Искрено и лично

  • 8 627
  • 188
  •   1
Отговори
# 30
Аз я харесвам защото е по-различен тип човек,не се вписва в общото стадо; забавна ми е,позитивна е,с чувство за хумор,добър човек е(личи си);винаги знае какво да каже;шеговития й стил ми допада,гледа с други очи на живота.

# 31
  • Мнения: 9 141
На външен вид ми допада, все пак не е  на 20, но изглежда приятно.
Поведението й в предаването - едно нещо много ме отблъсква и затова не го гледам: прекъсва хората, докато говорят, най-тъпото е, че сама си го е казвала много пъти и въпреки това продължава да го прави! Ужасно е, често съм виждала как гостите й си забравят мисълта заради прекъсванията й...
Темите й, когато са с антимъжка насоченост, често ме дразнят, защото предаването определено заприличва на "клуб" на феминистката. Но това е само понякога  Simple Smile

# 32
  • Мнения: 1 080
Да не говорим, че точно нея съм я виждала да дъвче и да пуши едвовременно  Sick Sick Sick
Тя твърди ,че не пуши .

# 33
  • Мнения: 2 070
А ти как мислиш?

# 34
  • Мнения: 2 407
Не мога да я дишам, причините са много,,,визия- ужасна, глас -дразнещ, абе ме ми харесва хич.

# 35
  • Мнения: 4 668
Не , не я харесвам
 - държи се неестествено
 - поведението ми е смешно - комплексирана , лигава и много нелицеприятна ми е ...
 - облича дебелият си задник в супер неподходящи дрехи
 - темите , които обсъждат са направо  Shocked

# 36
  • Мнения: 437
уу.. Милена.. не ме кефи.. нито тя, нито бозавото й предаване...
еманципирана коза, която се рови из разни бльокави лични драми.. телевизионния образ на кенефното четиво Simple Smile

# 37
  • Мнения: 27 524
Не мога да преценя. Може би повече да, защото (твоето ДА е пак поредния ти майтап, разбира се  Mr. Green) кара право куме в Очи. На моменти не, защото понякога е досадна и дълбае за глупости. По-скоро да, но гласувах с 3  Peace

# 38
  • Мнения: 3 423
То къси поли, то бедър, то ефирна походка, то влажен поглед, то еротика в гласа, то интелект..

И всичко това у една жена?!
Някои мъже са направо нагли.

Блонди. Мен ли визираш? Не,
моето ДА не е поредният майтап.
Наистина ми харесва, защото говори
бързо. Засега само заради това. Едва
издържам разните му там мрънкала.
Но това е друга тема.

# 39
  • Мнения: 7 130
Лис, като сподели твоето стимулиращо да за бързоговорящите - защо Р точка Лук точка? Тити Папазов е МЪЖЪТ.   Grinning Вече и със субтитри.

# 40
  • Мнения: 4 841
Да не говорим, че точно нея съм я виждала да дъвче и да пуши едвовременно  Sick Sick Sick
Тя твърди ,че не пуши .

Пуши, за последен път я видях по време на заснемането на предаването на В.Райкова "10 телевизионни водещи избират най-горещия мъж на годината". Ако междувременно ги е отказала  Hug Всъщност и по време на самото предаване пуши. Дръпни си го от някъде и ще се увериш.

# 41
  • Мнения: 334
Не ми харесва.Дразня се от бързия и говор,особено в началото като представя гостите.

# 42
  • Мнения: 3 423
Лис, като сподели твоето стимулиращо да за бързоговорящите - защо Р точка Лук точка? Тити Папазов е МЪЖЪТ.   Grinning Вече и със субтитри.

Ай, ся, аз да не съм курва.
Един ми стига.

# 43
  • Мнения: 7 474
Не  Naughty не я харесвам - нагла ми се види  Thinking И новият и вид не ми харесва  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 6 417
Аз не, но мъжете явно я харчат. 4 брака ...
Има 3 брака и 4 деца, ако трябва да бъдем точни  Mr. Green  Дъщеря й Дора напусна предаването на майка си(беше редактор там) и стана танцьорка в нощен клуб.  Изобщо не е скандална, Лиске. Най-обикновена девойка на 20 години, която е одрала кожата на майка си.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт