Колики

  • 1 520
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 244
На моето бебе му помагаше разтриване на коремчето и чайче от копър,както и Сабсимплекс.

# 16
  • Мнения: 9 050
Знаеш ли, имам тук една книга. И в нея едно нещо много ми хареса. Пишеше за коликите и лековете за тях. Общо взето пишеше, че нищо не помага ( което си е факт. Детето няма чревна флора. Тепърва я гради и докато си я изгради - така е ). Но имало толкова рецепти, че докато ги пробваш всичките и те коликите отминават. А ти оставаш с впечатление, че последната рецепта, която си пробвала е помогнала и после я препоръчваш на други приятелки и така....

Моят дребосък беше с колики до края на 5-тия месец ( да не те плаша ). А пък на 4-тия му излязоха и първите зъби ( и тях ги орева доста ), та пробвах какво ли не. Носиха ми капки от Австрия, Германия, Англия и САщ. Тук каквото се продава - всичко провах - капки, кремчета, чайчета, анасон. Все тя! Накрая ми писна и прях да давам каквото и да е.

Масажът на коремчето облекчава. Както и затопленетие пелени. Но и те не са чудодейни. Ако детето обича да стои по корем - това също затопля ( моят не обичаше изобщо по корем ).

Както казва една приятелка - единственото, което помага при колики на бебето е успокоителни за майката и здрави нерви  Laughing

# 17
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
На моят син нищичко не помогна - аптека мога да отворя... всичко съм накупила. Масажчето с мехлемче за коремче Бейбинос помага за газовете и загрява за момента, но не бих казала, че е някакъв голям цяр.

# 18
  • Мнения: 75
Помогна ми единствено хомеопатията, сега ползвам и за зъбките и съм много доволна. Аз му давах Colocynthis 9 CH по 3-4 пъти на ден по 5 дражета.

Общи условия

Активация на акаунт