No comment

  • 1 925
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 153
Баща ми ми е разказвал за една негова позната.Детето и ходело вече на училище ,а тя била продавачка в магазин до училището.В голямото междучасие отивало при майка си,тя вдига блузата,суче каквото суче и за десерт изяждало по половин щафета шпек салам.

Млекце с мезе. Шарен свят...

# 16
  • Мнения: 5 577
на работа съм, шефа и той може да гледа  Joy , затова само "надникнах" и  #Crazy

е не го приемам за нормално, каквото и да си говорим. Аз за Иван отдавна го мисля за извратено и противно. Бляяяк, в такива моменти винаги питам къде да повърна?

# 17
  • France
  • Мнения: 726
Това е против биологичните процеси. Още повече против моралните и естетични норми. Грозна картинка.

# 18
  • Мнения: 2 716
Не сте ли чели приказката за юнака що бозал 25 години?   Joy

# 19
  • Sf
  • Мнения: 808
Спомням си една реплика от Yes, Dear за подобна ситуация: " Смятам, че детето трябва да спре да суче, преди да се е научило само да откопчава сутиена на майка си "

hey_ya , не прочетох... прощавай Simple Smile

Последна редакция: ср, 23 май 2007, 11:04 от Кроасания

# 20
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
бляк Sick

# 21
  • София
  • Мнения: 12 554
 Ужас! Всяко прекалено нещо е вредно... #Crazy Sick

# 22
  • Мнения: 730
Аз вече за трети път си казвам мнението-ненормална работа,отвращавам се.За всичко си има време.Това за запазване връзката с майката ми е супер смешно.

# 23
  • Мнения: 2 716
Това за запазване връзката с майката ми е супер смешно.
Не е смешно. Важно е! Щом този им е начина... По-добрее, отколкото да си прекъснат връзката.

# 24
  • Мнения: X
Има едно сериалче, казва се "Да, мило". Та там единият от бащите обясняваше как детето трябва да спре да се кърми в момента, в който може да свали сутиена на майка си с една ръка.
Съгласна съм с него. Grinning

Тъкмо това щях да пиша  Mr. Green
Ей от такива извратенящини мнението ми за този процес е ултра крайно, ще си премълча коментарите, които за никой не са тайна  Mr. Green
То майката хубаво.........ама и децата нещо ги пере сачмата да сучат.......ма то сигурно лудостта се предава с кърмата.

По-гадно нещо не бях гледала от много отдавна. Sick

# 25
  • Мнения: 376
Как поддържа производството на кърма толкова години? Природен феномен. Много сладки бяха като мънички и двечките папкат... Но като големи... newsm78

# 26
  • Мнения: 871
Това преди време го обсъждахме в отчетните...Гнусно ми е...И как казва, че IQ-то ще им е високо. По-скоро психиката им ще е увредена с т'ва кърмене до 1-ви клас Sick

# 27
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
между другото задника на `кърмачето` е по-голям от моя newsm78

# 28
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 826
Винаги ме удивляват изключително крайните ви мнения, като се пусне подобна тема. Връхтъ сте просто за четене... де ли са ми пуканките?


Това е против биологичните процеси. Още повече против моралните и естетични норми. Грозна картинка.
Против биологичните процеси не е със сигурност. Има достатъчно изследвания и доказателства от антрополози, медици и консултанти, които доказват, че общо взето 6-7 години е нормална (да не се бърка със задължителна!) възраст за кърмене за приматът хомо сапиенс.
Против моралните и естетичните - зависи къде. В 'модерното, съвременно' общество - да, но в други общности и места - никак даже. Включително тук често още могат да се чуят истории за 5-6 годишни деца, които са сукали от майките си - питай бабите, да речем. Вече в зависимост кой какво лично отношение има към кърменето (продължителното) - съответната окраска ще има и разказът...
И така. Аз лично надали бих се наела да кърмя до такава възраст, още повече, че тя е изключителна рядкост (но не е чудо невиждано със сигурност, освен може би във въпросното 'модерно общество'), но както някой правилно отбеляза - нейно си е детето, нейни са си циците, какъв е проблемът именно?
Или прочутата ССФ фраза 'всяка майка знае кое е най-добро за детето й' няма да я приложим в случая?

# 29
  • Мнения: 1 299
Е не е истина просто...  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт