Ако си счупите 1 нокът, режете ли всичките?

  • 8 136
  • 198
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 981
не винаги ги режа.зависи колко е с4упен.
Peace

# 16
# 17
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532

И аз така Peace

# 18
# 19
  • Мнения: 80
Господи.НЕ !!!
Ноктите сса ми доста дълги и ако нещо се счупи (пепел ми на пръстите) Не мога да отрежа всичко.Дето съм ги чакала половин година и накрая прас ужас Sad
Преди месец 2 та палеца лепях с каноколит понеже бяха пукнати от страни.Единия се счупи и сега е 3-4 мм по къс от др ..а пък др го лепя и от 2те страни.Не си личи кой знае колко де Simple Smile

# 20
  • Мнения: 27 524
Да, разбира се. Поне на мен ми изглежда доста грозно един къс или съвсем липсващ нокът и още 9 дълги или с различна дължина  Tired Жал ми еи на мен, но няма как  Peace

# 21
# 22
  • Smallville
  • Мнения: 994
Не ги режа до дължината на счупения,а само ги намалявам,за да не е фрапиращо.но аз пък един маникюр имам Cry

# 23
  • Мнения: 113
   Не бих си отрязала всичките нокти , само защото ми се е с4упил един ,и то в ерата на ноктопластиката.Слагам удължител и проблема се решава  Simple Smile.Ако ли пак е зачупен - го укрепвам. Но да ги изрежа до долу - ауууу....., не.Ще ми баде доста странно.Не сам била с каси нокти от години.
    Иначе споделям мнението ,че ноктите трябва да са с еднаква дължина. Иначе е много неестетично. Wink

# 24
# 25
  • Мнения: 6 909
Не винаги режа другите нокти. Всъщност като цяло ноктите ми не са особено дълги, а и рядко се чупят в основата. Та ако се е счупил малко и не си личи особена разлика другите не ги пипам или ги намалявам и тях малко.

# 26
  • Мнения: 6 618
Най-вероятно да ,зависи от дължината на останалите и от това колко е счупен .

# 27
  • Мнения: 226
Да, но все пак зависи каква е разликата с останалите. Ако не е голяма, само леко ще ги намаля, но само ако не се забелязва, че иначе на мен ми е адски грозно - един дълъг, един къс...

# 28
# 29
  • Габрово
  • Мнения: 240
Да, но все пак зависи каква е разликата с останалите. Ако не е голяма, само леко ще ги намаля, но само ако не се забелязва, че иначе на мен ми е адски грозно - един дълъг, един къс...
newsm10

Общи условия

Активация на акаунт