Искрено и лично

  • 8 617
  • 188
  •   1
Отговори
# 165
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 545
Подхожда силно субективно, всички предавания са режисирани, манипулира зрителското мнение, чудя се как са останали хорла да й гостуват в предаването, това си е мазохизъм

# 166
  • Мнения: 4 116
Верно е, че много много не чета темите във форума, предимно в една пиша, то и там рядко  Mr. Green не подозирах, че всяка ССФ е висшистка. Аз лично съм магистър икономист, и дипломата никога не е била определяща в живота ми, нито съм се държала надменно с хора със средно или дори с по- ниско образование. Абсурдно е! Има много хора, които са с висше и са глупаци, както и такива без - а са много умни, много примери мога да дам, но мисля, че няма нужда.
Само един пример - дикерторката, при която подавах молба наскоро записа професията на мъжа ми - паркеДчия  Shocked , еми замълчах си ...

# 167
  Вижте, нормално е един човек, когато е публична личност да бъде харесван или не харесван. да сте чули обаче някоя друга личност да търчи по вестниците и сам да дава интервюта,че е срещнал поредната си нова любов- няма такава. А тя навсякъде твърдеше,че всеки пореден е супер извисен. Познавам първите и трима съпрузи, макар и задочно. Свестни хора са, всички си държаха на семейството,но за това нещо трябва да има двама души. По отношение на предаването и- за всеки  влак си има пътници. Но моралът-моралът е важен. Ако водиш предаване с червена точка след 23 часа,чудесно ще се пишеш със скандалния си живот, но когато си сутрин в 10, не мога да си го представя. Rolling Eyes
  А и е  майка на момичета, сякаш не ми се струва нормално да им води всяка година поредния татко вкъщи.

# 168
  • Мнения: 6 417
А аз познавам някои от последните й и г-н Калчо от времето когато обръщаше кръстословици в русенските тв-та.  Flutter

# 169
  • Мнения: 52
Харесвам я много.

# 170
  • Мнения: 4 447
Аз не, но мъжете явно я харчат. 4 брака ...

Той затова Жоро я нарекъл "мъжеядка". На мен ми харесва ТОЧКА Flutter

# 171
  • Мнения: 7 424

На мен ми харесва, защото говори бързо.
  На мен ,пък,точно затова не ми харесва!
  Като картечница е! Laughing

# 172
  • Мнения: 6 417
Аз не, но мъжете явно я харчат. 4 брака ...

Той затова Жоро я нарекъл "мъжеядка". На мен ми харесва ТОЧКА Flutter
Кой Жоро? Игнатов или Бедников?  newsm78

# 173
  • Мнения: 1 418
Харесва ми.Прави мъжете на трътки.

# 174
  • Мнения: 4 447
Аз не, но мъжете явно я харчат. 4 брака ...

Той затова Жоро я нарекъл "мъжеядка". На мен ми харесва ТОЧКА Flutter
Кой Жоро? Игнатов или Бедников?  newsm78

Игнатов, Игнатов.

# 175
  • Мнения: 6 417
Щото Жоро Бедников я нарече богомолка. newsm78

# 176
  • Мнения: 1 455
Харесвам я.!
Напоследък рядко и хващам предаванията и не я следя много.

# 177
 Ама той Жоро Игнатов е гей. Личи му от сто километра. Гледах го в едно предаване за травестити, мисля че си беше на мястото Laughing
 

# 178
  • София
  • Мнения: 39
Не ми харесва самото шоу.Преди няколко дни даваха някакъв дядо,който мислел,че не е нужно времето да се премества с един час,защото хората ставали раздразнителни поради умората.Той смята,че младите не му отстъпват място в градския транспорт именно поради тази причина.И заради този ненормалник един час спориха дали времето трябва да се мести с един час или не. ooooh! И аз какво да правя,гледам простотии защото след това започва сериала.

# 179
  • Мнения: 6 417
Е, що да не е гей? Да не е накапан я? Crossing Arms Жоржи Игнатов май е единствения мъж, който още не е избягал от нея.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт