Мили мами в кои месец от бременноста спряхте цигарките....

  • 2 719
  • 88
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 677
Не ги спрях.

# 16
  • Мнения: 100
През цялата бременност пушех по 2-3 цигари на ден  Embarassed Спрях ги след като родих за около 2 месеца и като спрях да кърмя пак започнах да пуша.

# 17
  • Мнения: 772
През цялата бременност пушех по 2-3 цигари на ден  Embarassed Спрях ги след като родих за около 2 месеца и като спрях да кърмя пак започнах да пуша.
и аз така Embarassed

# 18
  • Мнения: 2 019
в 7 месец

# 19
  • Мнения: 983
Веднага щом разбрах, че съм бременна- 5-6 г.с
Peace

# 20
  • Мнения: 2 957
Веднага щом разбрах,че съм бременна спрях и цигарите и биричката:) И до ден днешен не пуша,а пушех страшно много преди да забременея.

# 21
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Спрях ги веднага щом видях двете чертички....и кафето също.

# 22
  • Мнения: 1 919
Веднага щом разбрах, че съм бременна- 5-6 г.с

# 23
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Не ги спрях.

# 24
  • София
  • Мнения: 44 121
 
Веднага щом разбрах, че съм бременна- 5-6 г.с
Peace

и аз

# 25
  • Плевен
  • Мнения: 973
Няколко дни след като разбрах, че съм бременна. Само като видех, че някой пали цигара и ми ставаше лошо. Този период продължи 3-4 дни, но и до сега не пуша.

# 26
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
2 месец,ставаше ми лошо за което бях много доволна иначе незнам как щях да ги спра.

# 27
  • софия
  • Мнения: 25 472
Няколко дни след като разбрах, че съм бременна. Само като видех, че някой пали цигара и ми ставаше лошо. Този период продължи 3-4 дни, но и до сега не пуша.
Лошо не ми ставаше, но и аз още не пуша и не ми се пуши. Не, че бях голямата пушачка преди това...

# 28
  • Мнения: 498
Във втория,защото не понасях нито дим нито как изглежда кутията с цигарите. Mr. Green Много ми се гадеше от всичко!

# 29
  • София
  • Мнения: 3 064
Не ги спрях. Добре си направила, че си се преборила, браво!

Общи условия

Активация на акаунт