Кои са недостъпните поликлиники в София?

  • 5 301
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 950
Ееее, с удоволствие, обаче аз съм все още 4-ти месец и почти нищо не ми личи. Но все пак ви желая много успех и дано се справите с нашата поликлиника!  Hug

# 16
  • Мнения: 3 336
Мерси, все пак решихме да снимаме в по-ограничен състав, за да не става лудница и съкратихме общата сцена.

Ще видите резултатите по телевизията Peace

Кръглата маса ще бъде на 19 юни, така че стискайте палци да успеем да извоюваме каквото сме замислили Praynig

# 17
  • Мнения: 1 895
Успех, mishlentze  bouquet

# 18
  • Мнения: 7 640
Вчера водих моите на имунизация и ми направи впечатление, че детстата консултация на 22 ДКЦ е перфектна в това отношение. Та ако ви трябва материал за контраст и светъл пример- може там да идете.

# 19
  • Мнения: 2 950
По коя телевизия,  mishlentze ?

# 20
  • София
  • Мнения: 1 433
Можете да идете и в бившата 269 п9ка, сега филиал на 12ДКЦ. И там няма асансьор, тясно стълбище, едвам се качва една количка, камо ли на близнаци. Аз от септември ще ползвам количка за породени, тип влакче, живот и здраве, та не знам какво ще правя. Кран ли ще викам, личен асистент ли ще търся.... С нетърпение очаквам репортажа, дано да има някаква промяна

# 21
  • Мнения: 46
Аз съм с две ръце за 10-то ДКЦ. Ходехме там, тъй като живеехме наблизо, докато децата станаха на 6 месеца. Поликлиниката там е в две сгради. Педиатрите са в тази, която е над хранителния магазин. Мисля, че бяха на четвъртия етаж. Сградата е на поне сто години с много стръмни вити стълби, от изкачването и слизането по които ми ставаше лошо, дори и без децата. Вярно не бяха съвсем тесни, но беше ужасно. Всеки път си мислех, че ще се пребия на слизане и много ме беше страх от това. Дори долу на първия етаж няма достатъчно място къде да се остави количката. Поликлиниката се намира на кръстовище на бул. "Стамболийски" и улицата, която води към "Тина Киркова". Мисля, че тази поликлиника заслужава да се види.

Общи условия

Активация на акаунт