Измами ме и искам да си отмъстя

  • 24 737
  • 316
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 720
 жени....нямате място при женени мъже...... Naughty
  

# 286
  • София
  • Мнения: 1 775
Ню, аз се чудех, дали съм нормална, като предпочитам да знам истината, отколкото да живея в розова лъжа. Какво означава да не я нараняваш? Тя вече е наранена- факт е. Ами поставяйки се на мястото на съпругата , смятам че вече нещата са стигнали до там, че е недопустимо да се лъжат още.  Това не е просто авантюра, която може да се прикрие, това е ДЕТЕ, което ще иска отговорности, които искат или не, ще се отразят и на съпругата. Така и така се е катурнала каруцата, поне да си понесе отговорностите не, че вярвам, че ще го направи newsm78. Ако е бил отговорен, нямаше да се стигне до тук. Тези емоции, ще избият нанякъде рано или късно и е честно тя да знае къде е проблема. И колкото по- късно научи, толкова по- трудно ще го преодолее. Но това трябва да го каже съпругът.

# 287
  • София
  • Мнения: 44 349
то много е вероятно тя да знае. просто не смятам, че е работа на "другата", да и го съобщава официално.
а ако бащата е отказал да носи всякаква отговорност за това дете, вероятно това няма да се промени...и що да и плаща издръжка...тя го е крила, тя е решила да го ражда, ми да си го гледа сега...като не иска човека да гледа и да се грижи за това дете нищо не може да го накара...той дали го е признал изобщо за свое дете....

# 288
  • София
  • Мнения: 1 775
то много е вероятно тя да знае. просто не смятам, че е работа на "другата", да и го съобщава официално.
а ако бащата е отказал да носи всякаква отговорност за това дете, вероятно това няма да се промени...и що да и плаща издръжка...тя го е крила, тя е решила да го ражда, ми да си го гледа сега...като не иска човека да гледа и да се грижи за това дете нищо не може да го накара...той дали го е признал изобщо за свое дете....
Съгласна съм, че ТОЙ трябва да каже. ТЯ го е крила, ТЯ е решила да ражда, но ТОЙ го е направил. Има начин да се застави да си поеме отговорностите, които са взаимни.

# 289
  • София
  • Мнения: 44 349
Не ТОЙ, а ТЕ са го направили, тя има също толкова участие...и за мен поне при обстоятелствата (доколкото изобщо те са ясни в темата) би си било чисто изнудване да го застави да си поеме отговорностите, както и да го крие толкова време с надеждата, че като няма вече как да се прекрати бременността, той ще се примири и ще приеме тов дете...сори, но тук още от началото нещата са много изкривени и неправилни и чесно не смятам , че той й е длъжен, жал ми е само за детето, защото никое малко същество не заслужава да расте без татко, но... 

А и дали госпожицата е забременяла случайно, защото има доста случаи когато, жената уж е взела мерки да не стане, ама само уж, всъщност се надява да забременее и да "впримчи" мъжът. Вие от къде знаете, че случая не е такъв, може да й е писнало да е любовница и да е поискала да позабърза и задвижи нещата...но да са и излязли криви сметките....
не всичко е черно и бяло на този свят, реално особено в случаи като този ако не сте чули двете страни все едно нищо не сте чули....

и все пак си оставам на мнението че  е нямало какво да търси при женен мъж, просто не й е било там мястото, на никоя не е...така че още първоначално грешката си е в нея...това си е принципен въпрос.

# 290
  • Мнения: 215



и все пак си оставам на мнението че  е нямало какво да търси при женен мъж, просто не й е било там мястото, на никоя не е...така че още първоначално грешката си е в нея...това си е принципен въпрос.

Нейното място не било при него /женения/, а неговото място къде е - не е ли при жена му, що дири при любовницата, че и дете й прави . Какво ще отговориш на това Бубу_то  newsm78

# 291
  • София
  • Мнения: 44 349
това вече си е негов проблем, ако жените не се забъркват с женени и те няма да има с кого да изневеряват и на кого да правят деца освен на жените си нали...но аз съм против принципно изневерите...

# 292
  • Мнения: 720
това вече си е негов проблем, ако жените не се забъркват с женени и те няма да има с кого да изневеряват и на кого да правят деца освен на жените си нали...но аз съм против принципно изневерите...




 newsm10 ето това е....ти мислиш то4но както и аз по този въпрос..... Peace

# 293
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 879
Нямах нерви да дочета темата, но определено съм на мнение, че е пързалка Mr. Green
Така и така страстите се вихрят и всеки има право на мнение , разбира се, но искам да ви питам нещо.
Двойка мъж и жена , които не са семейни. Жената забременява и крие шест месеца. Оправдавате ли я? Как би се почувствал мъжът?
Извод:  Тя е решила да го " върже" и това е самата истина без значение дали са любовници, гаджета и т.н.т.
В случая на авторката...хм. Редно ли е мъжът да си зареже семейството и да си изостави децата в името на другото дете?
Доколкото разбрах тя не го е съдила и не иска от него да плаща издръжка.
Щяла, тя , любовницата да каже на жена му.... и какво от това?
не съм от крайните моралистки и винаги мога да допусна, че човек може да срещне половинката си в не най - подходящия момент.
Също така авторката на темата и въпросният господин кръшкач са на една възраст, т.е. тя не е неопитно хлапе подведено от обигран батко.
 След всичко това, моето мнение е , че за простотията граници няма Sick #Crazy

# 294
  • Мнения: 2 908
Аз също си мисля че е някаква пързалка-виждате ли че тези любовни теми са все пускани от гости разни Mr. GreenМоето скромно мнение съвпада абсолютно с това на Ню.Който да ме съди,да съди-аз така мисля и бих направила. Crossing ArmsИ на Лови-колкото по-късно,по-трудно ще го преудолее,трябва жената да разбере за какво изчадие е женена.Заблудена ли да стои,за да я щадим?И аз ако искам да отмъстя бих се обадила-защо трябва само аз да страдам толкова време?Жена му така или иначе ще страда-дали сега или по-късно,когато след 20 години едно момче примерно го повика в "Имаш поща" Mr. GreenДруг е въпроса че наистина е наивно да забременяваш от женен мъж.

# 295
  • Мнения: 4 380
Цитат
Двойка мъж и жена , които не са семейни. Жената забременява и крие шест месеца. Оправдавате ли я? Как би се почувствал мъжът?
Извод:  Тя е решила да го " върже" и това е самата истина без значение дали са любовници, гаджета и т.н.т.

Брееей, и как направи толкова умен извод? Най-логичната реакция е да си омете крушите, защото и мъжете както и повечето жени (тази тема е достатъчно красноречива) разсъждават елементарно. Как ще го върже?

Каква е според теб разликата за казване за бременността навреме и след 6 мес.? Има ли това някакво значение за съхраняването на тази бременност ако жената така или иначе го е решила? Какво би могъл да направи таткото който не го иска ако му беше казано навреме? Да я пребие от бой за да абортира? Joy

# 296
Така и не казах на съпругата,но разбрах,че тя със сигурност знае за детето.И познайте каква е реакцията-никаква,дори е още по-любезна с мен и ми сервилничи даже.Как иначе,тя е на 4о години и не е работила,няма образование,какво и остава освен да мълчи и да се прави,че не знае нищо.

# 297
  • Мнения: 2 759
Така и не казах на съпругата,но разбрах,че тя със сигурност знае за детето.И познайте каква е реакцията-никаква,дори е още по-любезна с мен и ми сервилничи даже.Как иначе,тя е на 4о години и не е работила,няма образование,какво и остава освен да мълчи и да се прави,че не знае нищо.
                    И за какво си говорихте? Има ли изгледи да станете приятелки? Ти как се държиш? Съвсем сериозни са ми въпросите, разкажи ако не те притеснява. Моля.
                    Бтв, за какво сервилничи? Смяташ ли, че е искрена? Висша форма на интелигентност ли е приемането на подобна ситуация или е нещо извратено?

# 298
  • София
  • Мнения: 1 524
Така и не казах на съпругата,но разбрах,че тя със сигурност знае за детето.И познайте каква е реакцията-никаква,дори е още по-любезна с мен и ми сервилничи даже.Как иначе,тя е на 4о години и не е работила,няма образование,какво и остава освен да мълчи и да се прави,че не знае нищо.


Ето това е вече смешно - тя тъпата без образование но с мъж, а ти умната но сама. Май не разбрахте истината за женения български мъж - ТРУДНО се развежда.
Според мен не ти "сервилничи" , а ти се подиграва и то открито.
Не одобравям изобщо постъпката ти - връзка с мъж, който е женен с деца, но то е ясно, ако не си ти ще е друга, то за тази работа са нужни двама. Жената е взела за себе си решение как да се справи с проблема (т.е. ТИ)
и се е справила, не разбирам защо продължаваш да ровиш там където не те искат.
Жалко е, че не разбираш кой е смешен в хорските очи.

# 299
  • Мнения: 319
Така и не казах на съпругата,но разбрах,че тя със сигурност знае за детето.И познайте каква е реакцията-никаква,дори е още по-любезна с мен и ми сервилничи даже.Как иначе,тя е на 4о години и не е работила,няма образование,какво и остава освен да мълчи и да се прави,че не знае нищо.
Виж кво ще ти кажа! Като прочетох първият ти пост до някаква степен ти съчувствах, макар че ти си си виновна САМА, но като прочетох ей това горното  Sick Трябва да ти кажа, че съпругата му макар и без образование, на 40 г. е много повече от теб, защото умее да цени най-важните неща в живота, а това са  : 1. Децата и 2. Семейството колкото и разбито да е.
Ако все още искаш да излезеш с някакво достойнство от положението:
Гледай си детето и престани да мислиш за този мъж. Със сигурност не те обича! Най-разумното е да си намериш друг по възможност необвързан.
Я ми отговори запитала ли си се как се чувства детето ти? То сега е още нищо, но като порасне... И то защо?

А бе не мога да ги разбера такива жени колкото и да се опитвам.

Общи условия

Активация на акаунт