Много ми се яде това: Откъде да си го купя!

  • 9 179
  • 85
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 634
Lucanca, наистина ги има в Германия. Баща ми се връща след 10 дни, ако наистина е неконтролируемо да му поръчам, а? Ако ги има и в Гърция пак мога да купя? Ти кажи...

# 31
  • Мнения: 173
Аз пуснах разузнаването в Англия и Белгия, скоро се връщат приятели от там. Искаше ми се да вляза в някой магазин в София и да си ги купя с кеф самичка Laughing

# 32
  • Мнения: 4 915
Любимите ми.  Blush Преди два дни омахах последните.  Crazy Mr. Green Зет ми ги донесе от Австрия. Периодично ме "снабдяват".  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 5 228
Аз пък знам къде има Джото в София! На ул. Асен Златаров №4, точно срещу Славяни, има едно магазинче за кафе. Там освен кафе продават разни хубави неща, които по принцип си купувам от Германия - марципан, кафе и разни други сладки неща, включително Джото. Не винаги има, но често имат доставки от Германия.
И да оставите за Луканка, ей!

# 34
  • Мнения: 4 915
Аз пък знам къде има Джото в София! ....
Господ да те поживи!   Mr. Green

# 35
  • Мнения: 173
Фукличке, така ме зарадва!!!!
Иеййййй!

Ако не бях толкова обемна, бих изтанцувала танца на радостта!!!!

# 36
  • Мнения: 45
И аз мога да ти кажа едно магазинче, от където си купувам Giotto. Намира се на Солунска, точно на ъгъла с Граф Игнатиев, в посока към Централна поща. Там има едно малко магазинче за цигари, шоколади и кафе. И със сигурност ги имаше тази сутрин твоите бонбони Simple Smile

# 37
  • Мнения: 5 228
Радвам се, че се радвате.  Laughing Много го обичам това магазинче. Аз пък съм пристрастена към марципан и само там има.

# 38
  • Мнения: 750
Па аз се чудя що ми затриха темата за крем карамела! Не, драга, незнам дори кво е това. И не ми се яде. Немо'а ти помогна.

# 39
  • Мнения: 173
Сбъдна се мечтата ми!

Следващата е къща с райграс на двора и люлка с дебели възглавници да се разположа на сянка с едно еспресо с дебел каймак и да си ям първата мечта!!!

И от едната ми страна Фукла от другата Free Soul!!!

# 40
  • Мнения: 750
Хм, мерси, че не съм измежду вас Laughing Щях да си чупвам по нещинко... Party

# 41
  • Мнения: 7 008
Та като сме заговорили за прияждане...някой да е виждал бисквитки ПИМ в София?!

# 42
  • Мнения: 4 915
Докато ти се сбъдне втората мечта, може да хрупаме Джото на райграса в слатинската градинка.   Laughing Laughing

# 43
  • Мнения: 1 520
Ще взема и аз да пробвам.
Заинтригувахте ме.

Мен пък днес ми се дояде козунак, някакъв показаха в Бон Апети. Снимали в Румъния и така на пътя някаква жена ги приготвяше.
Нямаше на вид нищо общо с нашия козунак, но така го нарекоха на български. Вътре кухо. Който е гледал ще се сети.

Ама тука няма, освен - на екскурзия до Румъния. Мъжът ще е очарован.  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 173
Та като сме заговорили за прияждане...някой да е виждал бисквитки ПИМ в София?!
Имаш ли ги на картинка?

Общи условия

Активация на акаунт