на 4 месеца и половина на море?

  • 973
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 676
Може, разбира се. Винаги  Hug
И аз смятам така.Не мога да разбера само за какво ви е бабата,колкото по-малко е детето толкова по-лесно се гледа. Thinking

# 16
  • София
  • Мнения: 3 064
Ние ще ходим за цяло лято. Педиатърката ни е "ЗА" Simple Smile Чистия въздух е най-доброто за децата. Естествено, трябва да се внимава със слънцето и с хигиената, но къде не е така? Лично аз мисля, че жегата в София с прахоляците е много по-вредна за бебетата. Не съм любител на кисненето на плажа, така че това не е проблем за мен. Ще си седим на сянка под тентата  и ще се топваме в морето отвреме - навреме Hug

# 17
  • Мнения: 40
Аз съм от Варна ,но живея от доста години в София и когато синът ми беше на 2м и половина,тръгнахме за там.Не съм го водила по плажовете ,мисля че са доста малки ,а и сега слънцето е доста силно и вредно.Самата смяна на климата ,обаче му се отрази добре.Ако ходите  с някоя баба ще е по-добре,така и ти ще ходиш на плаж,ако сте без тогава за предпочитане са по-късните часове след17ч,така ще му топнете ръчички и крачета в морската вода.

# 18
  • Мнения: 104
zavisi ot beb4eto,no ne i na plaj!

# 19
  • Мнения: 541
Спокойно може да си ходите на море, а на плаж да сте само до 11 часа на обед, миналата година и ние бяхме на море с 5 месечно бебе и си изкарахме добре, след като може и баба да дойде , какво по добре от това.
Не виждам причина да не се ходи на море , та нали и там се раждат и живеят бебета и деца.

# 20
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Спокойно може да си ходите на море, а на плаж да сте само до 11 часа на обед, миналата година и ние бяхме на море с 5 месечно бебе и си изкарахме добре, след като може и баба да дойде , какво по добре от това.
Не виждам причина да не се ходи на море , та нали и там се раждат и живеят бебета и деца.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт