Колко често ползвате архива?

  • 1 948
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 10 758
Аз май досега съм пускала само една тема, но когато ме интересува нещо го търся в архива.
 Това да не е заради гърнето?

# 31
  • Мнения: 18 542
Цитат на: Яна (2 в 1)
Абе хора, това тук да не е четалня?

Бе не е четалня, ама не е и чат... Rolling Eyes

# 32
  • Мнения: 5 468
Не ровя въобще в архива. Когато ме вълнува някой въпрос, предпочитам да водя дискусия сега и веднага и да е отправена лично към мен, отколкото да чета същото, обаче към някой друг. А и хората се сменят, променят мненията си и т.н. Архивът не е интересен за мен.

# 33
  • sofia
  • Мнения: 769
Ползвам предимно архива, защото и без това форума се препулни с еднакви теми и даже в един ден се пускат еднакви запитвания и вече ми писна и да пиша едно и също. Отговарям само на ЛС, когато някоя мама се е постарала да прочете мое мнение и се интересува.

# 34
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
ами да призная честно нещо не моа да съ преборя с таяь търсачка  Embarassed

понякога ми изкарва всичко налично към момента  Imp

и ако имам 10 мин - кво да правя  Thinking  питам....

не е добро оправдание ама е някакво -  Wink

гласувах "рядко" - ама не е чак толкоз рядко

# 35
  • София
  • Мнения: 13 206
Цитат на: catnadeen
ами да призная честно нещо не моа да съ преборя с таяь търсачка  Embarassed

понякога ми изкарва всичко налично към момента  Imp

и ако имам 10 мин - кво да правя  Thinking  питам....

не е добро оправдание ама е някакво -  Wink

гласувах "рядко" - ама не е чак толкоз рядко


Е, добре де... аз за 10 мин. мога да прехвърля темите излезли от търсачката и евентуално да намеря отговор на въпроса. А за 10 минути може и да не ми отговори никой... Mr. Green

# 36
  • Мнения: 4 629
Доскоро не знаех, че има Търсачка и как да я използвам. Търсила съм теми точно 2 пъти до сега. Гласувах с "почти никога", но то моето си граничи с никога.
 
Това проблем ли е, че не използвам търсачката? Thinking

# 37
  • Мнения: X
Винаги, то затова и не пускам мног теми. Thinking

# 38
  • непостоянно
  • Мнения: 981
Да си призная не много често Embarassed Отговорих с РЯДКО

# 39
  • Мнения: 2 108
и аз отговорих рядко-защото е така
аз пък друго правех-отивах във форума дето ме интересува нещо и карам отдолу цифричките на страниците и чета наред теми след теми:oops: -СРАМ Tired -от 2-3 седмици ползвам търсачката-но една от причините преди да правя тези умопомрачителни действия е, че търсачката никога не ми намираше нищо- в смисъл зацикляше и даваше празна странища с грешка някаква си. Ама сега и ОК

# 40
  • Мнения: 2 534
Изобщо не използвам търсачката , искам да получавам мнения или помощ от майки , които в момента ги вълнува същия проблем , или поне доскоро ги е вълнувал . Дори и да пусна тема в търсачката сигурно ще трябва да изчета един тон мнения , които имат за цел само да заядат някого и от там като се започне ... не ми издържат нервите да ги чета изобщо. Ако съм пускала тема или съм имала конкретен въпрос , или просто съм искала да споделя нещо , което ме е развълнувало , пък било и то повтарящо се . Ако това не се харесва , както знаем всички , модераторите имат всички права да постъпят с дадена тема , както намерят за добре .

Общи условия

Активация на акаунт