Какви предмети сложихте на Прощъпулника?

  • 17 201
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
O, започнали сме, не й спира устата да пее. Аз умишлено сложих голямата математика най-отпред да й избоде очите, та да ме наследи Mr. Green, ама нъц, диска си хвана детето.

# 16
  • София
  • Мнения: 167
Аз сложих за професии, които ми харесват, умишлено избягнах счетоводните асоциации  Wink И е хубаво гостите които дойдат да носят предмет, свързан с тяхната професия и да го сложите него на масата, незнам защо, сигурно магията действа по-силно така  Simple Smile
Според мен е важно предметите да са непознати за детето, защото иначе хваща това, което познава. 
А суеверията за изнасянето на предмети от къщата и т.н. май не са за прощъпулник, а за други ритуали, май за погачата на 40 дни беше...

# 17
  • Мнения: 137
O, започнали сме, не й спира устата да пее. Аз умишлено сложих голямата математика най-отпред да й избоде очите, та да ме наследи Mr. Green, ама нъц, диска си хвана детето.
Давайте го насам на уроци по солфеж! Ние пък,понеже сме музиканти, нищо чудно математиката да хване Grinning

# 18
  • Мнения: 2 241
Най-различни сложихме, но какво от това? Той хвана тенис топката, а сега не ще и да чуе за тенис, ходи 1-2 пъти, не му хареса и няма сила, която да го накара да продължи...

# 19
  • Мнения: 137
Хи-хи, може да стане предприемач-собственик на тенис-клубове Grinning

# 20
  • Мнения: 772
Сложих книжка(нея си хареса Mr. Green),лекарски слушалки,диск,ключове за кола,молив,ножица и пари

# 21
  • София
  • Мнения: 4 294
Както са ти писали вече другите каквото имам в къщи, аз сложих следното:

калкулатор - счетоводител, одитор
книга - учител, преподавател
химикал - писател
флумастер - художник
паричка - банкер
четка за коса - фризьор
спринцовка - лекар

И други за които не се сещам вече.
Нека да има голям избор, по възможност предметите да са горе долу с еднаква големина - за да не се набива на око най -голият предмет или най- яркия по цвят.
Нека детето само да потърси с поглед и хване това, което му направи най-голямо впечатление.

Каката на времето хвана калкулатора, а малката миналото лято - четката за коса  Wink

# 22
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
Юнака си хареса: в дясна ръка лекарствата, в лявата - иглите = хирург (така казаха всички присъстващи Simple Smile )

# 23
  • Благоевград
  • Мнения: 142
И ние слагахме каквото се сетим - свързано и нарочено за професия.
Избра си :
1. Пудриерата ( госпожица е все пак  Laughing);
2. Отвертка ( явно ще да е като баща си инж.)
3. Химикалка.

Успех и късмет на детенцето!!!
  bouquet

# 24
  • Мнения: 1 427
Квото се сетиш.Аз сложих мишката от компютъра, спринцовка, фотоапарат, калкулатор, портфейл, диск, лъжица, книга, гребен. Хвана се за спринцовката!

# 25
  • Мнения: 1 555
Спомням си , че бяха малко неща май 7 на брой - пари, кола-за автопилот, мотор -  за състезател като баща си, калкулатор - банкер или нещо такова, книга -  за учен, черпак - за готвач  Laughing и химикалка-за писател, литератор, но помня че хвана първо колата и мотора, макар че бяха стари играчки и си мислехме 4е няма да им обърне никакво внимание, като се има предвид, че другите неща не ги беше виждал !!!

# 26
  • Мнения: 705
Помолихме всеки от гостите да донесе поне по един предмет  Mr. Green Хем става като пожелание, хем не разчиташ само на собственото си въображение.

# 27
  • Мнения: 137
Хи-хи, докато те успокоявах, и моето момиченце хвана тенис-топката Joy

Общи условия

Активация на акаунт