Помощ!Бебето ми вика!

  • 10 156
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 145
При нас беше същото, тъкмо един съсед беше казал , че сякаш нямало бебе в къщи , и като почна едно викане ooooh!.  Тъкмо спря да вика и започна да откзава храна и да плюе  smile3534, цялата ставам в храна , както и всичко наоколо, това са то бебшките номера Laughing, всеки ден нова пакост  smile3533

# 16
  • Мнения: 2 015
Ами, че и ние викаме много.

# 17
  • София
  • Мнения: 4 035
Не се притенявай,на тази възраст си опознават гласа и започват да експериментират.Колко още звуци има да те учудват...Ина е само на почти 10 месеца,а непрекъснато измисля нещо.Известно време имах чувството,че живея в джунгла и Тарзан е все около мен Joy

# 18
  • Мнения: 3 376
Моя син също вика от време на време,но понякога е просто много раздразнен и нервен и аз го отдавам на това,че му никнат зъбки.Има дни в които просто  ooooh!,а в други е по-спокоен.Бебешки дивотийки  Peace

# 19
  • Мнения: 68
Абсолютно съм съгласна....Откриват гласа си и експериментират със звуците. Няма страшно, и при нас е така, такова викане пада от време на време.....Забавлявайте се и вие доколкото можете! newsm68 newsm62 newsm44

# 20
  • Мнения: 3 116
Твоето бебе току що е открило гласа си и се учи да го използва. Това просто е поредния етап от неговото развитие, период който ще отмине и ще дойде друг Simple Smile Веселбата едва започва  Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 248
Сега опознават гласа си. Моята бебка също вика и то много силно.  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 5 026
И моят син на тази възраст започна да крещи  Grinning

# 23
  • Мнения: 7 418
  Значи има вероятност,да не остане такъв завинаги! Praynig

# 24
  • Мнения: 3 116
  Значи има вероятност,да не остане такъв завинаги! Praynig

Няма, спокойно  Joy

После чакай да влезе в бебешкия пубертет да видиш тогава  Joy Пищенето ще ти се вижда песен   bouquet

# 25
  • Мнения: 2 891
Сега е разбрал, че може да вика. Скоро ще открие нещо друго и ще смени модата  Grinning

# 26
  • Мнения: 576
И при нас е сущста история! Викове и крясъци...... Много гласовита е!

# 27
  • Мнения: 3 405
И моето вика, обича да си чува гласчето и го прави със всякакви интонации. Не е за помощ работата, а за радост  Grinning

# 28
  • Мнения: 262
Ха ха и при нас положението е така от месец. Особено ако е в кенгурото е още по-ужасно. Като почне да вика все едно се кара и ужас. Като влезнем в някой магазин и като започне да писка всички се обръщат да видят какво става Embarassed Е за сега му се радват ама на мен не ми е много радостно в 2 през нощта примерно. Т аси мисля че  е нормално. Открил си е гласа и така му харесва. Hug

# 29
  • Мнения: 1 733
Човекът си харесва гласа явно.

Общи условия

Активация на акаунт