Какво искате да си имате повече - момиченце или момченце???

  • 5 160
  • 112
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 986
Много бих искала пак момиче,но каквото даде Господ Praynig
За първото нямах никакви претенции,но си знаех,че ще е момиче Wink

 Peace

# 16
  • Мнения: 1 427
Първото много искахме и двамата с мъжа ми да е момиченце, мечта ни бе това. Осъществена вече. За второто-нямаме претенции, каквото-такова!

# 17
  • София
  • Мнения: 1 735
Искаме момиченце,на 3Д ни казаха-момиче и ние така се надяваме.Странното е ,че по китайски таблици и др. подобни е момче-така че аз съм готова за изненада.Да е живо и здраво. Laughing

# 18
  • Мнения: 1 207
Много исках момиче и затова не исках да знам пола за да е изненада.Роди ми се момче.Като го видях вече нямаше значение. Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 4 451
Прекрасно е да си имаш момиченце! Но каквото и да е, живо и здраво само. Въпреки, че си имах вече едно момиченце, исках и второто да е такова. Мечтата ми се сбъдна. Дай Боже един ден да си имаме и трето детенце. Искам да е момченце, за да се радва тати. Но ако е пак момиче, бъдете сигурни, че в никакъв случай няма да върна щъркела. Joy

# 20
  • Мнения: 6 390
Не съм имала специални желания за пола, исках да бъде живо и здраво!

# 21
  • София
  • Мнения: 1 423
Исках да се роди живо и здраво, за мен полът няма значение. Важното е детето да е желано и  обичано  Peace

# 22
  • Мнения: 536
В началото исках да имам дете ,без значение какво,но като ми казаха ,че чакам момиченце и бях много,много щастлива!  Peace

# 23
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Исках момиче и такова се роди !После исках момче и сега си гушкам!Ако имам трето искам ..........каквото дойде Laughing

# 24
  • София
  • Мнения: 2 217
След две момчета - разбира се момиченце Grinning

# 25
  • Мнения: 22 436
Момиче, това си ми е мечтата.  Simple Smile
Надявам се и бебето да е момиче, но ако не е, няма никакъв проблем. Няма да го обичам по-малко.  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 7 474
Момиче исках много и си имам вече Flutter Flutter

# 27
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Когато забременях исках момченце и това си и имам. Но след като преживях трудно раждане разбрах, че това да имаш претенции за пола на детето е малко глупаво. За второто и третото ще се радвам на каквото дойде.

# 28
  • Мнения: 304
ИСКАМ БЕБЕЕ  Crazy
НЯМА ЗНА4ЕНИЕ МОМИ4Е ИЛИ МОМ4Е ВСЕ 6ТЕ СИ ГО ОБИ4АМ  Grinning

# 29
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Исках момиче. Не знам защо, май като повечето жени... да се отъждествява с нас... Имам момче и не мога вече да си представя да имам момиче.
и аз така

Общи условия

Активация на акаунт