Taти гони мама из леглото,ЯНУАРЧЕТО кротува си горкото !!!

  • 9 904
  • 289
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 678
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА JUST_VANIA  newsm51
Аз също още не съм захранила и имам намерение да е след 6 месец, само ме притеснява, че кърмата нещо почва да намалява  Sad. Дано поне до 6 месец да е достатъчно  Praynig
За памперсите, ползваме от самото начало "Памперс" и съм много доволна от тях - да се е случило 4-5 пъти да пропуснат и то аз съм си била виновна за това.
За запушените канали на мен ми помогна топъл компрес върху гърдата и цедене, и така, докато не отмина болката. За температурата пий парацетамол - не пречи на бебето.

# 241
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Аз от много обяснения забравих да си задам питанката Simple Smile.
Имате ли идея от къде мога да си купя дъждобран? Нямам намерение в понеделник да подгизна и после да настивам ...
И още една питанка: оги от няколко дни много се кефи да си бръмчи с уста и да пръска слюнка. Всичко нормално, но днес го гледам, че слюнката около устата му стои направо като пяна. Имате ли подобен опит?

Последна редакция: ср, 30 май 2007, 14:05 от KayRenn

# 242
  • София
  • Мнения: 300
Рая когато я храня с лъжица я слагам в столчето за кола седнала, мното и харесва да седи така и си хапва с удоволствие.
Мимоза и педиатъра може да помогне за гърдата питай го, поне при мен помогна.
Just VANIA ЖЕЛАЯ ТИ ПРЕДИ ВСИЧКО ЗДРАВЕ И МНОГО ЩАСТИЕ baloni baloni baloni

# 243
  • Мнения: 3 405
Всичко нормално, но днес го гледам, че слюнката около устата му стои направо като пяна. Имате ли подобен опит?

Тъкмо си мислех да пиша същото Simple Smile
Прави си устата, сякаш ще свири и бучи нещо като пръска слюнка, и тя излиза една пенеста.

# 244
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Аааааааагрх. #Cussing out #Cussing out До сега нямах нет и щях да откача.
Да си кажа- спирам захранването. Не иска да яде кашата нито със шише, нито с лъжичка. Дмес орева гората и се отказвам. Ще чакам отново да пробвам след месец.
За 1-ви аз съм си за Заимов вали или не. Ако ще се местите няма да идвам newsm78

# 245
  • София
  • Мнения: 542
Всичко нормално, но днес го гледам, че слюнката около устата му стои направо като пяна. Имате ли подобен опит?
Тъкмо си мислех да пиша същото Simple Smile
Прави си устата, сякаш ще свири и бучи нещо като пръска слюнка, и тя излиза една пенеста.
Същата работа - слюнки и брюбрюю нон стоп  Wink

Кайрен,
виж в магазин за рибарски такъми, със сигурност има дъждобрани. Мисля че и в магазините по лев ще има.

# 246
  • Велико Търново
  • Мнения: 283
Всичко нормално, но днес го гледам, че слюнката около устата му стои направо като пяна. Имате ли подобен опит?
Тъкмо си мислех да пиша същото Simple Smile
Прави си устата, сякаш ще свири и бучи нещо като пръска слюнка, и тя излиза една пенеста.
Същата работа - слюнки и брюбрюю нон стоп  Wink


Радина бръмкаше миналата седмица - голям смях. Ама бързо се отказа или я мързи.Някъде четох, че през 4-тия месец се опитват да казват 'б' и 'м' в съчетание с гласни. А пък пененето сякаш току-що е глътнала отрова го практикува поне от месец.
Аз продължавам да се оплаквам от това пълзене. Абе, много рано,бе  #Crazy Напаво минава дивана за норматив, надупва се,сгува крака и се пуска по корем. tsveta, и аз си мислех за пода,ама тя така се мята,че ще вземе да се цапардоса яко. Тя и без това е от щурите бебета, ще полудее съвсем.  Mr. Green

# 247
  • Мнения: 7 424

И още една питанка: оги от няколко дни много се кефи да си бръмчи с уста и да пръска слюнка. Всичко нормално, но днес го гледам, че слюнката около устата му стои направо като пяна. Имате ли подобен опит?
      Peace Peace Peace
      Същия опит... Grinning от 1 седмица.Все едно малка бяла брада се получава.. Laughing

# 248
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Оф и Миша постоянно бръмчи, лиги фърчат, като сме навън се скъсва да крещи и да бръмка. Лудницата е пълна. И понеже не може да пълзи се търкаля по кревата, днес разбрах защо се е изтърсила.
Дадох и сок от моркови и го хареса. Утре ако не яде кашата ще и давам само сокче от време на време, а кашата ще я оставя за след месец. Пфу, не е лесна тая работа ейййй Crazy

# 249
  • Мнения: 7 424
  Just Vania,честит рожден ден![/size]Здраве,щастие,много любов!
     ura  ura newsm59  ura  ura

# 250
  • Мнения: 3 405
Цвета, що не й дадеш пюре от морков?

# 251
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Цвета, що не й дадеш пюре от морков?
Дадох ама го плюе и се сърди,та реших със сока да я свикна на вкуса, а пък той все, че и хареса. Ще пробвам още 2 дена и ако и после не ще пюрето съм пас Rolling Eyes

# 252
  • Мнения: 865
 newsm78

Последна редакция: чт, 31 май 2007, 13:24 от киша

# 253
  • Мнения: 678
http://www.save-darina.org/content/blogsection/1/35/
Дасе помолим за малката душица. Нека почива в мир. Praynig

# 254

Общи условия

Активация на акаунт