Измами ме и искам да си отмъстя

  • 24 734
  • 316
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 583
На мен живота ми го е сервирал, и то в двойна доза - не можах да родя и след 6 години си осиновихме. След още 3 се разведохме, и сега продължаваме да си живеем заедно (причините за развода не искам да обсъждам). И това дали, той - мъжът ми на 47, тепърва, след 20 години, ще се сети да ми изневерява - ама изобщо не ме плаши, защото си го познавам. А това, че може на сина ми да се случи - божа работа - кой както си го направи - съдба.

# 271
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
На мен живота ми го е сервирал, и то в двойна доза - не можах да родя и след 6 години си осиновихме. След още 3 се разведохме, и сега продължаваме да си живеем заедно (причините за развода не искам да обсъждам). И това дали, той - мъжът ми на 47, тепърва, след 20 години, ще се сети да ми изневерява - ама изобщо не ме плаши, защото си го познавам. А това, че може на сина ми да се случи - божа работа - кой както си го направи - съдба.
Именно. Незнам защо така съм се запънала да повтарям като луда тук, че горещо декларираните принципи на много моралисти се сриват за 5 секунди понякога. Съдба.

# 272
  • Мнения: 431

Именно. Незнам защо така съм се запънала да повтарям като луда тук, че горещо декларираните принципи на много моралисти се сриват за 5 секунди понякога. Съдба.

Ето ти нещо за размисъл - има и моралисти, които са отстояли принципите си. Въпреки всичко и си плащат цената. Не е лесно. Но както са казали хората за подобни житейски ситуации - правилното не е лесно. Лесното не е правилно. Стига си подскачала по тази тема - ок, любовница си, това е твоят избор. Ако го считаше за правилно и естествено, нямаше да хвърляш толкова усилия по отбрана. Гледай си своята паница.

# 273
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239

Именно. Незнам защо така съм се запънала да повтарям като луда тук, че горещо декларираните принципи на много моралисти се сриват за 5 секунди понякога. Съдба.

Ето ти нещо за размисъл - има и моралисти, които са отстояли принципите си. Въпреки всичко и си плащат цената. Не е лесно. Но както са казали хората за подобни житейски ситуации - правилното не е лесно. Лесното не е правилно. Стига си подскачала по тази тема - ок, любовница си, това е твоят избор. Ако го считаше за правилно и естествено, нямаше да хвърляш толкова усилия по отбрана. Гледай си своята паница.
Ма аз си я гледам, всеки си я гледа. И си подскачам където ми е кеф. Не съм любовница за сведение, но няма значение.

# 274
  • Мнения: 364
По въпроса за децата преди брака - какво ми разказаха наскоро:
Двама души ще сключват брак. Но....бъдещата свекърва, упорито увещава сина си да се опита да направи дете на бъдещата снаха преди брака! Shocked Защо? Ами, за да не излезе после, че снахата  не може да забременее!!! #Crazy
Историята е истинска, мъжът е отсвирил майка си, разбира се. В разговора излязоха и други такива истории за други семейства! #Crazy
Още не мога да повярвам, че това наистина се случва, че има толкова ограничени хора.... Tired

# 275
  • Мнения: 1 564
Не се обаждай на съпругата му  Naughty .Тя не е виновна за твоите страдания. Представи си само какво ще и причиниш душевно,а отделно тя може да се разведе с него и той ще те намрази и пак няма да е твой.
Не вярвам да ти стане по-добре като развалиш и неговото семейство.А и не виждам каква вина има съпругата му.Извини ме,но мисля,че донякъде и ти сама си си виновна, Naughtyче си се захванала със женен мъж,а след това си крила и за бременноста си. Thinking

# 276
  • Linz
  • Мнения: 11 619
По въпроса за децата преди брака - какво ми разказаха наскоро:
Двама души ще сключват брак. Но....бъдещата свекърва, упорито увещава сина си да се опита да направи дете на бъдещата снаха преди брака! Shocked Защо? Ами, за да не излезе после, че снахата  не може да забременее!!! #Crazy
Историята е истинска, мъжът е отсвирил майка си, разбира се. В разговора излязоха и други такива истории за други семейства! #Crazy
Още не мога да повярвам, че това наистина се случва, че има толкова ограничени хора.... Tired

И моята е същата- разправяше да не се женим докато не направим бебе (след като при дъщеря й бебе не се получи). Ама то това да й беше кусура Crazy

# 277
  • Мнения: 4 792
Жена му не е виновна в случая, той е за е..не. Отпиши го, нещастник. И какво, би ли го искала ако ти припълзи?!

# 278
Кола,
Честно казано, казуса не е толкова сложен.   Ти просто си се оказала една наивница, без всякакви познания за мъжката психика.  
Нека да те открехне кака ти на тия неща.

*   Много малко са мъжете, които не си опитват "късмета" извън семейството.
     - Най-честата примамка е "ти така добре ме разбираш и си толкова добра с мен"   "отдавна нямам връзка с жена ми, защото тя не ме разбира"
       = Какво се прави в такъв случай?   Отговаря се:  "Като се разведеш с жена ти, защото тя не те разира, обади ми се.   Ако още съм свободна, може и да си помисля."
*   Защо трябва да си помислиш, дали ще се обвързваш с него?
     - Защото, това е мъж с ниско самочуствие и с голяма доза несигорност.
       = Имайки една или повече любвници им повишава самочуствието.
       = Такива мъже са и силно безотговорни към последиците от една такава връзка.
           Доколкото разбирам, той и издръжка за детето ти не ти плаща.
       = Те почти винаги са пример за подръжание, защото никога не афишират извънбрачната си връзка, както и не се развеждат.
       Те са и доволно нагли, както са и убедени, че  "само да щракна с пръси и тя(любовницата) ще дотърчи.
*   Те разчитат и пробват само  при жени с комплекси за малоценност.
     - Едва ли, не ти е минавало през ум, че твъре дълго не се решава да каже на жена си.
     - Едва ли, не ти е било криво, че се криете в миша дупка, когато се срещате.
     - Едва ли, не ти е писвало много пъти от ситуацията в която сте.
     - Едвалитата са още много, но ти си предпочитала да ги преглъщаш и да се задоволяваш с неговите нелогични обяснения.

А, сега се опитай да си отговориш на един въпрос :
  Никога ли не ти е минавало през ума, че ако той се разведе и се ожени за теб, няма да ти изневерява с друга, точно така и с точно същите аргументи, както с  тебе на сегашната си жена?????

Колкото до отмъщението ти/развалянето на репутацията му - защо не го отсъдиш за издръжка, с изричното искане в съда - да му се отдържа издръжката от заплатата?    Това ми предложение е само защото, твърдо вярвам че, за танго са нужни двама.

Радвай се на малкото си слънчице и при друга връзка, първо преценявай с мозъка и здравата си логика.
Хала-Михала

# 279
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Той ти е звъннал за твоя рожден ден...Интересува ли се всъщност от детето си и звъни ли з ада пита как е?

# 280
  • Мнения: 2 199
По въпроса за децата преди брака - какво ми разказаха наскоро:
Двама души ще сключват брак. Но....бъдещата свекърва, упорито увещава сина си да се опита да направи дете на бъдещата снаха преди брака! Shocked Защо? Ами, за да не излезе после, че снахата  не може да забременее!!! #Crazy
Историята е истинска, мъжът е отсвирил майка си, разбира се. В разговора излязоха и други такива истории за други семейства! #Crazy
Още не мога да повярвам, че това наистина се случва, че има толкова ограничени хора.... Tired

Мале какви хора има

 doh doh doh

# 281
  • Мнения: 4 380
По въпроса за децата преди брака - какво ми разказаха наскоро:
Двама души ще сключват брак. Но....бъдещата свекърва, упорито увещава сина си да се опита да направи дете на бъдещата снаха преди брака! Shocked Защо? Ами, за да не излезе после, че снахата  не може да забременее!!! #Crazy
Историята е истинска, мъжът е отсвирил майка си, разбира се. В разговора излязоха и други такива истории за други семейства! #Crazy
Още не мога да повярвам, че това наистина се случва, че има толкова ограничени хора.... Tired

И моята е същата- разправяше да не се женим докато не направим бебе (след като при дъщеря й бебе не се получи). Ама то това да й беше кусура Crazy

Ами ако се окаже, че проблема е в сина и? Laughing По статистика при 60% от безплодните семейства причината е в мъжа.

И по този повод реших все пак да разкажа накратко случая, за който бях загатнала по-рано.
Млада и красива жена има от няколко години брак, но нямат дете. Не и бях приятелка, а просто позната, освен това общувахме само по задължение, та историята с възможността за забременяване не ми е известна, нито пък съм любопитствала. И тази жена става любовница на човек, който и се пада нещо като пряк началник. Връзката е очевидна за всички колеги и не си правят особенни усилия да се крият. Сред колегите има познати и на мъжа и та ми беше чудно как успяват да опазят от ушите му тези отношения, които продължиха няколко години между другото. Мъжът също е женен и деца има. Той явно е много влюбен. Тя принципно е студен човек и неизвестно какво става в душата и, но на влюбена много не прилича.

Женската част от колектива се пита какво цели всъщност- да му разбие семейството и да се омъжи за по-високо стоящ в йерархията? Да си запазва работното място и до известна степен доста привилегии, които не бяха достъпни за повечето на нейното положение?

Мина се време и нашата героиня забременя. Не се знае от кой, но тогава тя му би шута на любовника, който ходеше като тъмен облак. Бесня и вилня много дълго, направо не беше на себе си. Целта и тогава си пролича и се затвърди още повече когато се роди детенце-копие на любовника.

Ето ви още един случай на родила любовница, чиято явна цел е била да го използва като "донор на сперма". Laughing

# 282
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Винаги съм се 4удела какво намират някои в женените мъже???
Свършиха ли ергените?
Имам две приятелки с дълги връзки/все още/ едната пове4е от 10г другата 6г
Та първата роди мом4енце.Той не си даде името #Cussing outНо е поел вси4ки грижи за нея и детето.Пари,ремонти ,по4ивки и т.н.Но пак не с заслужава.Ве4ер се прибира при жена си и големите си деца.
Другата не може да има деца от съпруга си.Два пъти забременява от любовника и два пъти го маха.Лекарите и бяха казали ,4е има запушени тръби и не може да има деца,освен ''Ин витро''
Та вси4ки около нея и казахме ,4е това е Божи наказание.
Сега по4ва Ин витро.
И двете са влюбени и оби4ат любовницете си. #Crazy #Crazy #Crazy
Определено не го разбирам.Явно идва сляпата неделя както казват старите хора.

# 283
  • Мнения: 5 468
Не успях да прочета цялата тема, но видях, че повечето съветват пусналата темата, да не казва на жена му. Е, защо? Аз предпочитам, ако мъжа ми има дете някъде от друга жена, да знам. А не да седя в къщи с розовите очила и да го посрещам с наивна радост всяка вечер от работа.
Значи той си прави кефа сума ти време с другата, жена му в къщи си играе на семейство, дете му се ражда, но всички трябва да бъдат съучастници в тази нелепост и ТЯ не трябва да научава ooooh!. Защо, бе хора? Сочете с пръст лъжеца. Дайте малко да върнем морала.

А тази дето е пуснала темата... не ходИ със женени мъже и по-малко ще се париш Sick. Къде се буташ, сега си плащаш за това. Обичал я... дръжки! Ако беше така, щеше да е с теб, а не да си измисля разни безобразни оправдания.

# 284
  • Мнения: 5 468
Изобщо поведение на елементарна безработна и бездетна жена тя беше и още много без.....
Ъъъъ... супер, че я е зарязал и намерил плодовита, като теб. Трябва да му родиш и трето дете, защото само с две деца...

Общи условия

Активация на акаунт