Коментарите около коремчетата ни

  • 1 510
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 34
Аз съм прилично слаба - 170см 54кг ОБАЧЕ както каза БУБА, аз си знам недостатъците. Знам,че имам целулит отзад на крачетата,знам че има какво да се желае. Приятели и роднини ми казват,че съм манекенка, а аз им се смея. Коремът ми е плосък,но не е стегнат като преди. Преди бях дебела мацка хехе Simple Smile и имах страхотен корем. Сега съм слаба и не си го харесвам Simple Smile Няма угодия. Но не се жалвам...е..само понякога. Но гледам да не го правя пред братовчедка ми например,защото тя е доста пълничка и го взима доста навътре.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 246
Подкрепям мнението на Буба, същото се отнася и за мен.

# 17
  • Мнения: 3 537
Аз пък за моя корем казвам, че за раждала и то два пъти жена корема ми е повече от добре.Е ,чак на плочки не е , но мога да нося дрехи с ниска талия без да ми изкачат разни сланинки. Grinning

# 18
  • Мнения: 5 622
Аз пък за моя корем казвам, че за раждала и то два пъти жена корема ми е повече от добре.Е ,чак на плочки не е , но мога да нося дрехи с ниска талия без да ми изкачат разни сланинки. Grinning

Структура  Wink

Същото важи и за мен, както и за тези  с коремчетата или целулита...

# 19
  • Мнения: 2 220
Всъщност, ако хората бяха по-съобразителни, нямаше да има подобни неловки ситуации.
За какво говоря: една 70 кг. жена, с корем и паласки и една 50 кг. с малко коремче - втората трябва да съобрази, че пред 70 кг. жена е нелепо да се жалва, че е дебела. Ако е в компания от 50 килограмови - да се жалва на воля колкото й душа иска.

Аз пък не мисля, че е нелепо... Всеки за себе си сам решава дали се харесва и дали иска да отслабне. И това, че аз имам нужда да отслабна като съм 60 кг. не трябва да депресира приятелката ми, която е 90 (примерно). Аз не съм я спряла, тя си решава за своето тяло, а аз за моето...

# 20
  • Мнения: 3 634
Аз съм висока 165см и достигнах 57кг. засега. Обикновено се движа 50-55кг. Знам колко дебела мога да понеса да бъда. Това, което ВИНАГИ ме изнервя е някоя висока колкото мен да ми каже: "Ти все пак си нисичка!".  #Cussing out Приемам такива коментари само от мадами над 170см. Все пак те реално са по-високи от мен. Същото е и за теглото.

# 21
  • Мнения: 1 541
Всеки с комплексите си, сигурно и миските имат такива. Аз пък познавам ужасно грозни хора, които демонстрират мн високо самочувствие и все мн ги харесват мъжете, та чак ги преследват..абе, филми! Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт