Колко време ви трябваше да се напаснете с половинката?

  • 4 349
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 803
От 4 години сме заедно и още не сме се напаснали съвсем. И двамата сме много чепати характери, взаимно много се ядосваме и дразним понякога, не разбираме от дума и всеки гледа да каже последната дума. В началото (първите 2-3 години) това адски много ми тежеше и макар да знаех, че няма как да го променя, продължавах да се опитвам Crazy Което пък го накара да се заинати още повече. Laughing Но в последните месеци всеки от нас промени нещо в себе си, всеки от нас порастна, направи си необходимите изводи и прецени лично за себе си, как седят нещата, какво искаме от тази връзка, докъде искаме да стигнем.
Аз се научих на повече търпение, станах малко по-толерантна, усвоих известна доза непукизъм. Той също стана по-търпелив, по-внимателен, мери си приказките много повече от преди и се разбираме повече от всякога. За нас беше голямо постижение, ако изкараме седмицата без да се скараме ( и някой, по-често аз, да искам да се разделяме и т.н.). А сега (да не ме чуе дявола) няколко месеца сме нямали подобни преживявания. Simple Smile

# 46
  • Мнения: 2 161
От 4 години сме заедно и още не сме се напаснали съвсем. И двамата сме много чепати характери, взаимно много се ядосваме и дразним понякога, не разбираме от дума и всеки гледа да каже последната дума. В началото (първите 2-3 години) това адски много ми тежеше и макар да знаех, че няма как да го променя, продължавах да се опитвам Crazy Което пък го накара да се заинати още повече. Laughing Но в последните месеци всеки от нас промени нещо в себе си, всеки от нас порастна, направи си необходимите изводи и прецени лично за себе си, как седят нещата, какво искаме от тази връзка, докъде искаме да стигнем.
Аз се научих на повече търпение, станах малко по-толерантна, усвоих известна доза непукизъм. Той също стана по-търпелив, по-внимателен, мери си приказките много повече от преди и се разбираме повече от всякога. За нас беше голямо постижение, ако изкараме седмицата без да се скараме ( и някой, по-често аз, да искам да се разделяме и т.н.). А сега (да не ме чуе дявола) няколко месеца сме нямали подобни преживявания. Simple Smile
Ох,вие пък какво имате да се напасвате?Толкова бяхте сладки в Море от любов.Скъсах се от рев.От умиление,де. Simple Smile

# 47
  • Свиленград
  • Мнения: 269
Мисля че поне година,ама винаги си възникват неща за доизглаждане! newsm78
Peace

# 48
  • Мнения: 803
Ох,вие пък какво имате да се напасвате?Толкова бяхте сладки в Море от любов.Скъсах се от рев.От умиление,де. Simple Smile
[/quote]

  bouquet
Тогава бяхме заедно само от 2 месеца, още във фазата на хормоните,флуидите и обожанието Wink
Доста порастнахме оттогава и доста преживяхме, но още не сме се напаснали. Остри камъни сме и двамата Wink

# 49
  • Мнения: 2 556
Не сме се "напаснали" особено според мен.  Simple Smile Въобще аз това напасване колкото и да се опитвам, не мога нито да го дефинирам, нито да си го представя точно. Мъжът ми постоянно ме изненадва с нещо, а и по негови реакции на мои действия съдя, че и той явно още идея си няма за някои мои черти от характера. Има да се напасваме още дълго така като гледам. Заедно сме от 12 години, женени от 7 и нещо.

# 50
  • Мнения: 29
Не сме се напаснали. Вече 7 години сме заедно (юни стават 7, ако не се разведем до тогава  Crazy )

Накрая нещата ще завършат така(2 варианта):

1 Развеждаме се

2.Развеждаме се

  Joy  Crossing Arms
Няма да ти е лесно, след някоя друга година ще вземеш да мислиш,че ще остнеш сама, че е по-добре двама от колкото сам и пак същата история - мъж, деца и  ще си съсипана тотално, аз съм в такова положение и не е никак розово,но това е - ще търпя и толкоз.

# 51
  • Мнения: 4 447
Още се напасваме. Къде сме си паснали къде не...

# 52
  • Мнения: 6 167
И изобщо трябваше ли ви да се напасвате?

ние сме си напаснати от момента на запознанството ни.
не мога да го обясня, но е така.
не сме имали никакви драми, а толкова ме плашеха...

# 53
  • София
  • Мнения: 7 097
Май все още не сме се напаснали съвсем  Rolling Eyes
И двамата сме инатливи и властни и на моменти не е лесно  ooooh!

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 343
ние никога няма да се напаснем. аз съм дзвер и половина, той три-четри дзвера едновременно.
сега с нетърпение чакам да видя колко дзвера ще изкочат от дребната ламя Joy

напасването не е възможно поради една основна причина: моите психопатщини са в противоречие с неговите и т.н.

ако случайно един ден ви напиша, че сме се "напаснали", значи ми е станал безразличен или съм се развела Joy
т.е. ние сме от т.нар. "екшън" двойкиИ ние така! fight luvbed

# 55
  • Мнения: 1 800
След като се научих да затварям голямата си уста всичко се намести... smile3505

Общи условия

Активация на акаунт