Дъщерята на Мистрал

  • 9 035
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 039
знаех си, че нещо бъркам

# 16
# 17
  • Мнения: 2 792
 С тази тема ме подсетихте, не съм чак такъв книжовен помиар, булевардни романчета не понасям, аз съм най-аромантичната личност на света  Grinning

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
От Джудит Кранц е, както сте казали. Нейни книги още са:
"Ще завладея Манхатън" - филмирана
"До утрото на новата ни среща" - филмирана
"Принцеса Дейзи" - филмирана
"Любов и омраза в Бевърли Хилс" - 3 книги - филмирана първата, като в оригинал е "Скръпълс"
" Блясък" - филмирана

Всъщност мъжът на Джудит Кранц мисля че притежаваше студио и затова всичките и романи са и на филми. Ако намерите някъде някои от тези филми пуснете линкове, ще се радвам да си ги запиша.

# 19
  • Мнения: 13 512
Бях решила да кръстя дъщеря си Надин. но след като гледах филма/ бях в болницата за раждане/..видях,че тя беше бая грозничка и се разколебах. след това,обаче реших,че е знак и я кръстих Ив-Надин. Всъщност- един месец стоя с временно име, защото не искаха да я запишат с това име. било мъжко, не завършвало на А. hahaha

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Бях решила да кръстя дъщеря си Надин. но след като гледах филма/ бях в болницата за раждане/..видях,че тя беше бая грозничка и се разколебах. след това,обаче реших,че е знак и я кръстих Ив-Надин. Всъщност- един месец стоя с временно име, защото не искаха да я запишат с това име. било мъжко, не завършвало на А. hahaha
Джудит Кранц има също и героиня Ив - от "До утрото на новата ни среща" Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 174
Много любим филм!  Grinning Гледала съм го като съвсем малка и още го помня, помня и как изглеждаше червенокосата красавица Фов, татко й (името на артиста не помня, но играеше главна роля в "Хемингуей"- така си го наричам от дете  Simple Smile) и музиката към филма!
Много бих искала да го гледам отново! Simple Smile

Ааа "Аз ще завзема Манхатън" беше с Валери Бартинели, нали? Simple Smile Харесвах й гласа, който се чуваше зад дублажите, пак бях малка! Wink

# 22
  • Мнения: 25 620
С тази тема ме подсетихте, не съм чак такъв книжовен помиар, булевардни романчета не понасям, аз съм най-аромантичната личност на света  Grinning

А аз съм, съм. За книжовния помияр имам предвид. Всичко чета. Навремето не подбирах, даже и задължителната литература в училище съм я изчела от кора до кора.   Blush
Виж, напоследък започнах да подбирам.

# 23
  • Мнения: 595
Мата Хара ,как е оригиналното име на филма?Имам някакъв спомен ,че е френски,но може и да се лъжа...

# 24
  • Мнения: 10 758
Чела съм книгата, гледала съм и филма.Страхотен.Що рев изревах, не е истина.В образа ми се е запечатала страхотната й коса, червено-оранжево, и една зелена рокля Crazy
Бях влюбена в актьора, дето й беше любим.Някой ако  ми каже как се казва, ще съм му много благодарна Praynig

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Чела съм книгата, гледала съм и филма.Страхотен.Що рев изревах, не е истина.В образа ми се е запечатала страхотната й коса, червено-оранжево, и една зелена рокля Crazy
Бях влюбена в актьора, дето й беше любим.Някой ако  ми каже как се казва, ще съм му много благодарна Praynig
Актьорът, който играе Мистрал е Стаси Кейч, той играе и другите филми - например бащата на принцеса Дейзи, по късно любиият и  е Тимоти Далтън, после следващия - Робърт Уорих(к). Става въпрос за любимите на Маги Люнел Simple Smile А Маги я играе Стефани Пауърс. За Фов не помня името на актрисата, но не си спомням да съм я гледала и другаде. За Ерик ( любимият на Фов) - също.

# 26
  • Мнения: 1 364
Страхотен филм.

# 27
  • Мнения: 17
Мата Хара ,как е оригиналното име на филма?Имам някакъв спомен ,че е френски,но може и да се лъжа...

http://www.imdb.com/title/tt0086762/

# 28
  • Мнения: 17
За Фов не помня името на актрисата, но не си спомням да съм я гледала и другаде.


Фов /Fauve/- Philippine Leroy-Beaulieu   

# 29
  • Мнения: 10 758
Чела съм книгата, гледала съм и филма.Страхотен.Що рев изревах, не е истина.В образа ми се е запечатала страхотната й коса, червено-оранжево, и една зелена рокля Crazy
Бях влюбена в актьора, дето й беше любим.Някой ако  ми каже как се казва, ще съм му много благодарна Praynig
Актьорът, който играе Мистрал е Стаси Кейч, той играе и другите филми - например бащата на принцеса Дейзи, по късно любиият и  е Тимоти Далтън, после следващия - Робърт Уорих(к). Става въпрос за любимите на Маги Люнел Simple Smile А Маги я играе Стефани Пауърс. За Фов не помня името на актрисата, но не си спомням да съм я гледала и другаде. За Ерик ( любимият на Фов) - също.
Е те тоя Робърт ме интересува.

Даааа, ето го Crazy
Влюбена съм в него Crazy

Общи условия

Активация на акаунт