На кой път сваляте презерватива?

  • 17 160
  • 95
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 5 293
Много интересно формулирана тема. Когато я прочетох за пръв път си помислих, че има хора, които го правят няколко пъти с един и същ презерватив и питат аджеба на кой път да си го свалят, че да сложат нов  #Crazy Това ме и накара да се зачета. Естествено, темата се е поизвратила, но здраве да е.

За протокола, ползваме презервативи не от недоверие един към друг или страх от болести, а за да не стане едно случайно бебе в неподходящия момент. Когато решихме, че е време да опитаме, спряхме да ползваме.

# 91
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Борисе в този форум не се трупат мнения, не се хаби... Tired
За мен няма друго обяснение защо тоолкова се впрягаш по темата. Задава се въпрос- отговаряме. Какво ти пречат противоположните мнения, че раздаваш квалификации непрестанно? То не бяха кренвирши, не бяха абсурдни примери за "съдбата", съвети как да използваме краставиците  Tired, обявяването на стриктната полова култура, която някои спазват за хипохондризъм и не ми се чете нататък по мненията ти   Crossing Arms. Та- тук мненията не се броят...сори, ама нищо адекватно като реакция не намирам в отговорите ти, освен безкрайно и упорито заяждане...имаш си мнение- прочетохме го всички вече.

# 92
  • Мнения: 6 167
Със съпругът ми ползваме презервативи от 7 години. За пръв път не сложихме презерватив преди 8 месеца. От тогава планираме дете.

и ние сме така - но от доста по-скоро

# 93
  • Мнения: 212
Борисе в този форум не се трупат мнения, не се хаби... Tired
За мен няма друго обяснение защо тоолкова се впрягаш по темата. Задава се въпрос- отговаряме. Какво ти пречат противоположните мнения, че раздаваш квалификации непрестанно? То не бяха кренвирши, не бяха абсурдни примери за "съдбата", съвети как да използваме краставиците  Tired, обявяването на стриктната полова култура, която някои спазват за хипохондризъм и не ми се чете нататък по мненията ти   Crossing Arms. Та- тук мненията не се броят...сори, ама нищо адекватно като реакция не намирам в отговорите ти, освен безкрайно и упорито заяждане...имаш си мнение- прочетохме го всички вече.
Наистина не мислех да пиша повече в темата, но след като се обръщаш лично към мен доброто възпитание изисква да ти отговоря. Първо да ти благодаря че ми каза че тук мненията не се броят. Аз сам никога ама никога нямаше да се сетя че тук брояча е изключен. Добре че беше ти да ми кажеш иначе така и щях да си умра неразбрал. И наистина си доста прозорлива честно казано.... завиждам ти чак. Само ти от всички тук ме разкри че единствената ми цел да пиша в този подфорум е да трупам мнения. Сега след като ти така добронамерено ми разкри че тук не се трупат мнения аз никога повече няма да пиша в този раздел. Отивам да пиша в раздела за майки кърмачки там предполагам че брояча на мнения върви.
Преди на решиш да ми отговоряш помисли си сама кой се заяжда в случая и защо след като темата е изчерпана ти пишеш тук и то с нападки лично към мен а не с мнения по темата. И като не ти се четат мненията ми - ами не ги чети....... толкова е просто.....

# 94
  • Мнения: 3 675
Ние с мъжа ми ползвахме презервативи още от самото начало, че и след сватбата дори. Вече от година не ползваме.Спомням си, че все се опитваше да ме накара да пробваме без, ама аз останах непреклонна.  Mr. Green

# 95
  • Мнения: 3 675
Държа да поясня, че сме се пазили от бременност по този начин. Е, и гафове са ставали. Как ми е треперела душата догава да ме забременея, а сега всеки месец лудите ме хващат, да разбера дали съм забременяла.

Общи условия

Активация на акаунт