Монодиета-да отслабнем без да гладуваме!!!

  • 40 307
  • 586
  •   1
Отговори
# 405
Имам един успешен ден  Party

# 406
  • у нас
  • Мнения: 443
здравейте момичета днес съм 65.9кг.,-0.5кг от вчера днес мие ден на кремвиша до лягане мисля да го направя 0.6кг,3кафета и3л.вода.Засега добре вървя с диетата утре мисля да съм зеленчуци или 2рибни консерви newsm78

# 407
  • Мнения: 498
Аз днес вече си изядох 500гр масце,но още съм гладна така че ще ги докарам повечко,ама няма да ми се карате много нали?

# 408
  • Мнения: 1 101
Le Plaisir, аз лично няма да ти се карам, ако и ти на мен не ми се караш  Embarassed Имам още едно прегрешение, освен половината бананче сутринта Blush Ходихме да берем череши, едни големи, сочни и ужааасно сладки. И прегреших Blush Blush А вчера ми беше плодовия ден, трябваше вчера да ходим да ги оберем.
На мен ми се е прияло месце, така че утре вместо яйца или кисело мляко, ще хапна пиленце Laughing Чак нямам търпение да дойде утре Crazy

# 409
  • Мнения: 649
 Peace хапвай си щом си гладна - нали е същата храна

# 410
  • Мнения: 498
Отчет за днес-700гр месце,едно кафе чисто и едно 3в1,вода много след третия литър спрях да ги броя.Утре мисля да съм на домати и краставици.

# 411
  • София
  • Мнения: 301
Здравейте,момичета!
Давам отчет-на 25.05 започнах диетката,тежах 74.300 кг.Днес -5 дни след началото съм 70.200кг,което означава,че 4 килограма са свалени. newsm68

Поздравления за страхотния резултат!!! Hug радвам се да видя, че има някой и в моята категория Mr. Green, че тук все фини мацки са се събрали - аз тръгнах от 73 кг пък да видим докъде ще стигна!

Galateia, Мишенце, Анито, добре дошли при нас!  bouquet

Аз днес се издъних яко - следобяд не успях да издържа на изкушението и изядох две вафли Милка, една след друга Mr. Green Ама няма да правя трагедия от това. Продължавам си напред и се надявам повече да нямам издънки. Естествено, след това изпълнение хич не очаквам утре кантара да ме зарадва - освен ако и аз не съм някакъв мутант... Mr. Green

Пепита, получаваш неизвинено отсъствие - кви са тез пици, бре мацка?! Mr. Green Много моля, недей всява смут из нашите редици с тез пици. Аз обикновено като съм на диета съм готова човек да убия за едно парченце от пицария Виктория Crazy Ама нека ти е сладка пицата! Hug

# 412
  • Мнения: 928
радвам се да видя, че има някой и в моята категория Mr. Green, че тук все фини мацки са се събрали - аз тръгнах от 73 кг пък да видим докъде ще стигна!

Аз днес се издъних яко - следобяд не успях да издържа на изкушението и изядох две вафли Милка, една след друга Mr. Green Ама няма да правя трагедия от това. Продължавам си напред и се надявам повече да нямам издънки. Естествено, след това изпълнение хич не очаквам утре кантара да ме зарадва - освен ако и аз не съм някакъв мутант... Mr. Green

Пепита, получаваш неизвинено отсъствие - кви са тез пици, бре мацка?! Mr. Green Много моля, недей всява смут из нашите редици с тез пици. Аз обикновено като съм на диета съм готова човек да убия за едно парченце от пицария Виктория Crazy Ама нека ти е сладка пицата! Hug

Mari77, миличка,не така грубо с категориите - всички се борим с излишното и се стремим към идеала за нас,нали?
Аз мисля,че кантара пак ще те зарадва,въпреки двете вафлички Peace
Ок,аз ще кажа на мама да ми напише бележка тогава  smile3520.Не съм искала никого да подразня,просто исках да бъда откровенна и всичко да споделям с вас   bouquet
Сладка ми беше,но ми стана много тежко и не можах да си изям парчето.Като се нахрани човек не е добре май.Сега ми се спи,изморено ми е и ми се лежи.Ама пуста и лакомия...... както диетолозите казват - "Синдрома на окото"......Как да е - аз съм готова за глад.Утре ще повторя млечния ден.

# 413
  • Мнения: X
Аз съм мазохист - днес правих торта за домочадието и не се изкуших изобщо. Хапнах само  лъжичка за да я опитам, че беше нова рецепта. Доволна съм от себе си. Надявам се утре и от кантара да съм доволна. Ето я и тортата: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=87120&photo=16
Mari77, аз съм една категория над тебе, но ме е срам да кажа колко килограма съм. Така че спокойно, има и по-зле.

# 414
  • Мнения: 928
Аз съм мазохист - днес правих торта за домочадието и не се изкуших изобщо. Хапнах само  лъжичка за да я опитам, че беше нова рецепта. Доволна съм от себе си. Надявам се утре и от кантара да съм доволна. Ето я и тортата: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=87120&photo=16
Mari77, аз съм една категория над тебе, но ме е срам да кажа колко килограма съм. Така че спокойно, има и по-зле.
Малиииииииии,тортата е страхотна  newsm09 smile3501 smile3501 smile3501

# 415
  • Мнения: X
Наистина е хубава - като за пръв път съм доволна от резултата. Готварския форум е виновен.

# 416
  • София
  • Мнения: 301
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=87120&photo=16
Mari77, аз съм една категория над тебе, но ме е срам да кажа колко килограма съм. Така че спокойно, има и по-зле.

Е, не! Нямате милост, хора! Mr. Green Тортата изглежда фантастично - да ти се чуди човек как успя поне да не си близнеш от нея... Crazy

А по отношение на килограмите - от раждането досега извървях дълъг път докато ги докарам "само" 73 Mr. Green

# 417
  • София
  • Мнения: 301
Не съм искала никого да подразня,просто исках да бъда откровенна и всичко да споделям с вас   bouquet

Разбира се, че сме тук за да си споделяме! Всичко беше в кръга на шегата! Hug

# 418
  • Мнения: 928
Не съм искала никого да подразня,просто исках да бъда откровенна и всичко да споделям с вас   bouquet
Разбира се, че сме тук за да си споделяме! Всичко беше в кръга на шегата! Hug
  love001 Hug Hug Hug

# 419
  • Мнения: 2 099
Добро утро,
И аз вчера прегреших, хапнах си пил.филе о/о 300-400гр., но и вечерта изядох почти цяло Киндер-шоколадче.
Тези дни съм решила да лунувам и съм си съставила меню-днес на айран, утре- фрапета и др.ден- разреден дом.сок. Дано успея и този път с лунната, та да видя най-накрая нещо различно от 57 и 58кг., че почна сериозно да ми писва.
BlueRose честити ти минусчета, солидно постижение.
Мишенце наистина хубава торта си спретнала за сем.си, само не знам как си се удържала да не си хапнеш, аз не бих могла.  bouquet
Aнито добре дошла при нас.
vins честито минусче. Peace

Пожелавам на всички много минусчета, а на лунатичките, като мен- желязна воля.

Общи условия

Активация на акаунт