Пътуване с малко бебе?

  • 1 727
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 505
Според вас с колко голямо бебе най-рано може да се пътува и отиде на почивка примерно за един уикенд? Така ми се е доходило някъде, но ме притеснява, че бебка още е много мъничка?

Не мисля,че има някакво ограничение.Достатъчно е на мястото,където ще ходите,да има подходящи условия за гледане на бебе.
Първото пътуване на дъщеря ми беше на месец и половина.

# 16
  • Мнения: 6 461
Според вас с колко голямо бебе най-рано може да се пътува и отиде на почивка примерно за един уикенд? Така ми се е доходило някъде, но ме притеснява, че бебка още е много мъничка?

Не мисля,че има някакво ограничение.Достатъчно е на мястото,където ще ходите,да има подходящи условия за гледане на бебе.
Напълно съм съгласна с reflex
Доста често сме пътували с децата от мънички .
Не виждам проблем.

# 17
  • Мнения: 179
Няма проблем да пътувате, стига да има нормални условия там, където отивате.  Peace

# 18
  • Мнения: 112
Нашият бебок беше на 4 месеца, когато ходихме до Гърция. Мина безпроблемно. Когато се организираш добре, няма проблем Wink Само това с багажа наистина е малко досадно Rolling Eyes

# 19
  • Варна
  • Мнения: 737
Дребо беше на 1 месец и 1 седмица, когато пътува за първи път за една седмица на около 100 км. На 4 месеца и половина пътува до Трявна и след това до Турция. Хубавото на пътуването с бебе е, че спи почти постоянно.
Щом имаш желание да пътуваш и бебенце е здравичко, не се притеснявай!
Приятна почивка!

# 20
  • Мнения: 24 467
Бебокът беше на месец, когато ходихме в с. Априлци. Не виждам какъвто и да било проблем. За пътуването си има кошче, а дали ще е у нас или в хотелската стая- значение никакво. Проблемът е сега, когато стои седнал и непрекъснато иска нещо от неговата си седалка и не го стърпя на едно място.

# 21
  • Мнения: 620
От съвсем малка, влачихме дъщеря ни навсякъде из България, по купони, балове, на море, планина и къде ли още не. Важното е да имаш памперси Simple Smile, достъп до вода и начин да я стоплиш. Когато беше
на 6 месеца пътувахме двете с дъщеря ми със самолет, с прекачване, два полета по три часа и престой на една аерогара няколко часа - не е проблем, имах столче за носене, в което тя спеше и общо взето беше приятно пътуване.

# 22
  • Мнения: 100
Ние пътувахме за пръв път , когато малката беше на 4м. На първи май ходихме за 4 дни на море . Няма проблеми , стига мястото на което отиваш да е подходящо, т. е. баня, топла вода и др. Grinning

# 23
  • София
  • Мнения: 625
С каката изчаках три месеца! Сега бих била по-смела!

# 24
  • Мнения: 576
И ние много пътуваме. За пръв път беше, когато беба бе на 40 дни. Не сме имали проблеми.

# 25
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
За пръв път пътувахме когато Виктор беше на по-малко от 2 месеца.Няма проблем,стига там където отиваш да има подходящи условия.Единственото досадно нещо е многото багаж.

# 26
  • Мнения: 60
Когато баткото беше на по-малко от 2 месеца, ходихме за уикенда на язовир на около 150 км. от София, а когато стана на 2 пътувахме до Добрич, който е на 550 км. в едната посока. Никакви проблеми. Планираме и скорошно пътуване и с бебо.
Единсвеният проблем е багажът, като всички вече споменаха. А вече багажът ще е за двете деца  #Crazy

# 27
  • Мнения: 8 917
Може Peace Стига времето да не е студено и да отседнете на удобно място.

И аз съм на това мнение.

# 28
  • Мнения: 2 381
На 7 месеца беше Поли, когато отидохме на планина с нея Peace

# 29
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
Когато пътувахме за първи път малката беше на месец и половина. Пътувахме на 100км от София. Намаше проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт