kakво правят мъжете.........

  • 2 205
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Масаж; изправя ми косата с пресата, маха ми цъфтящи връхчета... Mr. Green

# 16
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Боядисва ме, много е добър.
Исках да го науча да ми рисува цветенца по ноктите, ама не ще. Не знам що ли се дърпа newsm78 Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 10 825
Нищо, само дава парите, пък аз си се разкрасявам по салоните

# 18
  • Мнения: 5 539
Не бих превърнала мъжа си в козметичка... дори самата мисъл да го видя в такава роля ме кара да се превивам от смях Joy
Ох, ще взема да го помоля да ми нарисува цветенца по ноктите, да го видя как ще реагира hahaha

# 19
  • Мнения: 184
Само ме масажира, нищо друго не прави от горе изброените.

# 20
  • Мнения: 3 423
Моят ме гали, целува и ми пее.

# 21
  • Мнения: 27 524
Ох, ще взема да го помоля да ми нарисува цветенца по ноктите, да го видя как ще реагира hahaha

Сигурно ще ги докара до магарешки бодили  hahaha

# 22
  • Мнения: 1 495
И моят ми прави масажи, даже ми е казал да го подсещам по-често да прави.

# 23
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ох, ще взема да го помоля да ми нарисува цветенца по ноктите, да го видя как ще реагира hahaha

Сигурно ще ги докара до магарешки бодили  hahaha

Ами, по-вероятно е като моя да ме гледа невярващо и да пита "Ама ти наистина ли?!" Joy

# 24
  • Мнения: 68
Нищо такова не  прави. Само това остава- да ми маха космите.  ooooh! Противно ми се струва на мен, пък и обичам козметичните салони, да ме "пипне" специалист.

 
Нищо. За него аз съм лакирана/епилирана/боядисана по рождение!  Mr. Green

 Wink Абсолютно!

# 25
  • София
  • Мнения: 7 039
Нищо не прави, само масаж, но воден от користни цели  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 9 865
И моят ми прави масаж, даже твърди, че бил антицелулитен... пука ми, важното е, че обичам да докосва и мачка... за съжаление не му е сред любимите неща, прави го заради мен.
Косми и такива почистващи не го карам да ми прави... неестествено ми се вижда...
Веднъж го помолих да ми изравни бретона, но почувствах прилив на ентусиазъм и си го наръфах сама...
Целува и гали за по-добро настроение, което пак ме прави красива...

# 27
  • София
  • Мнения: 2 958
Боядисва ме. Вчера се опитах да го изнудя да ми лакира дясната ръка, защото аз си я лакирам до кокалчетата, но не успя да се справи. ПО-точно не искаше да се справи и ме окепази. След като ме боядиса пърият път като професионалист и усети силата на мрънкането ми да го направи пак и пак, и пак, и пак сега не иска да опитва дори. Веднъж ми епилира мишниците и след това каза, че това е садистично и повече не пожела да го направи. Общо взето почти съм се навила да ме подстриже, ама друг път. С всичко може да се справи, ако има желание. Проблема е, че му липсва желание.

# 28
  • Мнения: 153
Обичка си ме и ме гушка през нощта.  Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 22
Боядисва ме и то само отзад, където не мога да се видя и да се стигна сама,ама го прави с голям ентусиазъм и даже се хвали! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт