Свиване на порите

  • 35 289
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
друг е въпросът, до колко един крем от 15-20-30 лв. съдържа това, което пише на опаковката, а съвсем отделен какво всъщност се предлага в България. защото съм си купувала от Германия неща, които ги има и тук и нямат нищо общо дори като миризма.
абе, важното е да има резултат и човек да изглежда добре...

# 31
  • Мнения: 3 456
Д'АрсОнвал не е процедура за свиване на порите, а е противовъзпалителна.Подходяща много при акне!
Имам въпрос .
Моята козметичка редовно ми прави Д'арсонвал. Имам разширени пори, които много бързо се запълват- не ми излизат пъпки, нямам акне, просто бързо се запълват- дълбоки са са и това е. Иначе релефът на кожата ми е не е груб и даже като ходя на на някой козметик за първи път все се чуди, че видимо не са големи порите ми, но доста дълбочки. Та значи козметичката ми не се уморява да ми обяснява, че Д'арсонвалът подсушавал порите в дълбочина и така те по-бавно се запълват. Питам, щом подсушава порите в дълбочина, значи според мен изсушава кожата ( в дълбочина), което хич не ми харесва..., защото преждевременно състаряване и т.н...Аз хидратирам с разни кремове, тя подсушава в дълбочина. Иначе ми прави и йонофореза- тя пък к'во правила (пак в дълбочина Mr. Green- много не я слушам, че искам да си почивам като ходя там).
Та питам по-вещите има ли нужда кожа като моята от такава процедура?- кожа д дълбоки пори) newsm78
Монда, дай инфо това кремче от долния ти пост, колко струва и как се ползва. Embarassed

Последна редакция: сб, 26 май 2007, 10:28 от lorka barborka

# 32
  • Мнения: 13 512
няма отърване от дълбоките пори- почистване му е майката и да не се запушват. А за свиване- наистина на Клиник видимо ги свива, но си остават дълбоки, пак си се запълват и това не те освобождава от ходенето на козметик минимум на 2 месеца веднъж/ 1 път месечно е по-добре/. Ионофорезата се прави винаги с някакъв препарат/течност/, която с галваничен ток  прониква в кожата , усвоява се по-добре и съответно се увеличава действието. Изпозва се не само в козметиката, а и в медицината. Този метод ми е познат отпредо 25 години,заедно с Д'Арсонвал-а и не се е променил във времето. Според мен е задължителен завършек на дълбочинното почистване,преди да  се нанесат маските.
Пор минимайзъра в Ягодката струваше 30-на долара, но не съм сигурна- в момента го няма. в България е доста по-скъп, но можеш да отидеш в магазина на Ести  на Витошка и да помолиш за тестер ,за да го пробваш.

# 33
monda  кое на Клиник свива порите серумът ли и ако да,каква му е цената... newsm78





 #Crazy #Crazy #Crazy

# 34
  • Мнения: 1 728
Pore minimizer refininng serum на Clinique e 23.5 $ в Ягодка, но в момента го няма в наличност...

# 35
  • Мнения: 13 512
Pore minimizer refininng serum на Clinique e 23.5 $ в Ягодка, но в момента го няма в наличност...
ти ползваш ли го? Ако да- доволна ил си?

# 36
  • Мнения: 1 728
Pore minimizer refininng serum на Clinique e 23.5 $ в Ягодка, но в момента го няма в наличност...
ти ползваш ли го? Ако да- доволна ил си?

От скоро го ползвам, благодарение на твоите препоръки в темата за ягодката  Hug
Да има някакъв положителен ефект по отношение на свиването на порите, но и не съм много редовна. Много добре матира  thumbsup и чуствам кожата си определено по-гладка и мека.

# 37
  • Мнения: 844
Аз от години си правя маска с хума , но за съжаление е хубаво един път седмица да се прави, а аз съм непостоянна ...... иначе има ефект.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 246
Има една домашна рецепта за разкрасяване, кояко със сигурност действа: смесваш малко кисело мляко с брашно до получаване на гъста каша и нанасяш на измито и подсушено лице, оставя се 20 мин и се отмива със студена вода. Козметичката ми каза, че кис. мляко имало и пилинг ефект. Може да си правиш и маски с хума също затварят порите.

# 39
  • Мнения: 13 512
В нтерес на истината- големината и дълбочината на порите е генет. заложена и нищо не може да я промени. Но теи препарати, за които говорим ги правят да изглеждат по-малки,ковто е все пак нещо, но не решава проблема завинаги.

# 40
  • Мнения: 158
Clinique имат такава серия-Pore Minimaser.Представлява леко кремче,което се нанася на съответните места и ги заличава.Вземи си мостра и го пробвай.Трайно нямам идея как може да стане-аз също съм с разширени пори и досега не съм се преборила с този проблем.Само успявам да подобря състоянието на кожата си със съответните грижи.

Аз също я ползвам тази серия и съм доволна...Май няма трайно решаване на този проблем, освен тази процедура - микро дерма бразио...Доколкото знам чрез нея се излющва горният слой клетки, които са увредени и състоянието на кожата се подобрявало...

Иначе, аз ползвам серията Pore Minimaser и козметиката на Юцерин..от тях съм най- доволна...Боря се с разширените пори и мазнотията вече доста време..и определено тези двете за мен са най-добри. Peace

# 41
  • София
  • Мнения: 7 085
И аз си правя маска с хума и кисело мляко - на моята кожа се отразява много добре и съм доволна.

# 42
  • Sf
  • Мнения: 808
Аз също ползвам тоалетни трици. Понякога си правя мой си измислен гел - сода бикарбонат с крем за бръснене. Не само че почиства, но и свива порите. После нанасям лек хидратантен крем. Това го правя, примерно, в неделя, един път седмично, понеже тази маска е предимно за мазни кожи с по-отворени пори. А моята отдавна вече не е мазна.

Порите ми не се нуждаят от свиване, с изключение на Т зоната, но там точно/носа и челото над веждите/, порите, когато имат нужда от почистване, ползвам глинена маска веднъж-дваж месечно. Взимала съм такава си на АVON.

За марки не ме питайте, взимам различни и ги смесвам. Даже ако гелът ми е на Eveline, то кремът ми може да е на Дева или Dove, взимала съм си и крем хидратантен на Eucerine и също съм много доволна.

Като се върна от море, пък тогава Nivea е страшно добре за жадната ми за "мазнинка" кожа Simple Smile

Не знам, както казва Мonda, всичко е индивидуално и генетично заложено.

# 43
  • Мнения: 330
Аз не разбрах за серията Pore Minimaser на Clinique всички продукти ли ползвате (до колкото видях те май са три) или само един (само кремчето или само серума или... ?) и ако е само един кой по-точно? Също, ако някоя от вас ми каже от къде точно в София може да се купи ще съм много благодарна   bouquet

# 44
  • Мнения: 13 512
Аз не разбрах за серията Pore Minimaser на Clinique всички продукти ли ползвате (до колкото видях те май са три) или само един (само кремчето или само серума или... ?) и ако е само един кой по-точно? Също, ако някоя от вас ми каже от къде точно в София може да се купи ще съм много благодарна   bouquet
Аз ползвам само един- серума. Имам и маската, но заради себореята съм я ползвала няколко пъти само- не ми понася.

Общи условия

Активация на акаунт