Много ми се яде това: Откъде да си го купя!

  • 9 178
  • 85
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 173
Докато ти се сбъдне втората мечта, може да хрупаме Джото на райграса в слатинската градинка.   Laughing Laughing

След пържени картофе с бира, да укрепне снагата!

# 46
  • Мнения: 5 228
Хм, мерси, че не съм измежду вас Laughing Щях да си чупвам по нещинко... Party

На теб нали не ти се ядеше? Какво завиждаш сега?  Laughing

# 47
  • Мнения: 750
Не, не ми се яде. Да прая резил, не за друго Grinning

# 48
  • Мнения: 4 915
Аз пък гледах по тв-то френски десерт - черен шоколад със синьо сирене, нещо като мъфинче, разрязваш го и потича течен шоколад...Охх.... Crazy Любопитна съм!  Mr. Green

Обясняваха пасването на шоколада и синьото сирене с приликите в молекулния състав на ароматите им...ъъъъ, нещо такова... Blush

# 49
  • Мнения: 7 008
Та като сме заговорили за прияждане...някой да е виждал бисквитки ПИМ в София?!
Имаш ли ги на картинка?


Френски са. Аз след един месец отивам и сигурно поне кашон ще си донеса, ама да знам дали случайно не се продават и тук, като ми свърши кашонът Laughing

# 50
  • Мнения: 5 022
Аз пък гледах по тв-то френски десерт - черен шоколад със синьо сирене, нещо като мъфинче, разрязваш го и потича течен шоколад...Охх.... Crazy Любопитна съм!  Mr. Green

Обясняваха пасването на шоколада и синьото сирене с приликите в молекулния състав на ароматите им...ъъъъ, нещо такова... Blush

в Перфектната вечеря една участничка го приготви, но другите не бяха очаровани  Wink
рецептите ги има в сайта, потърси го Peace

# 51
  • Мнения: 1 313
Въпросните бонбони съм си купувала от бензиностанции -мисля, че беше Петрол

# 52
  • Мнения: 4 915
в Перфектната вечеря една участничка го приготви, но другите не бяха очаровани  Wink
рецептите ги има в сайта, потърси го Peace

Май не е същата рецепта от онези в Готварския, още търся онова, което гледах в "Химия в кухнята".
Иначе изглежда така:

Няма начин да не е вкусно, трябва да се уверя!   Laughing

П.П. Рецептата най-се доближава до тази тук.

# 53
  • Мнения: 173
Ей, ей, изтрий снимката  Laughing
Махай тоя сладкиш от мойта тема  Grinning

Искаш нова тема ли да пускам Simple Smile

" Мили мами, моля намерете ми сладкарница, в която има ей такъв сладкиш"

Ще те изгоня от моята люлка на райграса, на ръба седиш  Laughing

Аз в СПАМО чат темата затова не влизам, едни кюфтета се мятат, едни кафета, с едни баклавички се целят. Лигите ми потичат!

# 54
  • Мнения: 4 915
 smile3534
Чакай бе, може някой и тук да се отзове или да ни покани на гости на такива чудесии.   Laughing

# 55
  • Мнения: 173
smile3534
Чакай бе, може някой и тук да се отзове или да ни покани на гости на такива чудесии.   Laughing
Има ли таквиз добри хора в тези форуми???

# 56
  • Мнения: 4 915
Сега ще разберем.   Laughing

# 57
  • Sofia
  • Мнения: 4 736
Еовин, точно такива не съм виждала, но в Била (а и по други места) има подобни - с желе от малини, портокал, кайсии - мисля, че това бяха видовете.

# 58
  • Мнения: 2 897
И аз да споделя.










# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 23 935

Цитат
Ти не си ли чела Пипи Дългото чорапче?! Когато Пипи пазарува в магазина за бонбони? Е, там си купува и лакрицови бонбони. Едни такива черни, с много специфичен вкус. В Бг ги няма никъде, търсила съм. Популярни са в скандинавските страни.

Има ги, има ги...Особено по малките шекерджийници и на Етъра и по Велико Търново...Само че аз не съм им фен...
На Етъра?! Що ще лакриц на Етъра?! Миналата година нямаше!

Общи условия

Активация на акаунт