Искрено и лично

  • 8 585
  • 188
  •   1
Отговори
# 45
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Нямам мнение за нея. Не гледам често предаването и и не се задълбочавам в това , което приказва. Peace

# 46
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
не мога да преценя.
веднъж ми харесва, друг път ми се струва, че говори повече отколкото трябва и доста често прекалява в плюенето по мъжката част
за феминизма - Марта я бие с предаването си отвсякъде Sick

# 47
  • Мнения: 2 495
Харесва ли ви мацката, дето води това ТВ-предаване?
Ако да, защо? Ако не, защо?
На мен ми харесва, защото говори бързо.
Именно защото говори бързо, на мен не ми харесва Stop

# 48
  • Мнения: 677
Оппа, и Марта се появи след Миглена във феминистичният списък..
Знаех си, че съм феминист  Hug

# 49
  • Мнения: 146
Много е зле тая жена, супер елементарна е. Не знам как държат такава клюк..ошка в ефир. То и предаването и е такова махленско.

# 50
  • Мнения: X
Лигава ми е и неестествена.....Темите и напоследък са ужасни....то са едни лични драми,то е чудо....И като се задълбаят в едни подробности....Лошото е,че по това време няма какво да се гледа...а пък гледам и Марта намесихте-там положението наистина е като в кокошарник.....Май ще почна да гледам вече сапунки......

# 51
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
какво й има на миглена newsm78 не знам на колко е години, но ми се вижда доста свежа като за жена раждала 4 пъти. и тУЙлетите й не ги ли избират вече други?
по едно време сякаш някаква бг фирма се грижеше за облеклото й...

интересно какво мислите за М.Цветков, много го плюят драгите зрители за това, че прекъсва и се държи подигравателно Joy Joy
но това е друга, мъжка тема вече

# 52
  • Мнения: 677
А как е ника на Миглена във форума?

# 53
  • Мнения: 437
Лигава ми е и неестествена.....Темите и напоследък са ужасни....то са едни лични драми,то е чудо....И като се задълбаят в едни подробности....Лошото е,че по това време няма какво да се гледа...а пък гледам и Марта намесихте-там положението наистина е като в кокошарник.....Май ще почна да гледам вече сапунки......

Абе, вие работа нямате ли, та гледате бози посред бял ден? Simple Smile

# 54
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Мен ме кефи, че е една такава безпардонна. Не се старае да бъде дипломатична.

# 55
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Не ми харесва нейният фалцет, уклона и към врачки и разни други неща, които всъщност нямат значение, защото така или иначе не съм в нейната таргет група.

От друга страна си падам по чисто луди хора, а съм склонна да вярвам на Барабалекс.

# 56
  • Мнения: 193
не е мой тип

# 57
  • София
  • Мнения: 12 554
какво й има на миглена newsm78 не знам на колко е години, но ми се вижда доста свежа като за жена раждала 4 пъти.

Три пъти...все пак едните са близнаци...Освен, ако раждането на близнаци не се води за две раждания Joy

А иначе леля Миглена си е точно леля за някоя местна кабеларка...

# 58
  • Мнения: X
Лигава ми е и неестествена.....Темите и напоследък са ужасни....то са едни лични драми,то е чудо....И като се задълбаят в едни подробности....Лошото е,че по това време няма какво да се гледа...а пък гледам и Марта намесихте-там положението наистина е като в кокошарник.....Май ще почна да гледам вече сапунки......

Абе, вие работа нямате ли, та гледате бози посред бял ден? Simple Smile
Не с две малки деца се чудя какво да правя цял ден та затуй .....
но като ми е пуснат телевизора за фон предпочитам  поне да не ме дразнят с простотии....а ако мога и нещо да науча,съвсем ще съм доволна

# 59
  • София
  • Мнения: 3 880
Не ми харесва. Нагла е и лицемерна, и псевдоморалистка.

Общи условия

Активация на акаунт