Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 12 554
През  юли 2004 в ICQ Wink Той ме потърси /след време каза, че му било скучно в тях и пуснал по една  Simple Smile на 5-6 номера на случаен принцип. Е, аз съм отговорила първа Heart Eyes/
От октомври 2004 година сме заедно и не сме се разделяли за повече от 2 дни!
На 25 юли 2006 г. се роди и синът ни! Laughing

# 31
  • Мнения: 3 634
На работа. Майка му ми беше шефка  Laughing Всъщност първо си харесах нея, все си намирахме общи теми. После си харесах и него, но той е толкова срамежлив че вече бях хлътнала когато разбрах, че са роднини.
Естествено всички колеги ме обвиниха, че е по сметка  Naughty

# 32
  • Мнения: 448
На 18 август 1990 година,на плажа в Приморско.Аз бях на почивка с майка ми и сестра ми,но той дебнел момент,в който да остана сама на плажа и да ме заговори...Две години и половина ходихме и отблизо 15 сме женени.

# 33
  • Мнения: 239
 Май 2002 в New Jersey, и двамата бяхме на студ. бригада там. Беше много вълнуващо и в съвсем безгрижно.  Crazy Да можеше да се върне пак времето... Wink

# 34
  • Мнения: 6 167
ICQ.
малко чат няколко дни и след това аз казах, че отивам на трейнинг и ще си говорим, като се върна.
оказа се ( в последствие), че мъжа ми не знаел какво е трейнинг на английски и изпаднал в пълно отчаяние, че вече не отговарям  Laughing.
връщам се аз от трейнинг след 14 дни, а на кюто имаше поне 30 съобщения.
няколко дни по-късно, цъфна в софия и останалото е история, както се казва  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 2 000
И ние в ICQ Simple Smile През март 2002.

# 36
  • Мнения: 12
Ние се запознахме през 1996г. аз бях на 15г., а той на 21г.,беше барман в едно заведение и още щом го видиах се влюбих в него,сякаш беше вчера.

# 37
  • Мнения: 576
На работното място. Тогава му бях секретарка.......

# 38
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
През месец април 2002г.  започнах работа в една интернет зала и той работеше там. Първите няколко дни колеги, после нещо повече. На третия месец заживяхме заедно. И така вече 5 години и малко.

# 39
  • Мнения: 1 798
Пред един магазин имахме среща по работа Joy

# 40
  • Мнения: 3 241
Запознахме се В Португалия, на европейското по футбол 2004. Joy
Там беше много готино, страхотно изживяване и аз си намерих най-най-страхотния мъж!

# 41
  • Емаесесаесесапипиа
  • Мнения: 488
Запознахме се през 1995 на една олимпиада по Физика в гимназията. После по време на подготовката за олимпиадата по Химия почнахме да излизаме заедно, после си спомнихме, че и на миналогодишната олимпиада по Математика сме седели на един чин, а на националната олимпиада по Философия в Созопол той се подвизаваше като мой учител (защото учителката ми не успя да дойде) и там връзката ни окончателно придоби сериозен обрат.  После се оказа, че сме се преместили от един и същи град, че нашите са колеги и се познават доста добре, че дори сме си гостували като по-малки един-два пъти.... абе имаше толкова съдбовни знаци, че нямаше как да не заключа, че сме родени един за друг. И така вече 12 годни, 9 от които като женени, три деца, още съм влюбена, абе има полза от участието в олимпиади Simple Smile.

# 42
  • Виена
  • Мнения: 725
Запознахме се в една дискотека.Петък 13ти, юни месец на  1997 г. Flutter.Аз си го харесах и помолих една приятелка която го познаваше да ни запознае.30 мин.след запознанството ни вече бях в прегръдките му и така вече 10 години  Heart Eyes

# 43
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
И ние в icq аз си го намерих Laughing Повече от година и половина си писахме, после месец и нещо говорихме поне по час и половина - два по тел., последваха няколко пак невинни срещи  и накрая резултата е налице Laughing

# 44
  • София
  • Мнения: 82
В университета...един курс, една група....даже не помня как, кога и дали сме се запознавали лично  Blush. Той казва, че си ме харесал от първите седмици още, но аз го "видях" след 2-3 месеца (по въпроса "Кога?"- около дек. 2001 г Stuck Out Tongue), но откакто погледнах в тези прекрасни топли очи не виждам друго. Е, не тръгнахме веднага, но сме заедно вече повече от 4 години... Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт