13-те фатални български простотии

  • 3 585
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 634
А мутрата на Ваня Щерева в гореспоменатата кампания направо е умопомрачителна.  Shocked

Ходихме преди около 2 години на концерт по повод поредната анти-спин кампания. Излиза Ваня да пее някава песен и пълна тишина в залата. Тогава аз събрах въздух и извиках силно :"Изроооооооооооод!". Всички много се смяха, а мъжа ми умря от срам.  Rolling Eyes Не се сдържах, много ми е противна  Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 7 112
Готино Peace, но чак пък фатално просташко да е изброеното.  Rolling Eyes
Явно имам висок праг на простотия и горното е в графа ежедневие.

# 17
  • Мнения: 4 447
Според мен трябва да има място и за фаталната простотия - реклами с английски завършек - ау, много ме неривра това - мейд ту мейк ю смайл! Е, толкоз ли е трудно - Направено, за да те накара да се усмихнеш? Angry И ... това с образоваелнтата ни система..ужас, като лсушам какви простотии има в днешните учебници по итория и направо ми се изпрвя косата newsm29

# 18
  • Мнения: 3 861
Развесели ме, но други са фаталните български простотии според мен...

е има 2-3 попадения, но толкова

ако толкова леко минем пред света с гореспоменатите простотии сме царе...

# 19
  • София
  • Мнения: 6 363
Според мен трябва да има място и за фаталната простотия - реклами с английски завършек - ау, много ме неривра това - мейд ту мейк ю смайл! Е, толкоз ли е трудно - Направено, за да те накара да се усмихнеш? Angry

 Peace

мда, фийл дъ кик...
не мога да я проуменя тая тъпотия и това е. всичко друго мога, това - не.

# 20
  • Мнения: 677
А мутрата на Ваня Щерева в гореспоменатата кампания направо е умопомрачителна.  Shocked

Ходихме преди около 2 години на концерт по повод поредната анти-спин кампания. Излиза Ваня да пее някава песен и пълна тишина в залата. Тогава аз събрах въздух и извиках силно :"Изроооооооооооод!". Всички много се смяха, а мъжа ми умря от срам.  Rolling Eyes Не се сдържах, много ми е противна  Crossing Arms

Евалата, футболе  Tired

# 21
  • Мнения: 1 629
Данте, драга, ти излизала ли си на сцена? Пееш ли? Композираш ли? Пишеш ли? Поне четеш ли изразително? Чудя се защо се обръщам към теб поименно, при условие, че никът ти е обида за източника. Аз поне няма да те чета повече, скролът го позволява, да е жив и здрав.

# 22
  • Мнения: 3 634
Данте, драга, ти излизала ли си на сцена? Пееш ли? Композираш ли? Пишеш ли? Поне четеш ли изразително? Чудя се защо се обръщам към теб поименно, при условие, че никът ти е обида за източника. Аз поне няма да те чета повече, скролът го позволява, да е жив и здрав.


Да, мила! Не композирам, но чета изразително. И да ти призная, за да се изкажа така, съм запозната с творчеството на Ваня Щерева. Чета и статиите, които пише в някой от списанията.
Не написах, че се гордея с направеното, а че понякога езика е по-бърз от мисълта. Мислех, че темата е за бг-простотии и е редно да си признаем по една.

Колкото до ника ми няма нищо общо с Данте Алигиери, ако за това намекваш.

# 23
  • Мнения: 3 405
Много оригинален и задълбочен анализ, но доста непълен - може да се прибавят още 13 Х 13, при това все наши, родни простотии.

Повод за размисъл и всеки може да направи своя топ-13.
Дайте снимка на "многоъгълния петохуйник".

# 24
  • Мнения: 6 323
Дайте снимка на "многоъгълния петохуйник".
http://www.segabg.com/online/IMG/2052/0131-large.jpg

Това си е старият паметник в градинката пред НДК - така го наричат от край време.

# 25
  • Мнения: 5 228
Тогава аз събрах въздух и извиках силно :"Изроооооооооооод!". Всички много се смяха, а мъжа ми умря от срам.  Rolling Eyes Не се сдържах, много ми е противна  Crossing Arms

Хубавото в случая е, че на Ваня Щерева изобщо, ама изобщо не й дреме за мнението на хора като теб.

# 26
  • Мнения: 3 405
http://www.segabg.com/online/IMG/2052/0131-large.jpg
Това си е старият паметник в градинката пред НДК - така го наричат от край време.

Благодаря. Той почти се е разпаднал.

# 27
Манталитета ни е простотия N1:тук всеки те учи че трябва да си нахален и прост за да оцелееш;трябва да мислиш като всички останали,ако не-значи си тъп или просто те отбягват;трябва да не харесваш чалга,защото така изглеждаш престижен(макар че тайно се харесва на почти всички);
-шуробаджанащината
-оплюването веднага и на момента на известни или успели хора

# 28
Хи-хи, безкрайно точни попадения, много добре ми подействаха за оправяне на настроението! Особено моментът за сутрешните новини- винаги съм била потресена колко глупости могат да ти изсипят сутрин на главата докато кротко си хапваш овесените ядки Joy

Общи условия

Активация на акаунт