Тайният живот на госпожа X

  • 3 024
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 155
Под тайни, да предположим, че имам предвид и онези неприятни мисли за другите, които не ни отиват на алтруистичната натура. Тях какво ги правим?
Тях ги обсъждаме с приятелки Wink

# 16
  • Мнения: 1 629
По-дълбоките, по-черните, ужасните помисли, визирам, не се правете на кьорави!

# 17
  • Мнения: 5 877
Както казах, за това си има изкуства. Изрази ги с абстрактна картина, с дисонансна музика, с трилър.
Напиши "Престъпление и наказание" дума по дума.

# 18
  • Мнения: 1 951
Споделям с приятелки, дааа....

# 19
  • Мнения: 698
Споделям с приятелка. Всичко, без пикантните подробности.  Grinning

# 20
  • Мнения: 2 161
Че аз и сега си имам тайни.Разликата от преди е,че тогава си ги казвах на приятелка,а тя пък взе,че ги каза на мъжа ми.Не бяхме женени още.А сега тайните ми никой не ги знае.Дневник е тъпо да имам.Обаче имах на 16.

# 21
  • Мнения: 1 629
Трябваше да пусна темата в ДиС, там са майчетата със социален живот, тука май сме социопатите  ooooh!

# 22
  • Мнения: 1 629
Шушон, не надничай в темата, че съвсем никой няма да признае!

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ще се опитам сериозно да отговоря  Rolling Eyes
Някои неща, помисли, инстинкти ако щеш е най-добре да си  седят скрити. Преди време имаше тема, май за хетеронимите беше, докато се наканя да се изкажа по същество, тя залезе. Но там си мислех, че са малко натурално- откровените хора, че Лизбет и Калпазанка са форумски архетипи, понеже казват нещата, които ние само си мислим или които само ни се искат....
От друга страна, прекалената откровеност често наранява, ако е самоцелна, е излишна.
А тайните си ги пазя, блогче имах, но го зарязах, на приятелки съм споделяла, после сме се отчуждавали ( не поради споделянето, де). Не знам, аз съм плямпало, гледам да се сдържам по-скоро, отколкото да будя емпатия.

# 24
  • Мнения: 2 161
Трябваше да пусна темата в ДиС, там са майчетата със социален живот, тука май сме социопатите  ooooh!
Е,ако я беше пуснала там,щях да вляза като анонимна и щях да бъда по-безстрашна.

# 25
# 26
  • Мнения: 1 113
Под тайни, да предположим, че имам предвид и онези неприятни мисли за другите, които не ни отиват на алтруистичната натура. Тях какво ги правим?
Точно тях крия дълбоко в себе си. Един път написах на лист хартия всичко що ми тежеше в него момент, но като го прочетох на другия ден така се изплаших от себе си, че бързо, бързо унищожих листа. Не че унищожих и мислите си, но скътани вътре в мен са на по-сигурно място. Аз съм добър човек и нищо не бива да нарушава образа ми  bowuu

# 27
  • Мнения: 677
Самата мисъл да изпиша всичко, което мисля, че е тайно, ме отвращава моментално от себе си..Ще изглеждам като крадливо, похотливо, неблагодарно, лъжливо, садистично и самозабравило се копеле..
Тайни нямам, унищожих ги..

# 28
  • Мнения: 3 423
Обичам всичко да знам.
Не обичам нищо да казвам.
Само ЛС! Долу ЦСКА!

# 29
  • Мнения: 179
Имам си една приятелка, с която понякога ни хваща срам, сами от себе си, какви сме клюкарки. Joy hahaha Но и двете, за пред други Whistling
 Тя ми е нещо, като личен дневник. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт