Много ми се яде това: Откъде да си го купя!

  • 9 174
  • 85
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 474
Denichkata , страшно са вкусни тези неща, особено шоколадовата торта и рулотооооо  Crazy Crazy Crazy Crazy

# 61
  • Мнения: 173
Деничката, тези даже не искам и да ги виждам повече. Купихме един пакет от третите невероятни пастички на картинката. Отворих си ги и докато си гледам Heroes, така се вдъхнових, че те изчезнаха. Няма ги, намерих само опаковки. Само аз бях в стаята, обяснението е, че очевидно съм ги изяла аз.
Ама те мекички, и като отхапеш едно кремче пуква.

Леле, само като гледам картинките и дебелея.

# 62
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Giotto, заедно с любимия ми детски спомен - бонбони "Bacci" и "Mon cherrie" и купища подобни вкусотии продават и в едно много любимо мое магазинче на "Иван Асен" на ъгъла с "Гогол" май се пада.

# 63
  • Мнения: 173
Аз вече изконсумирах една торбичка, да е жива и здрава Фукличка!!!

# 64
  • Мнения: 3 674
Очевидно е бременна, 5-6 месец. Аз пък бях откачила за лакрицови бонбони Laughing


М, то лакрица не се харесва на всеки, ама аз ги обожавам. Сега тихомълком си намерих позната от Норвегия да ми праща по някое пакетче, пък аз а зареждам с вафли боровец. Иначе докато бях бременна стигнах дотам да се помоля на майките от чужбинския да ми пратят колетче с лакриц Simple Smile

Какви са тези лакрицови бонбони?!?!?!

Я, разкажи подробно?
 Laughing
Ти не си ли чела Пипи Дългото чорапче?! Когато Пипи пазарува в магазина за бонбони? Е, там си купува и лакрицови бонбони. Едни такива черни, с много специфичен вкус. В Бг ги няма никъде, търсила съм. Популярни са в скандинавските страни.



Ауууу..тези ли ..Ужасни са Sick Ние ги имаме. Grinning Янтра...верно ли си падаш по тях..  Rolling Eyes  Grinning

На моя син като му донесох от  Норвегия ....за  първи път и като ги опита каза...."Мамооооо, тези бонбонки  са развалени!!!"  Shocked... Joy

Вкусът е сол+ чер пипер+захар....и малко мента..... ooooh!

Ама на някои много им харесват.Особено децата тук мнооооого ги папкат.....  Sunglasses

Последна редакция: пт, 25 май 2007, 20:32 от roza66

# 65
  • Мнения: 5 228
Аз вече изконсумирах една торбичка, да е жива и здрава Фукличка!!!

Еййй, браво! Пък за люлката с възглавниците сме се разбрали.  Laughing

# 66
  • Мнения: 2 407
Ле ле каква тема!

# 67
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Леле, живея тук вече доста време и така и не успях да се науча да ги ям тези бонбони.

http://view.stern.de/pict/thumb/3485/510x510/thumb_33473486e454c … 24b42b8172dc0.jpg

Дори имаме шега как се познават чуждениците тук: почти никой няма да си вземе такъв бонбон, а холандците ги ядат с килограми...

Последна редакция: пт, 25 май 2007, 21:18 от Kalinka

# 68
  • Мнения: 750
Леле, живея тук вече доста време и така и не успях да се науча да ги ям тези бонбони.

http://view.stern.de/pict/thumb/3485/510x510/thumb_33473486e454c … 24b42b8172dc0.jpg

Дори имаме шега как се познават чуждениците тук: почти никой няма да си вземе такъв бонбон, а холандците ги ядат с килограми...
Mного са гадни тез бонбони.....и тука ги има!
В Несебър бяхме като купих на дъщеря ми.....милата,направо щеше да повърне!
И та ми каза,4е са развалени! Mr. Green
А мъжо ми си ги хапна с охота!(той не е българин)
Ама....въпрос на вкус! Wink

# 69
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
http://www.giotto.de/sortiment.html

Момичета, вече го сънувам. Яла съм го преди години и си спомням, че душевен оргазъм получих.

Всеки ден си мисля за него. Ако някой знае къде в София се продава, моля за помощ. Усещам му вкуса в устата си, и чувам как хрупка.

ПОМОЩ!!!

 Laughing

Това съм го виждала в един магазин близо до Славйков. Не си спомням името му. Но ако тръгнеш от статуята на двамата Славейкови по уличката към жълите павета е от лявата страна в началото. Има скъпи алкохоли и цигари и различни сладки, които ги няма на други места. Късмет в търсенето  Peace

# 70
  • Мнения: 3 674
Леле, живея тук вече доста време и така и не успях да се науча да ги ям тези бонбони.

http://view.stern.de/pict/thumb/3485/510x510/thumb_33473486e454c … 24b42b8172dc0.jpg

Дори имаме шега как се познават чуждениците тук: почти никой няма да си вземе такъв бонбон, а холандците ги ядат с килограми...
И аз така   Peace Не са научих да ги ям и тва е... Joy Отврат! Grinning

# 71
  • Мнения: 3 674
Леле, живея тук вече доста време и така и не успях да се науча да ги ям тези бонбони.

http://view.stern.de/pict/thumb/3485/510x510/thumb_33473486e454c … 24b42b8172dc0.jpg

Дори имаме шега как се познават чуждениците тук: почти никой няма да си вземе такъв бонбон, а холандците ги ядат с килограми...
Mного са гадни тез бонбони.....и тука ги има!
В Несебър бяхме като купих на дъщеря ми.....милата,направо щеше да повърне!
И та ми каза,4е са развалени! Mr. Green
А мъжо ми си ги хапна с охота!(той не е българин)
Ама....въпрос на вкус! Wink
Да верно е  въпрос на вкус! Peace Те се казват "Лакрис'...а аз си ги кръстих.."Отвратис"... Joy

# 72
  • Мнения: 9 865
А аз си мислех, че няма у нашенско таквиз бонбони. Ей това форумът голяма сила...
И аз ще се командировам тия дни за Джото в някой от магазините.
Благодаря на отзовалите се Simple Smile   bouquet

# 73
  • Мнения: 1 299
Леле, живея тук вече доста време и така и не успях да се науча да ги ям тези бонбони.

http://view.stern.de/pict/thumb/3485/510x510/thumb_33473486e454c … 24b42b8172dc0.jpg

Дори имаме шега как се познават чуждениците тук: почти никой няма да си вземе такъв бонбон, а холандците ги ядат с килограми...
Mного са гадни тез бонбони.....и тука ги има!
В Несебър бяхме като купих на дъщеря ми.....милата,направо щеше да повърне!
И та ми каза,4е са развалени! Mr. Green
А мъжо ми си ги хапна с охота!(той не е българин)
Ама....въпрос на вкус! Wink
Да верно е  въпрос на вкус! Peace Те се казват "Лакрис'...а аз си ги кръстих.."Отвратис"... Joy

Това е най-отвратителното нещо, което съм опитвала  Sick
Едно пакетче от тях ми седи в офиса на бюрото и никой, ама НИКОЙ не ще да ги изяде. Имаше един колега - почерпих го, той лапна бонбона и седи...и вече сълзи ще му потечат от очите, но не плюе ( да не ме обидел). Аз се усетих и му казах - ако не ти харесва не го яж... 2 литра вода изпи после да отмие вкуса  Joy

# 74
  • Мнения: 1 299
Тия на снимката са по ядливи...Ама има едни черни, безформени, а нещо като пипер по тях...УЖААААСССС

Общи условия

Активация на акаунт