Бързо 9мес. ще отлетят, ДЕКЕМВРИ наште бебета ще се родят!

  • 13 287
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 153
Ивалина - страхотна темичка   bouquet
Мога ли да те помоля да ми коригираш термина, понеже на прегледа миналия петък се оказа, че е за 14ти декември и зодията ми също Simple Smile аз съм водолей Simple Smile Благодаря ти предварително Simple Smile

Момичета и аз да споделя.. вчера ми излязоха изследванията и урината ми показа, че имам наличие на възпалителен процес Sad Може би съм настинала, кой знае.. лощото е, че сега с тези почивни дни трябва да чакам чак до понеделник, за да ми излязат резултатите от стерилната урина и тогава да дам нова проба, за да може докторката да види за какво става дума.. Каза ми, че сега освен да се наливам с течности, друго не може да ми препоръча преди да са готови изследванията.. много тъпо, но какво да се прави.

Надявам се при вас нещата да са ок! Хубав ден от мен!

# 16
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Иве, отново поздрав леня много добре си оформила новата тема newsm10
  Hands Clap Честито на новите мами, които се присъединиха към нас и леко бременеене  bouquet   bouquet   bouquet

# 17
  • Мнения: 4 371
Момичета, станала съм ужасно ревлива... Вие как сте?

mamaYanni, дано не те вкарат в болница. Кой ще ти гледа детенцето?

# 18
  • София
  • Мнения: 2 846
Дуци, аз освен че съм ревлива, съм станала и много раздразнителна. Само навиквам домашните и после умирам от угризения.  Embarassed Обаче всичко е нормално - бушуват пустите му хормони. #Crazy

Днес дадох кръв. Ще видим какви са резултатите.

# 19
  • Мнения: 469
еее мамчета, най-сетне и аз да доживея да чуя и да видя сърце!  Grinning Grinning Днес най-сетне бях на втори преглед и видяхме малкия бебешок как плува и сърцето му като парен чук както беше се изразила една мама, направо ще ни отнесе Wink Успокоих се, че всичко е наред и се развиваме нормално.

Аз онзи ден като се полакомих да си хапна един бобец в заведение и вчера до обяд не мога да изляза от тоалетната!  Close Close Сега ми се яде всичко на света, но трябва се примирявам с някви препечени филии със сирене..

И аз последните седмици съм станала супер ревлива. Не че досега не бях, но сега и от най-леката сълзлива филмова сцена и аз реввам като за световно, явно трябва да наблегна на комедиите Simple Smile

Утре сестра ми е абитуриентка, стискайте ми палци да се добера до Бургас без да ми е супер лошо, че шест часа не знам как ще издържа в автобуса.

# 20
  • Мнения: 534
хей, мамчета...вече съм си в къщи, пуснаха ни Simple Smile
сега ще му легна малко Wink
на вас лек и хубав ден Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 38
анима, честито ти сърчице, мила   Kissing Heart
На мен ми остават няколко часа до прегледа, вече не ме свърта на едно място  Rolling Eyes
Иве, темата е страхотна  Hug само една молба, зодията ми е Лъв, благодаря ти   bouquet
Аз пък нямам някакви резки смени на настроенията (освен ако не питате мъжа ми де  Crazy ), но всички казват, че съм по-меланхолична от обикновено. Сигурно е защото ми е лошо постоянно и не спира да ми се повръща... Снощи като се прибирах от работа страхотно ми се ядеше зелена салата с кисело мляко. Прибрахме се, тъкмо я измих и я нарязах и вече ми се гадеше само при мисълта  Sick ....  пак бях на препечени филиййки  ooooh! Дано скоро ми размине, хич не ми е добре така

# 22
момичета дали може да ми помогнете. появи ми е някакво светло жълтеникаво течение със сърбеж. не мога да отида на лекар защото ми се налага да пътувам и ще  се върна чак в понеделник.
опасно ли е и дали да си отложа пътуването

# 23
  • Мнения: 4 371
Не можеш ли да отидеш преди пътуване, замини по-късно.
Дори и да е в поликлиниката, само за твое успокоение.

# 24
  • Мнения: 83
Здравейте момичета,
ivalinai, темичката отново е чудесна. Много бладогарим  smile3525
Аз пък съм козирог.
Анима, честито сърчице!
Дуци и Ита успех с прегледа и бързо да докладвате хубави новини fingerscrossed
За ревливостта - и аз съм станала ревла, току що ми се напълниха очите като прочетох стихчето в началото на темата - много е хубаво, ама на рев ме избива. Надявам се тъжното ми и ревливо настроени да отмине с дъждовното време. От 4 - 5 нощи сънувам най-разнообразни кошмари за бебето и вече не ми се иска да си лягам вечер. почвам да се чудя от времето ли е, или е някакво предчувствие? Е има и нещо хубаво в дъжда - отслабна ми алергията и не кихам постоянно Simple Smile

Весели и спокойни почивни дни на всички  Hug

# 25
сега се обадих на докторката ми и тя каза да си купя Гинодактерин. някой чувал ли е

# 26
  • Мнения: 13
Привет и от мен.И аз съм декемврийско мамче-31.12.Ще ми е второ дете,дано всичко е наред.
От началото на втория месец поцял ден ми се гади,спи ми се,отпаднала съм,а трябва да се грижа и за малката ми дъщеря.Ужас.Така ми се иска някой да ме отмени поне за малко.Ще трябва обаче да почакам до 15.06 тогава се прибирам в България и ще си почина. Само да не ми беше толкова лошо.

# 27
  • Мнения: 70
Здравейте момичета Simple Smile, Иве поздравления, страничката е страхотна.
Аз също имах доста време някакво жълтеникаво- оранжевеникаво течение, а в същото време нямах бактерии, но от само себе си изчезна, Iloni а имаш ли болки ниско долу, като менструални, аз имам доста често и това доста ме притеснява...

# 28
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Хайде записче и от мен Grinning Отново прекрасно оформена темичка Peace
Ох, завиждам на тези които ще си видят бебока днес и им стискам палци. Аз моя няма да го  видя скоро защото тук до 12г.с никой не го интересува, че си бременна, а не ми се ходи пак на частно понеже е доста скъпо, та май ще потърпя още три седмици.  Пишете ме и мен зодия рак.

# 29
  • Мнения: 57
Да Иве,вече съм Фифелота,а зодията ми е Дева.Страничката е страхотна-благодаря ти!Ако може ми смени ника и в термините. Hug

Общи условия

Активация на акаунт