Искрено и лично

  • 8 615
  • 188
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 417
ЕГН:6505205553
 Whistling

# 61
  • Мнения: 677
Ха, в неделя е имала р.д.  Grinning

# 62
  • Мнения: 6 417
Духала е свещички  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 2 255
Визуално е ок...като водещ-не ми хареса.Гледах  1 предаване преди месеци (с майки от форума)....крачи напред-назад ,създава  напрежение,прекъсва участниците ,неуместни шеги подхвърли на 2-3 пъти....
  Ще се напъна да изгледам още едно предаване,за да проверя дали онова й поведение е било моментно.
Ще се включа пак,ако ми е направила по-добро впечатление (в което не съм сигурна,че ще се случи,нарочила съм си я).

# 64
  • Мнения: 11 607
Не ми харесва, но не ме питайте - защо? Определено едно от нещата е заради астрологията, учения разни гадателски и т.н.

# 65
  • Мнения: 5 468
Това е единствената водеща, която ме дразни много.
Преди обичах да го гледам това предаване, за да пусна някоя сълза на драмите на участниците. Но Миглена започна да се променя. Стилът й на говорене стана адски дразнещ, аз я оприличавам с героя Майсторчето Фичката от Шоуто на Слави. Точно така взе да говори, както той. Забързано, нарочно повтаря думите, защото си мисли, че така е по-сладка, прекъсва много гостите си и мисли, че нейните разсъждения са по-интересни за зрителите, отколкото тези на гостите й. А да не говоря, как тъпо кокетничи, фръцка се и пуска шегички от старите ленти Tired.
Дори се подиграва с гостите си.

# 66
  • Мнения: 1 533
  Ще се напъна да изгледам още едно предаване,за да проверя дали онова й поведение е било моментно.
Ще се включа пак,ако ми е направила по-добро впечатление (в което не съм сигурна,че ще се случи,нарочила съм си я).

Недей, няма смисъл. Гледам я понякога как суче учудени вежди и съм убедена, че изобщо не слуша какво й говорят, а си мисли нейните си работи. Дразни ме до непоносимост.

# 67
  • Мнения: 6 417
Не ми харесва, но не ме питайте - защо? Определено едно от нещата е заради астрологията, учения разни гадателски и т.н.
Ама тя грам не вярва на предсказания и др. подобни.  Rolling Eyes

# 68
  • Мнения: 11 607
Не ми харесва, но не ме питайте - защо? Определено едно от нещата е заради астрологията, учения разни гадателски и т.н.
Ама тя грам не вярва на предсказания и др. подобни.  Rolling Eyes
newsm78 newsm78 newsm78 Що ли съм останала с други впечатления?????

# 69
  • Мнения: 936
Днес мярнах предаването и за малко и тя ми се стори доста амортизирана.
Това, че прекъсва събеседниците си, наистина е крайно неприятно.

# 70
  • Мнения: 1 242
Лиске, па мене питай! Само дето говоря бързо.  Mr. Green
Милата, ако излезе от сценарии или ú се загуби аутокю-то, вече не се се сеща за името на госта си.  Mr. Green
Много искрен човек. Лична дама с лична драма. Барбалекс ми взе думите от устата.

# 71
  • Мнения: 6 417
Не ми харесва, но не ме питайте - защо? Определено едно от нещата е заради астрологията, учения разни гадателски и т.н.
Ама тя грам не вярва на предсказания и др. подобни.  Rolling Eyes
newsm78 newsm78 newsm78 Що ли съм останала с други впечатления?????
Тя живя 7 месеца с екстрасенса Бедников и пак не се запали по врачките. Канеше често брат му преди да се разделят.Знае, че предаването й ще е гледаемо ако гостите й са врачки, баячки, ходжи и извънземни-затова ги кани.

# 72
  • Мнения: 11 607
Тя живя 7 месеца с екстрасенса Бедников и пак не се запали по врачките. Канеше често брат му преди да се разделят.Знае, че предаването й ще е гледаемо ако гостите й са врачки, баячки, ходжи и извънземни-затова ги кани.

Ама вярно ли,че това са само предавания и не им вярва..Аз значи от тях съм останала с такива впечатления...Че все като съм я уцелвала - все дивотии са коментирали....

# 73
  • Мнения: 596
Не ми е интересна.

# 74
  • Мнения: 6 417
100-процента не вярва. Но затова пък вярва във вечната любов.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт