За мамите с по-млади татковци!

  • 3 171
  • 85
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 550
Ами може би човек трябва да шма малко въображение и да чете по-внимателно,за да разбере.

бе доста развинтено въображение трябва да имам за да си мисля, че бащата на децата ми е и мой баща  Crazy даже малко перверзно... Laughing

# 16
  • Мнения: 364
Моля не ме цитирай, ако посТа ти не е насочен към мен! Световните проблеми са далеч от Вашия татко, поне по моите разбирания.

Нещо искаш да ми намекнеш ли, що ли? newsm78
Малко трудно ще схвана мисълта ти с плиткоумния си мозък, занимаващ се с толкова повърхностни неща, като тази тема! Joy hahaha Joy
Цитирах те, защото визирах отношението на хора като теб, към темите на останалите. Говорех по принцип, защото във всяка тема има по един такъв "коректив"! Peace

И, ако си забравила, това е форум, следователно всеки може да си цитира на воля! Peace

Извинявам се на авторката, повече няма да развалям темата и!  bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 1 456
Ами може би човек трябва да шма малко въображение и да чете по-внимателно,за да разбере.

бе доста развинтено въображение трябва да имам за да си мисля, че бащата на децата ми е и мой баща  Crazy даже малко перверзно... Laughing

 Joy Joy Joy  

# 18
  • София
  • Мнения: 1 456
Моля не ме цитирай, ако посТа ти не е насочен към мен! Световните проблеми са далеч от Вашия татко, поне по моите разбирания.

Нещо искаш да ми намекнеш ли, що ли? newsm78
Малко трудно ще схвана мисълта ти с плиткоумния си мозък, занимаващ се с толкова повърхностни неща, като тази тема! Joy hahaha Joy
Цитирах те, защото визирах отношението на хора като теб, към темите на останалите. Говорех по принцип, защото във всяка тема има по един такъв "коректив"! Peace

И, ако си забравила, това е форум, следователно всеки може да си цитира на воля! Peace

Мдаа, може да цитира, но не след това да твърди , че говори по принцип . Твърде малко се познаваме за категоризации от типа Хора като теб! Виж сега, не е хубаво да влагаш толкова нерви, не можеш да схванеш моя хумор - ок, но не си докарвай нервна криза за това рано сутрин! Честит празник и по-весело бе хора!

# 19
  • Мнения: 2 792
Ами може би човек трябва да шма малко въображение и да чете по-внимателно,за да разбере.
  Признай си, че е лигав този изказ, айде сега, големи хора сме, не всички се кефим на лиготии  Laughing

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Sve, 1976 набор ли си? Бива ли жена на 30 така да инфантилясва?  Grinning

# 21
  • на село
  • Мнения: 3 926
Абе защо не пишете нормално, докато схвана кой татко, кой баба -свекърва.
Ми моят татко /лека му пръст/ беше по -голям от мама.

sve, свиркай си и си обичай таткото  bouquet

И аз си обичам таткото и винаги ще го обичам, и сега когато го няма ми липсва ужасно.


# 22
  • Мнения: 2 161
Абе защо не пишете нормално, докато схвана кой татко, кой баба -свекърва.
Ми моят татко /лека му пръст/ беше по -голям от мама.

sve, свиркай си и си обичай таткото  bouquet

И аз си обичам таткото и винаги ще го обичам, и сега когато го няма ми липсва ужасно.



Чакайте,бе,за бащите ни ли става въпрос?Аз помислих,че за мъжете си говорим."Нашият тати" нали някои използват за мъжете си?

# 23
  • Мнения: 2 550
Шанел, за мъжете говорим  Joy

# 24
  • на село
  • Мнения: 3 926
Chanel - карай  Grinning, кой както го е разбрал.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 456
Аз тогава ще кажа за дядо - той е по-млад от баба ми с 2г, и до ден днешен си се обичат хората, 3 деца са отгледали и повечко внуци, сега вече и правнуци Simple Smile

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 343
А бе,хора,не мога да разбера след като не ви харесва темата,или формулировката(лигава била),що се включвате бе?Ами пишете си по сериозни теми,които разбирате и ни оставете нас "лиглите"на по 30 да си се лигавим.Що се карате,нямате ли си по-сериозни проблеми,та се заяждате с мен. smile3505

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 343
Точно така Шанел,става въпрос за мъжете ни.Имало и хора,които ме разбират,значи не съм толкова зле! newsm44

# 28
  • Мнения: 2 161
Аз те разбрах.И ти отговорих така, за да съм в тон с темата.Не ми харесва използването на "нашият тати".Толкова е лигаво!Защо ти трябва така да говориш?Може би по някакъв начин се стремиш да тушираш разликата във възрастта?Да се направиш на по-малка.Ако си на 30,да знаеш,че е смешно да се правиш на дете,смучещо близалка.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 343
То пък човек да не се полигави малко и ще го разпнат на кръст.Абе момичета защо толкова рано убивате детето в себе си(сигурно сега пак няма да ме разберете),свиркайте си,живота е кратък.Що се отнася до разликата в годините м/у мен и мъжа ми,не страдам от комплекси,чувствам се добре на 30. newsm68

Общи условия

Активация на акаунт