.
Тази година не съм подавала молба, но ми се обадиха да търсят дъщеря ми за яслената група - явно вече им е изгодна за отглеждане. Туу лейт  Close

# 17
  • Мнения: 99
Маргарита я приеха на ясла по никое време миналата. Беше в края на октомври. Просто имаше места.
Ти в кой квартал си?

Лора а ти в кой квартал си? че като чета какво е положението май и ние ще търсим ясла по никое време... през март звънях в една от яслите в изток да питам какво трябва да направя ако искам да вземат сина ми следващия март (2008) и ми казаха, че януари приемали молби за съответната календарна година, тогава да сме отидели, и аз се успокоих... а сега разбирам, че приема е за учебна година и явно ще мога да подам документи едва за септември 2008, ужас

Общи условия

Активация на акаунт