Некролози

  • 68 830
  • 177
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25 649
Гадни са!  Sick
Това чудо само тук го има, доколкото знам. Нямам нищо против да има някаква форма, чрез която да се съобщават такива вести, но що за морбидно удоволствие е да лепнеш ликовете на любими същества по дървета и улични стълбове? А когато завали и задуха? Да ги тъпчат минувачите...  Sick
Предупредила съм близките си, че само да посмеят да ми лепят подобни щуротии, ще вампирясам и ще ги преследвам всяка нощ, така да знаят!  #Cussing out
Боже, дано да се вслушат в молбата ми!  Praynig

# 16
  • Мнения: 698

Една позната баба колекционира некролози на познати...  Rolling Eyes - намирам го за много отблъскващо...


Ебаси тъжното хоби  Rolling Eyes

Ако питаш мен, направо си плаче за темата за психопатите  Grinning

# 17
  • Мнения: 27 524
Една позната баба колекционира некролози на познати...  Rolling Eyes - намирам го за много отблъскващо...

Не е отблъскващо. Същото е като стане катастрофа или някой се метне отвисоко и народа се скупчва, цъка с еизк и се кръсти - добр,е че не съм аз. Така и бабата - гледа ги и се радва, че не е тя. Живот...

Точка, ама че тема пусна и ти  Tired

# 18
  • Мнения: 843
  Зачитам се  и аз не знам защо...
   Но , няма да забравя един гаф на 24-часа, преди години.   На страницата " Време за отмора" или "Време за забава" ,или нещо подобно , под кръстословицата директно започваха некролозите. Ами разхилих се... то си е  жив майтап!! Laughing Laughing Еднократен беше май гафа, но ме е яд , че не го запазих.

# 19
  • Мнения: 5 577
А когато завали и задуха? Да ги тъпчат минувачите...  Sick


 Sick Ламинирват се и се правят на специална фото  хартия за да не избледняват от слънце и дъжд, и с  габари се слагат да не ги духа вятъра, офф, трябва да сменям работата.

# 20
  • Мнения: 1 629
Върдж, даже и тефтер не беше, а директно ги зачеркваше в телефонния указател  Grinning

# 21
  • Мнения: 7 837
О, да, в жълтия указател. Това е епизод от началните сезони. Бяха лъгали Фийби с една универсална снимка на мъж-модел по рамките за снимки, че й е баща. Миналата седмица го гледах...

# 22
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
6te pi6a na latinica, 4e nyamam kirilica, logi4no.  Crazy
Az se nau4ih da 4eta ot nekrolozite po darwetata i dosega 4eta stranicata s nekrolozite waw wseki westnik. Nyamam strah ot smartta i mi hareswa da 4eta nekrolozi. Namiram gi za ne6to hubawo i predpo4itam da bada kremirana, daje sam spodelila s dosta blizki kakwo da mi pi6at na nekrloga.
Edinstwenoto, koeto ne mi hareswa ot kremiraneto e, 4e nyama kak da razwihrya plana si za plo4a i epitafiya  Laughing, hora razni.

PS. I sega kato se 4eta, si zwu4a infantilno, samo zaradi latinicata, naprawo izglejda neseriozna.  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 27 524
що за морбидно удоволствие е да лепнеш ликовете на любими същества по дървета и улични стълбове? А когато завали и задуха? Да ги тъпчат минувачите...  Sick

Сике, тогава ще ти е все тая. Мен не ме дразнят. Няма да забравя веднъж на Централните, прибирах се след посещение на баба ми, Задушница беше, и малко преди изхода/входа на 3-4 поредни дървета имаше некролози. На малки деца. 3 момиченца и едно момченце. Малки, сладки, усмихнати, деца, чисти, лъчезарни. Няма ги вече. Спирах и плачех. Някакси го чувствам като помен за отишлия си. Някой те е видял, поплакал е за теб, запитал се е кой си, как си живял, защо си си отишъл... не знам... гадно е, но не пречи. Разбира се, не съм виждала например татко ми на некролог да е на тротоара и да го тъпче някой... сигурно би било ужасно, то така теоритично е лесно да се разсъждава. Оф, Антонио, дължиш ми 6 бири заради всичко това  Twisted Evil

# 24
  • Мнения: 25 649
А когато завали и задуха? Да ги тъпчат минувачите...  Sick


 Sick Ламинирват се и се правят на специална фото  хартия за да не избледняват от слънце и дъжд, и с  габари се слагат да не ги духа вятъра, офф, трябва да сменям работата.

Ламинират, ама само 1-2, другите ги карат голи, че иначе е много скъпо.
Младо си още и зелено, малко възпоминания си видяло в този живот. Няма такъв, който да устои на природните стихии, нито пък толкова здрави кабъри!  Naughty

ПП А домашна изработка на мастиленоструен принтер виждала ли си? Ако не си - недей гледа!  Stop

# 25
  • Мнения: 6 417
Заглеждам се  Rolling Eyes Наскоро във ВИП-алеята на Централните гробища се загледах. Някои от гробовете не само, че паметник нямат, ами на един не се четеше дори името на кръста, камо ли някой некролог да му е сложил. А алеята не е кой знае от кога... Shocked

Последна редакция: ср, 23 май 2007, 20:39 от Шушон

# 26
  • Мнения: 223
А когато завали и задуха? Да ги тъпчат минувачите...  Sick


 Sick Ламинирват се и се правят на специална фото  хартия за да не избледняват от слънце и дъжд, и с  габари се слагат да не ги духа вятъра, офф, трябва да сменям работата.

 и с  Кабърчета и без тях, и аз съм виждала по земята, много тъжно
фотохартията- не е вярно ,че не пожълтява- просто е по-гланцирана , 250 грама квадратен метър, и аз работя с хартия и медия всякаква и след стоене на слънце 1-2-3 и пове4е години навън забодена на дърво - повярвай ми ще пожълтее

сега по темата- избягвам да чета по вестниците, а когато го правя си мисля като гледам снимката за времето , когато се е снимал , а вече  го няма, става ми тъжно за преходността на живота ...
 Tired нямам против когато си отида дали да ми слагат или не некролог, вече няма да има никакъв смисъл и с него и без него.....
 Tired

# 27
  • Мнения: 490
Не обичам и не чета.
Един ден за мен не искам такова нещо.
Изглежда ми като обява.

# 28
  • Мнения: 2 550
като дете се зачитах по некролозите...ама наистина се зачитах  Crazy
някаква психо страст ми бяха  Laughing
сега не им обръщам внимание
няма смисъл от тях според мен

# 29
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
не се заглеждам и го намирам за...нелепо.
много чужденци си мислят, че в БГ има безброй изчезнали хора точно заради некролозите, които са залепени на всевъзможни места...

а некролога всъшност какво иска да каже?

какво ще кажете за черните кърпи по вратите и главите?
там вече съм категорична!

Общи условия

Активация на акаунт