Монодиета-да отслабнем без да гладуваме!!!

  • 40 212
  • 586
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 498
Момичета и аз съм с вас от понеделник,но малко ще променя нещата,че някои от продуктите не ми допадат.

# 16
  • Мнения: 928
Момичета и аз съм с вас от понеделник,но малко ще променя нещата,че някои от продуктите не ми допадат.
Добре дошла при нас  newsm51
Промени каквото искаш-сега ти се е паднало  smile3521
Само спазвай правилото да ядеш една и съща храна през целия ден newsm10

# 17
  • Мнения: 498
За еднообразната храна е ясно,просто ще махна яйцата и месото,че не ги обичам и тези дни ще съм на тякакви плодове или зеленчуци.
А бананите позволени ли са?

# 18
  • Мнения: 928
За еднообразната храна е ясно,просто ще махна яйцата и месото,че не ги обичам и тези дни ще съм на тякакви плодове или зеленчуци.
А бананите позволени ли са?
Да и това е възможно
Пусти му яйца хич не ги обичам,направо ми се гади от тях,а камо ли сварени  Sick
Аз мислех да си ги направя бъркани на тиган без мазнина,ама пак ми е  Sick и се чудя  newsm78
Но като за /пореден/ първи път май ще ги ям,за да заслабна по-бързо smile3532
Бананите  за всяка диета не са препоръчителни,аз спрях да ги ям по тази причина,но преди съм си хапвала.Този път ще ги пропусна smile3521 . Не са забранени!!!Ако много ги обичаш си хапвай,но гледай да не преобладават главно те в менюто ти. Това е мое мнение все пак newsm03 newsm03

# 19
  • Мнения: 928
Голяма скука................. и няма никой да напише 2 реда smile3507
аз така като гледам само двечки сме диетуващите, ама аз "държа фронта" - то какво ли да му държа като си хапвам де smile3503
Blue Rose,само двечките сме за сега като за първи ден...........
но "И сам войнът е войн"   smile3540 smile3532

# 20
  • Мнения: 498
Като гледам от понеделник ще се включем повечето
Стискам ти палци!!!
Сподели как е,издържа ли се?

# 21
  • Мнения: 928
Като гледам от понеделник ще се включем повечето
Стискам ти палци!!!
Сподели как е,издържа ли се?
Определено се издържа,тъкмо си хапнах една прасковка, но преди малко готвих едно пиленце с картофки на фурна и не мога да ви опиша как обикалях като гладно куче около фурната.Много ясно,че не съм го опитала-палнах си една цигарка и след това си пийнах водица smile3503.Този път няма да се издънвам като при страхотната диета no
Благодаря за подкрепата newsm51
Да иде по скоро понеделник,че така ми е много самотно smile3518

# 22
  • Мнения: 928
Забравих да ви кажа,че аз ще продължа да се храня на 2 часа по малко - това го научих от страхотната диета и ми е голям плюс.
Препоръчвам ви и вие така да правите.Е,не на 2 часа,но да е по-често. smile3521

# 23
  • Мнения: 498
И в нас се готвят едни пълнени чушки,а аз толкова ги обичам,но няма как обещала съм си,че и днес ще го изкарам на течности,а утре и други ден на салатки и понеделник съм тук,без оправдания и издънки.

Трябва и аз да се науча на често да хапвам,но като съм на работа ми е трудно,работя с клиенти и непрекъснато има някой при мен и няма ка да си извадя картофа или киселото мляко.Но се опитвам поне по 4 пъти на ден да ям.

# 24
  • Мнения: 406
От понеделник ме бройте и мен Simple Smile
В неделя моето слънце има Рожден ден и не мога да седна на масата и да хрупам смао един вид храна...  Rolling Eyes
Но от понеделник и аз съм с вас... Имам нужда от нещо подобно...
Даже още сега ще си изготвя меню... Искам да попитам обаче - яйцата, пилешкото и рибата - има ли ограничения как ще са приготвени или просто трябва да са без сол? Има ли ограничения и за другите подправки? Защото като ще е без сол поне нещо друго да има сложа за някакъв вкус и аромат?

# 25
  • Мнения: 928
И в нас се готвят едни пълнени чушки,а аз толкова ги обичам,но няма как обещала съм си,че и днес ще го изкарам на течности,а утре и други ден на салатки и понеделник съм тук,без оправдания и издънки.

Трябва и аз да се науча на често да хапвам,но като съм на работа ми е трудно,работя с клиенти и непрекъснато има някой при мен и няма ка да си извадя картофа или киселото мляко.Но се опитвам поне по 4 пъти на ден да ям.
Много е кофти с миризмата,ама нали ще ставаме финни  smile3521 - ще стискаме зъби
Само течности ли си?Как издържаш ако е така?
Аз вчера бях само на течности,но умрях от главоболие и ми беше много смотано,та си хапнах малко пъпеш.
Да,не става да си извадиш картофа определено newsm62

# 26
  • Мнения: 498
Ами аз лунната се опитвам да я правя по 3 дни,този път ще е само два,но днес пих и ариан,че много прегладнях по едно време,а сега нямам проблем,мина ми глада.И аз не знам как издържам,понякога не мога и хапвам по една ябълка,а друг път изобщо не се сещам за ядене.

# 27
  • Мнения: 928
От понеделник ме бройте и мен Simple Smile
В неделя моето слънце има Рожден ден и не мога да седна на масата и да хрупам смао един вид храна...  Rolling Eyes
Но от понеделник и аз съм с вас... Имам нужда от нещо подобно...
Даже още сега ще си изготвя меню... Искам да попитам обаче - яйцата, пилешкото и рибата - има ли ограничения как ще са приготвени или просто трябва да са без сол? Има ли ограничения и за другите подправки? Защото като ще е без сол поне нещо друго да има сложа за някакъв вкус и аромат?
welcome
Ако искаш бърз резултат трябва да си правиш ястията без подправки или по-слабо овкусени,но ако искаш да не се чувстваш като на диета /както правих аз/ си овкусявай леко.Разбира се колкото по-малко подправки и СОЛ  - толкова по-добре.
Аз си слагах оцет,зехтин и лук например в картофения ден-на салатка,мммммммммммммммм .................... чак ми се дояде  Embarassed
Гадните яйца  Sick понякога /аз ги избягвам и често го прескачам този ден/ си ги правех с пресен лук,оцет и малко олио-салатка.
Пилешкото месо или го ядах само сварено или се глезех си го правех в сладко-кисел сос /чили,малко мед и лим.сок/ (Това не го препоръчвам,за да няма недоволни от кантара - само го споделям.)
Сиренето съм си го пекла в микрото с малко чубрица,че иначе не ме кефи много.
И така.
Честно казано аз предпочитам да си хапвам всичко малко овкусено докато съм на диетата,защото не искам да постигна един резултат и като я спра изведнъж да го загубя.За ме важи "БАВНО И СЛАВНО" newsm10

Както ти е вкусно така си ги прави smile3521
 Hug

# 28
  • Мнения: 928
Ами аз лунната се опитвам да я правя по 3 дни,този път ще е само два,но днес пих и ариан,че много прегладнях по едно време,а сега нямам проблем,мина ми глада.И аз не знам как издържам,понякога не мога и хапвам по една ябълка,а друг път изобщо не се сещам за ядене.
smile3501 smile3501 smile3501
ти си герой  Peace
Как ли-всичко е психика.
Аз не съм като теб.Така съм се побъркаа на тема диети и хранене,че понякога се чудя как може постоянно да мисля за това smile3538 smile3538 smile3538

Дано изкараш деня без грешки,стискам ти палци  Hands Thumbsup

# 29
  • Мнения: 498
Мерси,като гледам ще се справя,само да седя далеч от чушките.
И аз съм вманиачена на тема диети напоследък,добре че попаднах на този форум,че да има с кой да си споделям,иначе щяха да ме изхвърлят от нас.

Общи условия

Активация на акаунт