Искрено и лично

  • 8 622
  • 188
  •   1
Отговори
# 135
  • Варна
  • Мнения: 2 269
Не я понасям! Simple Smile Елементарно ми звучи. А и не блести с кой знае какъв ум. На всичкото отгоре обожава да говори и то бързо, а аз не понасям хора, които говорят повече дори и от мен!  Laughing

# 136
  Миглена Ангелова я познавам много добре. Моя приятелка психоложка ми каза,че тя е болна от "солофобия"."Класическият синдром е нарастващото чувство на паника и страх от самотата, от мисълта, че си извън борда, без съпруг, без партньор, дори без обожател.Идеалният мъж така и не се появава.

Когато търпението се изчерпва, годините напредват, жената се впуска в странни и необмислени авантюри.
Обикновено обектът се оказва неподходящ, безинтересен, грубоват, но все пак пустотата се оказва временно запълнена, а жената се отегчила от омразната стъклена планина на самотата.
Междувременно солофобията продължава да разяжда самочувствието. От околните все по-често се чува обръщението “горката неудачница”, самосъжалението става враг номер едно".
  Първият и мъж е шофьор, не го одобрява заради социания му статус. Докато е с него започва да води курсове по руски език на милиционери, където се запознава с втория си съпруг. По-късно напуска и него. С третия се запознава докато работи в русенската телевизия. Човекът е висшист, но и него напуска. Отива в София и се впуска във връзки с продавач на коли, застаряващ адвоката и млад оператор на кабеларка. Среща четвъртия си съпруг, пенсиониран пилот. За неятой не е итински мъж и се впуска в авантюра със затворник,който премества от плевенския затвор в софийския. Прави го редактор в предаването, за да може да излиза от затвора и да работи.Човекът и се отблагодарява като обира апартамента и. "Вече има заподозрян, който е задържан в полицейския арест за 24 часа. Това е човекът, с който Ангелова живее на съпружески начала, съобщи криминалист от СДВР, който участва в разследването. Става дума за затворник, пуснат в отпуск по болест, и той, а не съсед се е бил с апашите, уточни полицаят. Вчера заподозреният е разпитван, но срещу него още няма категорични доказателства.
Тв водещата обяви неотдавна в интервю, че смята да се омъжи за мъжа, с когото живее. Тя не разкри кой е той, но уточни, че й е колега. Вчера тя отрече да е казвала това. По-рано пред "Сега" Ангелова твърдеше, че ще покани затворник в екипа си, защото я трогнало писмото му.
Ангелова потвърди вчера, че въпросният мъж е излязъл преди 3 дни от Софийския затвор по болест и трябвало днес да пътуват заедно" Изпраща затворника за няколко дни на гости при майка си в Русе, докато организира отново връщането му затвора. След него намира утеха в турски гражданин с български произход. Снимките се появиха в пресата....И това е една малка част от връзките и. Всеки има право на личен живот, стига да не го прави достояние като нея и да ни поучава от екрана. Поне да беше оставила голямата си дъщеря Дора да завърши у-ще. Момичето е на 21 години,а е с десети клас.  newsm78. Иначе е готина за годините си, но тава ней най-важното в живота.

# 137
  • Мнения: 4 380
svetlushata, от къде го изрови това?

Нормално е една неомъжена жена да има връзки, не мислиш ли? Колкото до количеството и качеството на избранниците, това може само да показва, че не е късметлийка в личен план и не намира нормален и подходящ.
И това се случва, и доста често дори, като се има впредвид принципно качеството на българските мъже. Пък и мисля, че до толкова е нещастна в личен план, че май се хвърля на всичко що лети... Не ги знам другите, но последния- брата на Георги Бедников ми се вижда голям муньо. newsm78 Обясним е и ограничения и избор- това е недостатъка на известността. Освен това, силния и характер вероятно плаши мъжете.

Колкото до това че става достояние...ами тя е публична личност, пък при това е доста открита и непринудена и си казва. Никога нищо не е крила от личния си живот според мен.

# 138
 Така е, но точно защото е публична личност трябва да е малко по-сдържана във връзките си и не е необходимо да се жени за всеки, с когото излиза. Не мислиш ли!? Освен това е майка на четири деца и замисляла ли си се как се чувстват децата и ,когато съученицете им четат разни неща из пресата, повечето от които са факт. Не искам да съм на тяхно място.  Освен това не смятам, че затворник без образование е идеалът на българската жена за съпруг, че чак да искаш да се жениш за него. Влез в google, напиши Миглена Ангелова и ти е бедна фантазията какво излиза. Rolling Eyes

# 139
  • Мнения: 3 423
А колегите й дали я търпят?
Знае ли някой?

# 140
  • Мнения: 4 380
Така е, но точно защото е публична личност трябва да е малко по-сдържана във връзките си и не е необходимо да се жени за всеки, с когото излиза. Не мислиш ли!? Освен това е майка на четири деца и замисляла ли си се как се чувстват децата и ,когато съученицете им четат разни неща из пресата, повечето от които са факт. Не искам да съм на тяхно място.  Освен това не смятам, че затворник без образование е идеалът на българската жена за съпруг, че чак да искаш да се жениш за него. Влез в google, напиши Миглена Ангелова и ти е бедна фантазията какво излиза. Rolling Eyes

Мисля, че за жена на нейната възраст и при все, че не е омъжена, изброените връзки не са много. Мисля си още, че колкото по-публична е една личност, толкова "по-несдържана" е във връзките си.  Grinning Не е задължително, но често срещано именно сред публични личности. Вероятно именно поради факта, че е доста по-сложно да го откриеш нормалния който да вижда в теб човека, да те цени заради самата теб, да те приема заедно с всички съпътстващи известността недостатъци и т.н. За затворника не мога да коментирам... Ако е истина, вероятно е имало за какво да го хареса. След като социалното ниво на шофьор не я е устройвало...сигурно достойнствата на този затворник са били впечатляващи.  Grinning

Хареса ми днешното предаване. С Маргарита Михнева са си лика прилика. Grinning Много са печени и двете- евала! Доставят ми удоволствие да ги гледам и слушам. Ако имаше повече такива жени, нямаше да са ни такива мухльвци мъжете. Laughing

# 141
  • София
  • Мнения: 8 348
Хич не мога да я понасям. Евала и за браковете и децата, но дотам. И на визия е симпатична, но....
Случва ми се рядко, да имам възможност да я гледам. Не ви ли прави впечатление, че всичките и "клиенти" са прости хора, доста от тях и с психически заболявания. А това и дава неотразимата възможност да си се заяжда с хората на воля. Редовно, докато я гледам как направо издевателства над някой беден нещастник с малоумни въпроси и сентенции ми идва да отида в предаването и и да и кажа да млъкне. Ама няма да ме вземат, щото не преживявам никаква публично интересна лична драма.
Последно я гледах в четвъртък /миналия/, струва ми се. Имаше някакъв психясал мъж, изнасилен от съселянин. Та Мигленчето няколко пъти го попита човека сигурен ли е, че го били изнасили, след като не го били и пребили. Що, аджеба, не си изкарал и боя, та поне да е изнасилен като хората. Ама на, тъпо, селско момче, де да се сети. Друг път ще знае.

# 142
  • Мнения: 121
На мен Миглена Ангелова ми харесва. И като визия и като водеща. Не ме интересува колко брака има и от какви мании страда. Харесва ми и, че в предаванията си гледа да прави аналогии с неща, които на нея й са и се случили. По този начин по-добре може да разбере ответната страна. Не мисля, че се опитва да натрапва на зрителите живота си.
Последно я гледах в четвъртък /миналия/, струва ми се. Имаше някакъв психясал мъж, изнасилен от съселянин. Та Мигленчето няколко пъти го попита човека сигурен ли е, че го били изнасили, след като не го били и пребили. Що, аджеба, не си изкарал и боя, та поне да е изнасилен като хората. Ама на, тъпо, селско момче, де да се сети. Друг път ще знае.
Не разказваш обаче цялата история. Момчето беше изнасилвано няколко пъти от същия човек, като 3-ия или 4-ия път той сам беше пуснал изнасилвача в къщата, за да го изнасили, защото иначе щял да счупи прозорците на къщата... Ами на всеки, който няма диплома по психология, би му било странно и би се опулил.

# 143
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ВЕЧЕ не.  Naughty
Кога стана цигане, кога й почерня задникът...  Whistling

# 144
  • София
  • Мнения: 8 348
Ами малоумно си е момчето, не можеш да очакваш от него разсъждения , логични и съобразени със ситуацията. Теб като те е страх от някого, ще гледаш да не го предизвикваш и няма да мислиш, как после ще им се стори на околните.

А и този пример го дадох, защото ми е най-пресен. По принцип, винаги обвинява хората, че не реагирали умно. Ами от прости хора какво да очакваш.
И натрапва на зрителите не живота си, а мнението си. Все - Аз еди какво си бих направила, ти защо не го направи.

Ама и на народа дето ходи при нея се чудя. Явно поначало нещо не им е наред на тия люде, щом са тръгнали по такива предавания да си оправят проблемите.

А посланието от въросната история беше - ако ще ви изнасилва познат и не можете да го спрете, гледайте и да ви пребие, че иначе лошо. Или си трайте и му пускайте, за да не ви критикуват после.

# 145
  • Мнения: 3 423
Харесва ми и, че в предаванията си гледа да прави аналогии с неща, които на нея й са и се случили. По този начин по-добре може да разбере ответната страна.
Пък ответната страна да се разприказва и
да й направи предаването. Изтъркан похват.

# 146
  • Мнения: 1 299
Не ми харесва - нито като визия, нито как говори...Нищо не й харесвам. А за браковете не хората ми е все тая, ако ще и 10 пъти да се жени....И дъщеря й каквато ще да е. Всеки си живее живота както му душа поиска  Peace

# 147
  • Мнения: 1 811
mimmy, абсолютно точен анализ. Мисля по същия начин за "дамата" в червено  Sick

ПП: Браковете и мъжете и и мен не ме засягат.

# 148
  • Мнения: 2 386
Рядко антипатична личност, не съм изгледала и едно цяло предаване.

# 149
Харесва ми и, че в предаванията си гледа да прави аналогии с неща, които на нея й са и се случили. По този начин по-добре може да разбере ответната страна.
Пък ответната страна да се разприказва и
да й направи предаването. Изтъркан похват.
Е,много ясно че гостите ще приказват,нали затова са поканени.

Общи условия

Активация на акаунт