За мамите с по-млади татковци!

  • 3 186
  • 85
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 533
Засрамете се!
Посмяхте се на гърба на 30 годишното дете, а сега оспамвате темата!

Как ма Маро, баш сме си по темата за младите татита.

# 61
  • Мнения: 2 550
Как ма Маро, баш сме си по темата за младите татита.

трябваше да се включа някак в темата, но моя тати е по-възрастен и само това измислих

# 62
  • Варна
  • Мнения: 1 306
А в любов обяснихте ли им се на татитата, а???

(справка- в подписа ми)

# 63
  • Мнения: 1 533
Как ма Маро, баш сме си по темата за младите татита.

трябваше да се включа някак в темата, но моя тати е по-възрастен и само това измислих

Вместо запис, демек.

# 64
  • София
  • Мнения: 1 480
Ужас  ooooh!
То вярно, че е непоносима скука в клюкарника напоследък, ама да знаете, че не е задължително да пишете във всяка тема и някоя ако не ви харесва, имате право да я прескочите, без заплаха от глоба и доживотен затвор  ooooh!

А тези, които не се лигавят и не говорят на "нашия тати", явно им идва в повече възпитателната инерция, та са тръгнали да превъзпитават всяка форумка и да й създават навици за правилно говорене по единствения официално разрешен от форумната общественост начин Simple Smile Браво, сигурно по повод 24-ти май сте се надъхали така.

Междуддругото, Илит - Моля не ме цитирай, ако посТът ти не е насочен към мен!


Не е хубаво човек да е дребнав, пише се между другото  - 2 отделни думи! Втори абзац- А на тези и т.н. Същото изречение в края ( твърде дълго струва ми се) - единственият възможен начин.
Хубаво е преди да се опитваш да коригираш нечий правопис , да провериш своя! 

Не разбирам злобата към мен - вярно малко публикации имам, вярно - нямам бебе още, за да се уредя и с Наш тати, ама написах за дядо и никой не му обърна внимание, а той си беше баш по-темата bowuu

Последна редакция: чт, 24 май 2007, 18:24 от Illit

# 65
  • Мнения: 3 405
А в любов обяснихте ли им се на татитата, а???

Ами, пратих го да храни бебето  Heart Eyes

# 66
  • Мнения: 431
Присъединявам се:

Ссс-сс-сссс!




По темата - щом сте си допаднали, значи има защо. Без паника. Grinning
Само винаги ме смущава, че по форумите все жени подхващат тази тема - един мъж не се е смутил от факта, че е с по-млада жена. Grinning

# 67
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 479
Ама доста купони изтървам напоследък  Crossing Arms Ще следя с интерес темата, защото може да науча как ,аджеба, се забиват млади татита  Rolling Eyes Че нашият тати вече одъртя доста  smile3506 и съм решила да го сменям. Ама пак тати ли да търся или неженен и без деца  newsm78

# 68
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
Много ми стана забавно,вси4ко разбрах от първия път  Mr. Green
Оба4е искам снимков материал да видим ли4и ли си аджеба тази разлика?  Mr. Green
И за мене искам,
Имам си една 30 г. колежка и тя се държи така инфантилно, така че разбирам я авторката на темата...
днес и е ден за лигавене...

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 343
Нищо подобно,Лизбет,изобщо не съм притеснена от факта,че мъжа ми е по-малък,просто исках да чуя мнения по темата.Ама  то се получи един купооон!Доста се позабавлявах. newsm74

# 70
  • на село
  • Мнения: 3 965
Ако ти се чете сериозно в "Дом и семейство" има поне 3 теми по въпроса- кой с колко по -голям, кой по -малък и т.н.,
а в "Клюкарника" освен купон, друго какво очакваш  Mr. Green.

# 71
  • Мнения: 3 405
Ама  то се получи един купооон!Доста се позабавлявах. newsm74

А така, ще дойдеш и ти на наш'то  Grinning

# 72
  • Мнения: 2 792
Браво на мен!Успях да предизвикам старите кучета(щото аз съм нова тук),па макар и с "инфантилна тема".Чета злобните ви забележки и умирам от смях. rotfImbo.Всъщност много малко са писали по темата,сигурно повечето от вас чакат с нетърпение да шм попадне някой такъв новак като мен,да го разстрелят със злобни нападки #Sniper.ОК,мили мамчета,предавам се,ще се жертвам в името на вашето щастие.А що се отнася до чистия български език-що е то и има ли почва у нас!?Абе не се правете,я си признайте на какъв диалект говорите! smile3533

 О боже, чувствам се прецакана, аз се хванах на въдицата и как се изложих само. Никога повече няма да си позволя да изказвам мнението, ако противоречи на мнението на човек с малко постове или новорегистриран или каквото там го отличава като новак....

# 73
  • Мнения: 3 760
Моят баща е по-възрастен от мен  newsm78 Това лошо ли е?  Thinking

# 74
  • Мнения: 184
та са тръгнали да превъзпитават всяка форумка и да й създават навици за правилно говорене по единствения официално разрешен от форумната общественост начин Simple Smile
Същото изречение в края ( твърде дълго струва ми се) - единственият възможен начин.
я да се навра и аз между шамарите Grinning
след предлог винаги се пише кратък член

така че "по единствения начин" си е правилно Wink

Общи условия

Активация на акаунт