Юли месец още е далече, но пък вече имаме си първото човече!

  • 12 761
  • 289
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 616
Честито на мама Бима да е жива и здрава малката Екатерина и скоро да е в прегръдките на мама и тате   bouquet
Много се развълнувах  от новината чак коремът ми се сви на топка така още по ми напомни  че наближава и ние скоро да си имаме малки изненади но дано да са през юли.

# 76
  • Sofia
  • Мнения: 523
kami27, да си жива и здрава, а през юли да получиш най-прекрасния подарък!

беболинчо, и ние сме без кола  newsm78 - ама едва ли някой ще е толкова коравосърдечен да не качи една раждаща жена (ама от де да знам?!? )

# 77
  • Мнения: 384
Много се вълнувам!!!ЧЕСТИТО НА МАМА БИМА И ДАНО МАЛКАТА ЕКАТЕРИНА Е С ГОЛЯМ КЪСМЕТ!!!  newsm51 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КАМИ27!!!Всичко най-най...!!!  nbirthday Започна се момичета!

# 78
  • Мнения: 616
Забравих от вълнение да честитя  и на Ками
Да си жива и здрава и най прекрасния подарък през юли .

# 79
  • sf
  • Мнения: 10 214
Честит рожден ден на Ками!

аз да почерпя виртуално, че днес имаме годишнина от сватбата- 7 години!  beer  food002

аз като раждах преди също нямахме кола. към 4 сутринта, мъжо хвана едно такси и човека веднага ни закара- нямаше проблем. не знам какъв тряя да е, че да откаже на бременна транспорт

айде лек ден, ние ще поджиткаме по Панчарево.

# 80
  • Мнения: 766
Ей това е новина  Party
ЧЕСТИТО на БИМА  Hug Hug  bouquet  bouquet
Да са живи и здрави и бързо вкъщи да се гледат и да се слушат   smile3525  ylinfant
Мале нещо се развълнувах  Embarassed
kami27 и ти да си жива и здрава   bouquet Всичко, което искаш да ти е в ръцете  Hug
donsyy и ти се класира за честитка  Laughing  bouquet
Още поне 10 пъти по толкова да изкарате и само малко да се карате - за тонус Wink Hug
беболинчо още съм навита за лекцията утре, но трябва и до болницата да ходя и не знам колко ще ме забавят там  newsm78 Тя от колко часа беше?
Ели ама как сме се разминали  hahaha Ние с мъжа в петък се върнахме от Пловдив Laughing
Мале момичета напълних си шкафчетата с дрешки и други екстри за бамбучка  Blush Heart Eyes
Като ги подреждахме направо щях да се разплача - едни такива мънички   Heart Eyes
Не съм добре  Mr. Green

# 81
  • Мнения: 910
donsyy,честито!  bouquet
Много семейно щастие!

# 82
  • Мнения: 640
Добро утро Simple Smile
Беболинчо, колкото и да си близо, веднага ти казват кръгла цена и те взимат. Но обикновено факта, че си бременна впечатлявам много малка част от таксиметровите шофьори. Това, което ги впечатлява са банкнотите със сигурност. Така че като хванете такси, директно питате без да включва апарата колко ще му излезе да те закара... За съжаление и това го знам от опит Sad
Донси, честито и на теб! Да черпиш и като прибавиш 0 след цифрата Simple Smile МНого семейно щастие ти пожелавам. ;
Веси, ти няма ли да се похвалиш как беше в Плводив? А, и като се върнахте в петък, дали случайно не минахте същия ден през детския магазин с количките, който е на кооперативния? Че май вътре мернах едно момиче, което много приличаше на теб, ама нали редовно се припознавам, та не посмях да се обадя този път Simple Smile

Последна редакция: нд, 27 май 2007, 11:03 от Renie78

# 83
  • Мнения: 1 836
Нямаше няколко дни във форума и сутринта се събудих и се казах "влизай да провериш дали не се е родило някое бебе"...и изненада Grinning Да е жива и здрава малката кукличка и майка й и много добре да се грижат за тях  bouquet
айде сега да започна да Ви чета  Grinning

# 84
Честито на Бима smile3525Да и е жива и здрава малката Кати и да им носи винаги само радост smile3541
Не знам на вас как ви подейства тази новина ,но мен адски ме развълнува-30 мин. ревах и после като си дадох сметка, че то дошло и като ме обвзе една паника...Ужас-вече нямам търпение да идва и да минава, че...
Честит Рожден ден и на Ками 27   bouquet-много сбъднати мечти най-вече през юли и честита годишнина на Донси  bouquet-много семейно щастие, любов и разбирателство

# 85
  • Мнения: 984
Там-там от 10 часа е лекцията. То и аз съм сутринта до Тина Киркова за изследвания. Ако и ти си там на доктор може още там да се срещнем и да ходим заедно.
Благодаря за успокоението на всички. Знам си аз че все ще стигнем до болницата, но не пречи да го мисля и да се чудя  Mr. Green

# 86
  • София
  • Мнения: 17 595
Рени, можеш ли да кажеш нещо повече за личния си лекар, дето е педиатър? Много ми е трудно, изобщо не съм се ориентирала за лекар... Пък то време не остана...

# 87
  • Мнения: 640
Работи в 3 градска към център Здраве и се казва Иван Стаменов. Като джипи обикновено се извисява човек пред кабинета му именно защото винаги първи са децата, дори да не е  в кабинета и смяна за деца. Като педиатър е добър. Но това са наблюдения от преди години, още когато голямата племенничка беше бебешок - т.е. още от преди 5 години.

# 88
  • Мнения: 1 836
Ками, Честит Рожден Ден!Желая ти много любов и прекрасно здраво бебче   bouquet
Донси, честита годишнина и още много пъти по толкова години заедно....  bouquet

Ели, тук съм вече Grinning

# 89
  • Бургас
  • Мнения: 1 239
Ох цялата настръхнах като чета какво се е случвало тука, ние си говорим за раждане и напъване, пък някой хора вече откриха сезона

Бима честита ти мома хубава, бързо да се въстановяваш и бебка да расте бързо и да се гушкате в къщи в най-скоро време   


Ками честит рожден ден, за подарък най прекрасното бебче, ама като му дойде времето


Донси и на теб честито, още много семейно щастие и разбирателство

Общи условия

Активация на акаунт