Много ми се яде това: Откъде да си го купя!

  • 9 164
  • 85
  •   1
Отговори
  • Мнения: 173
http://www.giotto.de/sortiment.html

Момичета, вече го сънувам. Яла съм го преди години и си спомням, че душевен оргазъм получих.

Всеки ден си мисля за него. Ако някой знае къде в София се продава, моля за помощ. Усещам му вкуса в устата си, и чувам как хрупка.

ПОМОЩ!!!

 Laughing

# 1
  • France
  • Мнения: 726
Ти да не си бременна?

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 23 788
Очевидно е бременна, 5-6 месец. Аз пък бях откачила за лакрицови бонбони Laughing

# 3
  • Мнения: 9 865
В бг няма Джото... аз съм си ги купувала от Германия... харесват ми, но чак такъв оргазъм не съм получила.
Те са на Фереро, ако не се лъжа, ако искаш поне "клиторен" оргазъм пробвай с Рафаело на същата фирма и тях си ги бива  Mr. Green

Или поръчай на някой познат да ти прати от някъде, сега поне всеки има близки и познати я в Германия, я в Австрия...

# 4
  • Мнения: 173
Очевидно е бременна, 5-6 месец. Аз пък бях откачила за лакрицови бонбони Laughing

Какви са тези лакрицови бонбони?!?!?!

Я, разкажи подробно?
 Laughing

# 5
  • France
  • Мнения: 726
Ако оставим майтапа на страна, защо не потърсиш в магазините за скъп алкохол, пури и ляксозни шоколадови изделия?

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 23 788
Очевидно е бременна, 5-6 месец. Аз пък бях откачила за лакрицови бонбони Laughing

Какви са тези лакрицови бонбони?!?!?!

Я, разкажи подробно?
 Laughing
Ти не си ли чела Пипи Дългото чорапче?! Когато Пипи пазарува в магазина за бонбони? Е, там си купува и лакрицови бонбони. Едни такива черни, с много специфичен вкус. В Бг ги няма никъде, търсила съм. Популярни са в скандинавските страни.

# 7
  • Мнения: 173
Имаше по радиото реклама, "Giotto, Търсете в добрите магазини за алкохол"
Аз от там се сетих за него. Няма магазин за алкохол "НеОрушкан". Познават ме даже хората вече Simple Smile
Няма и няма.

То да беше нещо лесно за намиране.

# 8
  • Мнения: 173
Едни такива черни, с много специфичен вкус. В Бг ги няма никъде, търсила съм. Популярни са в скандинавските страни.

Оххххх, за щастие този специфичен вкус не ми допада. Simple Smile

# 9
  • Мнения: 9 865
Тия лакрицовите са страхотно нещо... наистина...

Към авторката на темата имам малко компромисно предложение... рецепти за домашни банбоне, може пък да те утолят...
http://bonboni.info/?p=article&cat=9&art=20

Но баш за Джотото просто го поръчай някому, тук няма да ги намериш, аз също съм ги търсила Sad

# 10
  • Мнения: 442
оххх, луканке, много искам да ти помогна. месец и малко ще можеш ли да устискаш?
лакрицата са едни черни скандинавски бонбони /в `пипи...` май я споменаваха/. има едни дъвки черни еъруейвс - те са с вкус на лакрица

# 11
  • Мнения: 2 237
Виж в магазините на Бонжур,едва ли ще има точно същите,но нещо сходно ще намериш.Аз от там съм намирала всякакви вкусотийки.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 23 788
М, то лакрица не се харесва на всеки, ама аз ги обожавам. Сега тихомълком си намерих позната от Норвегия да ми праща по някое пакетче, пък аз а зареждам с вафли боровец. Иначе докато бях бременна стигнах дотам да се помоля на майките от чужбинския да ми пратят колетче с лакриц Simple Smile

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Хора, какво е това чудо?!?!? Освен бременни има и хора на диета! Имайте милост бе! От'га не съм влизала в готварския а вие и тука пускате разни. Баси  Laughing

# 14
  • Мнения: 4 841
Купувала съм, ама убий ме - не помня точно от къде  ooooh!
Със сигурност има, момичетата са прави - потърси по по-скъпите магазини за алкохол.

# 15
  • Мнения: 68
На мен ми се прияде луканка!  Laughing Но поне я има навсякъде.

За тези бонбонки- аз съм ги купувала от "Елемаг", в Лозенец. НО, от доста време не съм забелязала да ги има.  Може и да не ги зареждат вече. След обяд ще ходя до там и ще ти кажа, ако все още ги продават.  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 3 099
Луканкич, закъсали сте го ти и корема! Mr. Green Успех и на двамата!

# 17
  • Мнения: 173

Оставям си темичката отворена и колата запалена, ако има в Елемаг Giotto, луканката е от мен Simple Smile

# 18
  • Мнения: 173
Ивонскииииич, с тежка задача съм се заела кака. Раменцата ми се преведоха от тежестта на тази мисъл Simple Smile

# 19
  • Мнения: 1 100
Ако имаш познати от Германия ги помоли да ти пратят.  Wink

# 20
  • Мнения: 7 474
Момичета, вече го сънувам. преди години  си спомням, че  оргазъм получих.
Всеки ден си мисля за него. Ако някой знае.. Усещам му вкуса в устата си, и чувам как хрупка.

ПОМОЩ!!!



Това звучи като еротичен роман  newsm48
Дояде ми се  Laughing Mr. Green

# 21
  • Мнения: 173
Лео, така както си поизтрила нещата незнам как ти се дояде! Прилича по скоро на садо мазо след полунощ. Кое ли хрупка?

# 22
  • Мнения: 7 474

 newsm62 Знам ли, въпрос на фантазия  Rolling Eyes

# 23
  • София
  • Мнения: 5 792
Едни такива черни, с много специфичен вкус. В Бг ги няма никъде, търсила съм. Популярни са в скандинавските страни.

Оххххх, за щастие този специфичен вкус не ми допада. Simple Smile
и на мен
чеприха ме веднъж и едвам успях да ги преглътна Stop

# 24
  • Мнения: 139

Цитат
Ти не си ли чела Пипи Дългото чорапче?! Когато Пипи пазарува в магазина за бонбони? Е, там си купува и лакрицови бонбони. Едни такива черни, с много специфичен вкус. В Бг ги няма никъде, търсила съм. Популярни са в скандинавските страни.

Има ги, има ги...Особено по малките шекерджийници и на Етъра и по Велико Търново...Само че аз не съм им фен...

# 25
  • Мнения: 3 423
Пасва към кафе и към чай. Нали?!
И аз ги обожавам.

# 26
  • Мнения: 173
Пасва към кафе и към чай. Нали?!

Нали!

освен това пасват за разходка, за  колата, докато си гледаш филмче, в киното хрупкат чудесно,  преди и след ядене

магия

# 27
  • Мнения: 920
На някоя бензиностанция гледах, ама преди време. Не бяха само лакриц, а мешани.

# 28
  • Мнения: 179
До преди година работех в "Елемаг"- Изгрев. Има доста засукани вкуснотийки Laughing, но за по-засуканите си трябва ходене до "Елемаг"-Лозенец. Ако някой се затича към този в Изгрев, може и да не остане доволен. Rolling Eyes Факт.

# 29
  • Мнения: 1 733
Пробвай в "Елемаг". Там има всякакви вкусотии, които не могат да се намерят другаде.

# 30
  • Мнения: 3 634
Lucanca, наистина ги има в Германия. Баща ми се връща след 10 дни, ако наистина е неконтролируемо да му поръчам, а? Ако ги има и в Гърция пак мога да купя? Ти кажи...

# 31
  • Мнения: 173
Аз пуснах разузнаването в Англия и Белгия, скоро се връщат приятели от там. Искаше ми се да вляза в някой магазин в София и да си ги купя с кеф самичка Laughing

# 32
  • Мнения: 4 915
Любимите ми.  Blush Преди два дни омахах последните.  Crazy Mr. Green Зет ми ги донесе от Австрия. Периодично ме "снабдяват".  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 5 228
Аз пък знам къде има Джото в София! На ул. Асен Златаров №4, точно срещу Славяни, има едно магазинче за кафе. Там освен кафе продават разни хубави неща, които по принцип си купувам от Германия - марципан, кафе и разни други сладки неща, включително Джото. Не винаги има, но често имат доставки от Германия.
И да оставите за Луканка, ей!

# 34
  • Мнения: 4 915
Аз пък знам къде има Джото в София! ....
Господ да те поживи!   Mr. Green

# 35
  • Мнения: 173
Фукличке, така ме зарадва!!!!
Иеййййй!

Ако не бях толкова обемна, бих изтанцувала танца на радостта!!!!

# 36
  • Мнения: 45
И аз мога да ти кажа едно магазинче, от където си купувам Giotto. Намира се на Солунска, точно на ъгъла с Граф Игнатиев, в посока към Централна поща. Там има едно малко магазинче за цигари, шоколади и кафе. И със сигурност ги имаше тази сутрин твоите бонбони Simple Smile

# 37
  • Мнения: 5 228
Радвам се, че се радвате.  Laughing Много го обичам това магазинче. Аз пък съм пристрастена към марципан и само там има.

# 38
  • Мнения: 750
Па аз се чудя що ми затриха темата за крем карамела! Не, драга, незнам дори кво е това. И не ми се яде. Немо'а ти помогна.

# 39
  • Мнения: 173
Сбъдна се мечтата ми!

Следващата е къща с райграс на двора и люлка с дебели възглавници да се разположа на сянка с едно еспресо с дебел каймак и да си ям първата мечта!!!

И от едната ми страна Фукла от другата Free Soul!!!

# 40
  • Мнения: 750
Хм, мерси, че не съм измежду вас Laughing Щях да си чупвам по нещинко... Party

# 41
  • Мнения: 6 999
Та като сме заговорили за прияждане...някой да е виждал бисквитки ПИМ в София?!

# 42
  • Мнения: 4 915
Докато ти се сбъдне втората мечта, може да хрупаме Джото на райграса в слатинската градинка.   Laughing Laughing

# 43
  • Мнения: 1 520
Ще взема и аз да пробвам.
Заинтригувахте ме.

Мен пък днес ми се дояде козунак, някакъв показаха в Бон Апети. Снимали в Румъния и така на пътя някаква жена ги приготвяше.
Нямаше на вид нищо общо с нашия козунак, но така го нарекоха на български. Вътре кухо. Който е гледал ще се сети.

Ама тука няма, освен - на екскурзия до Румъния. Мъжът ще е очарован.  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 173
Та като сме заговорили за прияждане...някой да е виждал бисквитки ПИМ в София?!
Имаш ли ги на картинка?

# 45
  • Мнения: 173
Докато ти се сбъдне втората мечта, може да хрупаме Джото на райграса в слатинската градинка.   Laughing Laughing

След пържени картофе с бира, да укрепне снагата!

# 46
  • Мнения: 5 228
Хм, мерси, че не съм измежду вас Laughing Щях да си чупвам по нещинко... Party

На теб нали не ти се ядеше? Какво завиждаш сега?  Laughing

# 47
  • Мнения: 750
Не, не ми се яде. Да прая резил, не за друго Grinning

# 48
  • Мнения: 4 915
Аз пък гледах по тв-то френски десерт - черен шоколад със синьо сирене, нещо като мъфинче, разрязваш го и потича течен шоколад...Охх.... Crazy Любопитна съм!  Mr. Green

Обясняваха пасването на шоколада и синьото сирене с приликите в молекулния състав на ароматите им...ъъъъ, нещо такова... Blush

# 49
  • Мнения: 6 999
Та като сме заговорили за прияждане...някой да е виждал бисквитки ПИМ в София?!
Имаш ли ги на картинка?


Френски са. Аз след един месец отивам и сигурно поне кашон ще си донеса, ама да знам дали случайно не се продават и тук, като ми свърши кашонът Laughing

# 50
  • Мнения: 5 011
Аз пък гледах по тв-то френски десерт - черен шоколад със синьо сирене, нещо като мъфинче, разрязваш го и потича течен шоколад...Охх.... Crazy Любопитна съм!  Mr. Green

Обясняваха пасването на шоколада и синьото сирене с приликите в молекулния състав на ароматите им...ъъъъ, нещо такова... Blush

в Перфектната вечеря една участничка го приготви, но другите не бяха очаровани  Wink
рецептите ги има в сайта, потърси го Peace

# 51
  • Мнения: 1 313
Въпросните бонбони съм си купувала от бензиностанции -мисля, че беше Петрол

# 52
  • Мнения: 4 915
в Перфектната вечеря една участничка го приготви, но другите не бяха очаровани  Wink
рецептите ги има в сайта, потърси го Peace

Май не е същата рецепта от онези в Готварския, още търся онова, което гледах в "Химия в кухнята".
Иначе изглежда така:

Няма начин да не е вкусно, трябва да се уверя!   Laughing

П.П. Рецептата най-се доближава до тази тук.

# 53
  • Мнения: 173
Ей, ей, изтрий снимката  Laughing
Махай тоя сладкиш от мойта тема  Grinning

Искаш нова тема ли да пускам Simple Smile

" Мили мами, моля намерете ми сладкарница, в която има ей такъв сладкиш"

Ще те изгоня от моята люлка на райграса, на ръба седиш  Laughing

Аз в СПАМО чат темата затова не влизам, едни кюфтета се мятат, едни кафета, с едни баклавички се целят. Лигите ми потичат!

# 54
  • Мнения: 4 915
 smile3534
Чакай бе, може някой и тук да се отзове или да ни покани на гости на такива чудесии.   Laughing

# 55
  • Мнения: 173
smile3534
Чакай бе, може някой и тук да се отзове или да ни покани на гости на такива чудесии.   Laughing
Има ли таквиз добри хора в тези форуми???

# 56
  • Мнения: 4 915
Сега ще разберем.   Laughing

# 57
  • Sofia
  • Мнения: 4 731
Еовин, точно такива не съм виждала, но в Била (а и по други места) има подобни - с желе от малини, портокал, кайсии - мисля, че това бяха видовете.

# 58
  • Мнения: 2 897
И аз да споделя.










# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 23 788

Цитат
Ти не си ли чела Пипи Дългото чорапче?! Когато Пипи пазарува в магазина за бонбони? Е, там си купува и лакрицови бонбони. Едни такива черни, с много специфичен вкус. В Бг ги няма никъде, търсила съм. Популярни са в скандинавските страни.

Има ги, има ги...Особено по малките шекерджийници и на Етъра и по Велико Търново...Само че аз не съм им фен...
На Етъра?! Що ще лакриц на Етъра?! Миналата година нямаше!

# 60
  • Мнения: 7 474
Denichkata , страшно са вкусни тези неща, особено шоколадовата торта и рулотооооо  Crazy Crazy Crazy Crazy

# 61
  • Мнения: 173
Деничката, тези даже не искам и да ги виждам повече. Купихме един пакет от третите невероятни пастички на картинката. Отворих си ги и докато си гледам Heroes, така се вдъхнових, че те изчезнаха. Няма ги, намерих само опаковки. Само аз бях в стаята, обяснението е, че очевидно съм ги изяла аз.
Ама те мекички, и като отхапеш едно кремче пуква.

Леле, само като гледам картинките и дебелея.

# 62
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Giotto, заедно с любимия ми детски спомен - бонбони "Bacci" и "Mon cherrie" и купища подобни вкусотии продават и в едно много любимо мое магазинче на "Иван Асен" на ъгъла с "Гогол" май се пада.

# 63
  • Мнения: 173
Аз вече изконсумирах една торбичка, да е жива и здрава Фукличка!!!

# 64
  • Мнения: 3 674
Очевидно е бременна, 5-6 месец. Аз пък бях откачила за лакрицови бонбони Laughing


М, то лакрица не се харесва на всеки, ама аз ги обожавам. Сега тихомълком си намерих позната от Норвегия да ми праща по някое пакетче, пък аз а зареждам с вафли боровец. Иначе докато бях бременна стигнах дотам да се помоля на майките от чужбинския да ми пратят колетче с лакриц Simple Smile

Какви са тези лакрицови бонбони?!?!?!

Я, разкажи подробно?
 Laughing
Ти не си ли чела Пипи Дългото чорапче?! Когато Пипи пазарува в магазина за бонбони? Е, там си купува и лакрицови бонбони. Едни такива черни, с много специфичен вкус. В Бг ги няма никъде, търсила съм. Популярни са в скандинавските страни.



Ауууу..тези ли ..Ужасни са Sick Ние ги имаме. Grinning Янтра...верно ли си падаш по тях..  Rolling Eyes  Grinning

На моя син като му донесох от  Норвегия ....за  първи път и като ги опита каза...."Мамооооо, тези бонбонки  са развалени!!!"  Shocked... Joy

Вкусът е сол+ чер пипер+захар....и малко мента..... ooooh!

Ама на някои много им харесват.Особено децата тук мнооооого ги папкат.....  Sunglasses

Последна редакция: пт, 25 май 2007, 20:32 от roza66

# 65
  • Мнения: 5 228
Аз вече изконсумирах една торбичка, да е жива и здрава Фукличка!!!

Еййй, браво! Пък за люлката с възглавниците сме се разбрали.  Laughing

# 66
  • Мнения: 2 407
Ле ле каква тема!

# 67
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Леле, живея тук вече доста време и така и не успях да се науча да ги ям тези бонбони.

http://view.stern.de/pict/thumb/3485/510x510/thumb_33473486e454c … 24b42b8172dc0.jpg

Дори имаме шега как се познават чуждениците тук: почти никой няма да си вземе такъв бонбон, а холандците ги ядат с килограми...

Последна редакция: пт, 25 май 2007, 21:18 от Kalinka

# 68
  • Мнения: 750
Леле, живея тук вече доста време и така и не успях да се науча да ги ям тези бонбони.

http://view.stern.de/pict/thumb/3485/510x510/thumb_33473486e454c … 24b42b8172dc0.jpg

Дори имаме шега как се познават чуждениците тук: почти никой няма да си вземе такъв бонбон, а холандците ги ядат с килограми...
Mного са гадни тез бонбони.....и тука ги има!
В Несебър бяхме като купих на дъщеря ми.....милата,направо щеше да повърне!
И та ми каза,4е са развалени! Mr. Green
А мъжо ми си ги хапна с охота!(той не е българин)
Ама....въпрос на вкус! Wink

# 69
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
http://www.giotto.de/sortiment.html

Момичета, вече го сънувам. Яла съм го преди години и си спомням, че душевен оргазъм получих.

Всеки ден си мисля за него. Ако някой знае къде в София се продава, моля за помощ. Усещам му вкуса в устата си, и чувам как хрупка.

ПОМОЩ!!!

 Laughing

Това съм го виждала в един магазин близо до Славйков. Не си спомням името му. Но ако тръгнеш от статуята на двамата Славейкови по уличката към жълите павета е от лявата страна в началото. Има скъпи алкохоли и цигари и различни сладки, които ги няма на други места. Късмет в търсенето  Peace

# 70
  • Мнения: 3 674
Леле, живея тук вече доста време и така и не успях да се науча да ги ям тези бонбони.

http://view.stern.de/pict/thumb/3485/510x510/thumb_33473486e454c … 24b42b8172dc0.jpg

Дори имаме шега как се познават чуждениците тук: почти никой няма да си вземе такъв бонбон, а холандците ги ядат с килограми...
И аз така   Peace Не са научих да ги ям и тва е... Joy Отврат! Grinning

# 71
  • Мнения: 3 674
Леле, живея тук вече доста време и така и не успях да се науча да ги ям тези бонбони.

http://view.stern.de/pict/thumb/3485/510x510/thumb_33473486e454c … 24b42b8172dc0.jpg

Дори имаме шега как се познават чуждениците тук: почти никой няма да си вземе такъв бонбон, а холандците ги ядат с килограми...
Mного са гадни тез бонбони.....и тука ги има!
В Несебър бяхме като купих на дъщеря ми.....милата,направо щеше да повърне!
И та ми каза,4е са развалени! Mr. Green
А мъжо ми си ги хапна с охота!(той не е българин)
Ама....въпрос на вкус! Wink
Да верно е  въпрос на вкус! Peace Те се казват "Лакрис'...а аз си ги кръстих.."Отвратис"... Joy

# 72
  • Мнения: 9 865
А аз си мислех, че няма у нашенско таквиз бонбони. Ей това форумът голяма сила...
И аз ще се командировам тия дни за Джото в някой от магазините.
Благодаря на отзовалите се Simple Smile   bouquet

# 73
  • Мнения: 1 299
Леле, живея тук вече доста време и така и не успях да се науча да ги ям тези бонбони.

http://view.stern.de/pict/thumb/3485/510x510/thumb_33473486e454c … 24b42b8172dc0.jpg

Дори имаме шега как се познават чуждениците тук: почти никой няма да си вземе такъв бонбон, а холандците ги ядат с килограми...
Mного са гадни тез бонбони.....и тука ги има!
В Несебър бяхме като купих на дъщеря ми.....милата,направо щеше да повърне!
И та ми каза,4е са развалени! Mr. Green
А мъжо ми си ги хапна с охота!(той не е българин)
Ама....въпрос на вкус! Wink
Да верно е  въпрос на вкус! Peace Те се казват "Лакрис'...а аз си ги кръстих.."Отвратис"... Joy

Това е най-отвратителното нещо, което съм опитвала  Sick
Едно пакетче от тях ми седи в офиса на бюрото и никой, ама НИКОЙ не ще да ги изяде. Имаше един колега - почерпих го, той лапна бонбона и седи...и вече сълзи ще му потечат от очите, но не плюе ( да не ме обидел). Аз се усетих и му казах - ако не ти харесва не го яж... 2 литра вода изпи после да отмие вкуса  Joy

# 74
  • Мнения: 1 299
Тия на снимката са по ядливи...Ама има едни черни, безформени, а нещо като пипер по тях...УЖААААСССС

# 75
  • Мнения: 3 674
Тия на снимката са по ядливи...Ама има едни черни, безформени, а нещо като пипер по тях...УЖААААСССС
Joy Joy Аз ти казавам...ОТВРАТ... SickНапълно съм съгласна  с теб. Peace
 hahaha Чудя се и не мога да се начудя на тукашните даца, как ги нагъват  с мерак тези отвратителни бонбонбнки... newsm78

# 76
  • София
  • Мнения: 1 877
Леле Lucanka, ако те вземат да рекламираш giotto ще избият рибата просто Laughing.

# 77
  • Мнения: 3 634
Пращам лакрици и салмяк срещу ЛУКАНКА и БГ вафли!!!

# 78
  • Мнения: 1 299
Пращам лакрици и салмяк срещу ЛУКАНКА и БГ вафли!!!
hahaha

# 79
  • Мнения: 3 634
Леле, живея тук вече доста време и така и не успях да се науча да ги ям тези бонбони.

http://view.stern.de/pict/thumb/3485/510x510/thumb_33473486e454c … 24b42b8172dc0.jpg

Дори имаме шега как се познават чуждениците тук: почти никой няма да си вземе такъв бонбон, а холандците ги ядат с килограми...
Mного са гадни тез бонбони.....и тука ги има!
В Несебър бяхме като купих на дъщеря ми.....милата,направо щеше да повърне!
И та ми каза,4е са развалени! Mr. Green
А мъжо ми си ги хапна с охота!(той не е българин)
Ама....въпрос на вкус! Wink
Да верно е  въпрос на вкус! Peace Те се казват "Лакрис'...а аз си ги кръстих.."Отвратис"... Joy

Това е най-отвратителното нещо, което съм опитвала  Sick
Едно пакетче от тях ми седи в офиса на бюрото и никой, ама НИКОЙ не ще да ги изяде. Имаше един колега - почерпих го, той лапна бонбона и седи...и вече сълзи ще му потечат от очите, но не плюе ( да не ме обидел). Аз се усетих и му казах - ако не ти харесва не го яж... 2 литра вода изпи после да отмие вкуса  Joy


ШШшш... тез боните от снимката са СУПЕР бе... Черните може и да не са по вкуса ви, но пък разноцветните са чудесни. Тука има едни други, братовчеди на лакрица... салмяк им викат... е виж, те вече са ОТВРАТ!!!

# 80
  • Мнения: 1 299
Тия цветните са ми като с мастика...или кавото там...анасон ли....бе имат лъжлив вид и те....но пак са по ядливи от черните....

# 81
  • Мнения: 3 634

Аз съм съвсем сериозна, па ти ми се смееш... Grinning

# 82
  • Мнения: 3 674
Тия цветните са ми като с мастика...или кавото там...анасон ли....бе имат лъжлив вид и те....но пак са по ядливи от черните....
Нееее...същаата гад са ... Mr. Green Само на снимка са хубави ....Joy  Бонбони... дето викаш с вкус на мастика... hahaha

# 83
  • Мнения: 173
Леле Lucanka, ако те вземат да рекламираш giotto ще избият рибата просто Laughing.

То не е само за Giotto. Като заговоря за храна и злоядите прояждат за години наред.

Беше ме страх като отиде моя приятел да купува бонбонките от магазина, който Фукла (да е жива и здрава, току що намушках още една доза Giotto) ми каза, дали няма всеки, който е чел да ми ги изкупи и да няма за примрелия човек.

Нищо друго не ми се е яло толкова много.

# 84
  • Мнения: 1 299
Само като ти чета ника и ми се дояжда луканка.... ooooh!

# 85
  • София
  • Мнения: 1 877
Само като ти чета ника и ми се дояжда луканка.... ooooh!

А на мен торти Лучано... Ммммммммммм. Бе дояжда ми се всичко.......

Общи условия

Активация на акаунт