Отговори
# 15
# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Запознахме се септември 2002г. в Стара Загора (запозна ни общ приятел).

# 17
  • Мнения: 1 354
Ами аз съм на 17 години и преди две лета работех като сервитьорка(по-късно барманка)в едно кафене,в което той беше редовен клиент,но ми направи впечатление,чак,когато моята приятелка хлътна по неговия приятел.
Три месеца по -късно се събрахме и от тогава година и...малко Simple Smile)

Не е нещо интересно начина ни на запознаване,но каква гоненица беше само,нямам думи....
Малееее спомени,спомени  Crazy Stop

# 18
  • Мнения: 47 993
23 май 2000 година, на бала ми  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyesей, днеска стават 7 години ooooh!, ще спретна нещо да го изненадам Party

# 19
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Чак пък точната дата не помня,но беше във влака Пещера-Пловдив през далечната 1995

# 20
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 339
Август 1994. Бях взела негова касета от обща приятелка. Продавах вестници  Laughing, дойде да си търси касетата.
15.10.1994- на един купон се треснахме взаимно и забравихме да се приберем по домовете си  Whistling
Вече цяла вечност сме заедно, 13- та година караме, от 7 сме женени.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 512
На упражнение по Вътрешни болеси. Аз бях 2 курс, той специализант за първи ден.

# 22
  • Мнения: 2 495
2003 година, юни месец.Аз бях излезнала на кафе с братовчедка му(тогава не знаех че са братовчеди).Когато ставахме, случайно го видяхме, те се спряха да се поздравят и тогава погледите ни се засякоха и се харесахме GrinningИ тъй си караме вече почти 4 години

# 23
# 24
  • Варна
  • Мнения: 252
И аз да се запиша  Grinning.Ние се видяхме за 1-ви път в едно кафене през далечната 1995г.Разменихме си  по няколко погледа и толкова. Ама  той ми намерил тел-а от един мой съсед и ми се обади след около седмица  и така вече 12 години сме заедно,а от 5г. сме семейни.
Малее, че лети времето. Tired

# 25
  • София
  • Мнения: 1 555
В ICQ  Party

# 26
  • Мнения: 419
През септември 1990  Crazy
Първата седмица от статута ми на ученичка в друг град. Какви планове кроях за свободния живот  Crossing Arms
Та при първото пътуване към така бленувата свобода се оказа, че единственото свободно място в автобуса е до НЕГО   Heart Eyes Заговорихме се и стана тя, каквато стана  Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 27
  • Мнения: 256
Вчера подкарах ме 7та година.Запознах ме се в механата която работех след училище Simple Smile

# 28
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
В дискотека - място което винаги съм смятала за най-неподходящо за запознанство с някой, ако искаш сериозна връзка.
Беше колега на гаджето на една приятелка и дошъл случайно с него.
Още когато го видях, разбрах че това е моя мъж.
Седнахме, пийнахме, приказвахме и много бързо се изнесохме от дискотеката, за да си продължим разговора на по-тихо място... Имах чувството, че го познавам цяла вечност - открих половинката си!  Heart Eyes
Беше през 2004г.

# 29
  • Мнения: 245
ние се запознахме в mIRC една вечер съвсем случайно, аз от скука го избрах да си поговорим ...  Flutter той почти от самото начало на чата настоя да се видим,аз пък се съгласих и на другия ден се видяхме Simple Smile от пръв поглед се влюбих,а незнаех нищо за него...не мислих и за риска от това и явно интуицията ми е била правилна  Heart Eyes от този ден насам сме заедно, не сме се разделяли за много, освен когато той е бил някъде по работа.това стана октомври 2000, 2005 се оженихме, не го направихме по-рано защото аз бях още студентка и предпочитах да завърша първо. октомври 2006 се роди дъщеря ни и сме много щастливи  Heart Eyes дай боже да продължат така нещата при нас Simple Smile пожелавам го на всички  Hug

Общи условия

Активация на акаунт