френски за най-малките?

  • 2 478
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Букурещ
  • Мнения: 7 835
Всички, които пратиха децата си там са много доволни.

 Peace

# 16
  • Букурещ
  • Мнения: 7 835
Liorena , можеш ли и на мен да споделиш за приказната фея? Моля те! Важно е!

Ами мога, да. Може би, ако ми пишеш на лични какво те интересува по-специално.

И един съвет тук - ориентирай към нещо с история, тоест с традиция, а не към нещо което работи от по-малко от година Wink, много е важно Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 1 845
Добре де, таксата мисля ,че е 350 лв, имали бг педагог, иначе всичко било на френски.От з годинки са. Интресно ми е как са им заниманията, на френски кога им говорят, изобщо как протича деня им newsm78Защото като звънях една учителка се караше на български.

Лио, много ме вълнува мнението ти за тая френската работа, сподели моля те какво те притеснява Praynig

# 18
  • Букурещ
  • Мнения: 7 835
Добре де, таксата мисля ,че е 350 лв, имали бг педагог, иначе всичко било на френски.От з годинки са. Интресно ми е как са им заниманията, на френски кога им говорят, изобщо как протича деня им newsm78Защото като звънях една учителка се караше на български.
Лио, много ме вълнува мнението ти за тая френската работа, сподели моля те какво те притеснява Praynig

писах ти на лични, съжалявам, че не мога да пиша открито тук, (отдавна съм във форумите) и съм разбрала кое може да се пише открито и кое не.

# 19
  • Мнения: 3 161
....но нямам идея как и откъде да започна.

Аз бих препоръчала да започнеш с френски книжки, песнички и филмчета, които гледате заедно, обясняваш и превеждаш. Можеш също да ползваш кукли, които говорят само на френски (така спазваш правилото еди човек- един език). Скоро пусках статия за ранно чуждоезиково обучение - ако искаш, потърси я. Моята област е английският, но принципно нещата са същите.

Общи условия

Активация на акаунт