Свиване на порите

  • 35 309
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 330
Благодаря за разяснението. Като си почти отчаян си готов на едва ли не всичко ...  Sad
Може би ще пробвам с тези процедури с надеждата, че ако не решение на проблема, то поне подобрение може да има.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
При мен, пък и не само, защото и други мои приятелки са споделяли има голям ефект. Да не говорим, че спокойно можеш да си го позволиш, защото въобще не е скъпа процедура.
Но е възможно сигурно и да не действа при някои момичета, знам ли...

# 17
  • Мнения: 13 512
Д'АрсОнвал не е процедура за свиване на порите, а е противовъзпалителна.Подходяща много при акне!

Последна редакция: пт, 25 май 2007, 14:52 от monda

# 18
  • Мнения: 13 512
Pore minimizer на Clinique дава резутат при редовна употреба. има серум, маска- много добрри  продукти за тази цел.
серум
термо маска

# 19
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 240
а аз като ползвам Юсерин, мога ли да полвам и продукти на Клиник? нали не трябвало да се смесват? newsm78

# 20
  • Мнения: 13 512
а аз като ползвам Юсерин, мога ли да полвам и продукти на Клиник? нали не трябвало да се смесват? newsm78
не е вярно,ч не могат да се смесват. Аз ползвам различни марки продукти и смятам,че трябва да се ползва най-доброто от всяка марка, а не  да се захванем с една и само с нея.

# 21
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 240
хм, точно обратното съм чела. но ще ти се доверя и ще си взема нещо на Клиник, мерси за инфото!  bouquet

# 22
  • Мнения: 13 512
хм, точно обратното съм чела. но ще ти се доверя и ще си взема нещо на Клиник, мерси за инфото!  bouquet
какво си чела?
Изчакваш единият да попие и нанася- другият. Аз слагам серум,нощен крем, хидратант, околоочен крем, околоочен серум-3 различни марки са.

Последна редакция: пт, 25 май 2007, 17:02 от monda

# 23
  • Мнения: 7 837
Несмесването на различни продукти от различни марки е лек рекламен трик на производителите. Правят го не само в козметиката, а и дори при кухненските препарати  Simple Smile
Отдавна не се смята за меродавно.

На щанда на Еstee напр. консултанстката може да ти препоръча да комбинираш техен лосион с крем на Клиник. Най-малкото,заради причината, че Клиник са собственост на Ести Grinning

# 24
  • Мнения: 13 512
Има продукти, които са създадени, за да подсилват действието на други и затова е добре да се ползват заедно. Но те са много мако. Такъв е Extra help serum-ът на Клиник, чиято  функция е да  заили действието именно на нощния Repairwear.

# 25
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 240
чела съм, че не трябва да се смесват продуктите на различни фирми и изобщо да се внимава със съставките на козметиката.  имало съставки, които не трябва да се смесват, защото дават алергични реакции, или се неутрализират една друга. например - витамин А и витамин С (ако не се лъжа)... има някаква логика, все пак.
изобщо вече не слушам `консултанти` и разни продавачки. да не говорим, че съм пробвала доста неща за най-различни проблеми и винаги проработват евтините продукти, за по 2 лв. от аптеката. Crossing Arms

# 26
  • Мнения: 13 512
да не говорим, че съм пробвала доста неща за най-различни проблеми и винаги проработват евтините продукти, за по 2 лв. от аптеката. Crossing Arms
Ами значи си си намерила решението!  Wink

# 27
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
За продукти от 2 лева-като сложим колко струва опаковката и тубичката или бурканчето в което е продукта+ред допълнителни разходи-можем да си изясним какво е ценното съдържание на кремчето. Grinning

# 28
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 240
За продукти от 2 лева-като сложим колко струва опаковката и тубичката или бурканчето в което е продукта+ред допълнителни разходи-можем да си изясним какво е ценното съдържание на кремчето. Grinning
а ти какво си мислиш, че ползваш, като дадеш 20 за немски крем? направи си сметка през колко посредници минава и каква е всъщност реалната му цена.  2 лв. казвам образно, а не буквално Tired

# 29
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
След като си намерила решение за твоята кожа и се чувстваш добре -това е най важното,пък колко струва моята козметика и през колко ръце минава съм добре запозната,но определено качествената козметика съдържа качествени съставки и формули,а те не са безплатни. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт